lekarz Wojciech Kruk

Witam jestem mamą czteroletniego chłopca który od urodzenia ma przewlekłe katary, byliśmy u kilku pediatrów, kilku laryngologów, alergologów ale nie ma poprawy. W związku z tym mam ogromną prośbę do osób które tutaj pisały o podanie namiaru na pana doktora. Dzwoniłam do centrum medycznego liszki ale pani w rejestracji powiedziała że pan doktor ma dużo pacjentów i nas nie zarejestruje, chyba że mam znajomości. Mój email bachra@wp.pl

Świetny mądry lekarz. Skupiony na dziecku, analizuje każdy drobiazg, szuka najlepszych rozwiązań. Nie "zalicza" wizyt, tylko zajmuje się rzeczywiście leczeniem dzieciaków.

Świetny pediatra, ma ogromną wiedzę, także z zakresu szczepień; ma pod opieką dwoje moich dzieci - diagnozy są zawsze trafne, leczenie skuteczne; antybiotyki w ostateczności. Kulturalny, bardzo przyjemny człowiek.

TO POPROSTU WSPANIAŁ CZŁOWIEK DLATEGO WSPANIAŁY LEKARZ!

TO POPROSTU WSPANIAŁ CZŁOWIEK DLATEGO WSPANIAŁY LEKARZ!

Genialny lekarz!!!! Najlepszy, jakiego w życiu spotkałam. Wyleczył córkę z zapalenia oskrtzeli bez atybiotyków. Gdy z drugą byłam w szpitalu - był osobą, która walczyła o NIE podawanie antybiotyków - jedyną osobą dodam. Zaufanie mam do niego 100-procentowe...

leczy moje dzieci synek 4 latka i córka 6 miesięcy w domu lub w szpitalu Jana Pawła, ciężko się czasem dodzwonić al ma tylu pacjentów ze szok zazwyczaj oddzwania, na wizytę skłonny przyjechać w niedziele, antybiotyk w ostateczności.

Lekarz godny polecenia, trafne diagnozy, leczenie bez antybiotyków, rewelacyjne podejście do dzieci +++

Potwierdzam wszystko co napisali moi poprzednicy. Lekarz godny polecenia, bardzo kulturalny, z ogromną wiedzą medyczną. Moje maluchy go uwielbiają.Myślę że jest to jeden z nielicznych ktory bardzo lubi swoja prace.

Godny polecenia !!!!!!!!!!!!!! jak najwięcej takich lekarzy!

Godny polecenia !!!!!!!!!!!!!! jak najwięcej takich lekarzy!

Pan dr leczy moje dziecko od 5 lat. To wspaniały człowiek. Super lekarz

Pan dr leczy moje dziecko od 5 lat. To wspaniały człowiek. Super lekarz