dr n. med. Wojciech Malottki

Urolog

Idealny lekarz, jest dla pacjenta partnerem w rozmowie, traktuje go z życzliwością i poważaniem. Nie wywyższa się ponad osobę, którą leczy.Moja ocena w stosunku dla tego lekarza jest bardzo pozytywna, jest profesjonalnym specjalistą, dostałem od niego wskazówki, na które inni specjaliści nie zwrócili uwagi. Polecam szczególnie pacjentom którzy jak w moim przypadku mają problemy z prostatą.Operacja jest bezbolesna i na następny dzień po operacji udałem się do domu. Wielkie dzięki PANIE DOKTORZE. Jeszcze raz polecam gorąco.

Witam. Do Pana Doktora trafiłem zupełnie przez przypadek, borykałem się z problemami takimi jak: nieprzetrzymywanie moczu, problemy z oddawaniem moczu. Dodam że leczyłem się przez ponad 2 lata u różnych specjalistów w Polsce, a u Pana Doktora wystarczyło kilka wizyt i mały zabieg. Dla mnie Doktor zbawiciel i super człowiek. Pozdrawiam!

Pan Doktor wykonał u mnie operację prostaty zielonym laserem.Jestem miesiąc po operacji i jestem bardzo zadowolony. Dzięki Panu Doktorowi bardzo szybko wróciłem do zdrowia i do aktywnego życia. Wszystkim szczerze polecam dr Malottki.

Wszystkim szczerze polecam dr Malottki.

Jestem ogromnie wdzięczna za operację mojego taty. Doktor jest sympatyczny, cierpliwy, kontaktowy, doskonale tłumaczy, poświęca dużo czasu pacjentowi. Wygląda mi na wybitnego urologa. Operacja bardzo udana.

Świetny czlowiek, wykonal szereg badan. Kompleksowo i na temat. Zna sie na wielu dziedzinach, powiedzial mi wiecej o badaniach krwi niz slaby hematolog.

Wciąż poszukujesz "Urolog Kalisz"?

Kalisz

Konsylium