lekarz Wojciech Kuligowski

Lekarz wspaniały, wszystko dokładnie wytłumaczy. W pierwszej ciazy bardzo mi pomógł, o drugiej od razu wiedziałam że jest zagrożona A mimo to uspokoił mnie wytłumaczył na czym rzecz polega i co robić aby nie stracić maleństwa niestety nie udało się. Mimo to uważam że jest super lekarzem i potrafi postawić odpowiednią diagnozę. Z góry polecam

Ogólnie może i ma specyficzne podejście ale nigdy nie wątpilam w jego kompetencje... Nie chodzę do lekarza dla przyjemności tylko aby mi pomógł w danej sytuacji, teraz doktor prowadzi moja ciążę i wszystko mam wytlumaczone, badania na bieżąco i naprawdę polecam.

Czytając komentarze na temat tego lekarza zastanawiam się czy sam sobie ich nie pisał. Moje odczucia są skraje od poniższych wpisów (rzeźnik). O nic nie można mu się zapytać. Badanie ginekologiczne przeprowadził bardzo boleśnie. Po badaniu pół dnia krwawiłam. Stwierdził, że wymyśliłam nadciśnienie mimo, że taką diagnozę postawił lekarz w szpitalu. Leki przepisane ze szpitala wyśmiał. Zdecydowanie odradzam wizytę u tego lekarza.

leczę się u tego lekarza już parę lat,zawsze dowiaduje się o swoim stanie zdrowia, czuje się spokojna, że jestem w dobrych rękach

wpaniały lekarz.zawsze do niego chodze.nawet prywatnie nie jest drogi, a traktuje tak samo zarowno pacjentow prywatnie jak i na kase chorych

Witam , lekrz dość specyficzny pod wzgędem poczucia humoru, ale wspaniały specjalista.Bardzo polecam .

bardzo dobry lekarz.Prowadzil moja ciaze od poczatku do konca.-uratowal malenstwo.

Wspaniały lekarz, polecam!! Prowadził moją ciąże od początku do końca. Gdy pojawiły się problemy z cukrem dokładnie wyjaśnił czym może to skutkować, zalecił odpowiednią dietę. Super! Kolejnego dzidziusia też będę nosić pod jego kontrolą.

Mily i kompetentny lekarz.Polecam!!!!!

Mily i kompetentny lekarz.Polecam!!!!!