lekarz Wojciech Kruk

Pediatra

Witam jestem mamą czteroletniego chłopca który od urodzenia ma przewlekłe katary, byliśmy u kilku pediatrów, kilku laryngologów, alergologów ale nie ma poprawy. W związku z tym mam ogromną prośbę do osób które tutaj pisały o podanie namiaru na pana doktora. Dzwoniłam do centrum medycznego liszki ale pani w rejestracji powiedziała że pan doktor ma dużo pacjentów i nas nie zarejestruje, chyba że mam znajomości. Mój email bachra@wp.pl

Świetny mądry lekarz. Skupiony na dziecku, analizuje każdy drobiazg, szuka najlepszych rozwiązań. Nie "zalicza" wizyt, tylko zajmuje się rzeczywiście leczeniem dzieciaków.

Świetny pediatra, ma ogromną wiedzę, także z zakresu szczepień; ma pod opieką dwoje moich dzieci - diagnozy są zawsze trafne, leczenie skuteczne; antybiotyki w ostateczności. Kulturalny, bardzo przyjemny człowiek.

TO POPROSTU WSPANIAŁ CZŁOWIEK DLATEGO WSPANIAŁY LEKARZ!

TO POPROSTU WSPANIAŁ CZŁOWIEK DLATEGO WSPANIAŁY LEKARZ!

Genialny lekarz!!!! Najlepszy, jakiego w życiu spotkałam. Wyleczył córkę z zapalenia oskrtzeli bez atybiotyków. Gdy z drugą byłam w szpitalu - był osobą, która walczyła o NIE podawanie antybiotyków - jedyną osobą dodam. Zaufanie mam do niego 100-procentowe...

Wciąż poszukujesz "Pediatra Kraków"?

Kraków

ulica Niska 24a
Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Laryngolog"
ulica Nałkowskiego 1/105
Kraków