dr n. med. Wojciech Malottki

Urolog

Idealny lekarz, jest dla pacjenta partnerem w rozmowie, traktuje go z życzliwością i poważaniem. Nie wywyższa się ponad osobę, którą leczy.Moja ocena w stosunku dla tego lekarza jest bardzo pozytywna, jest profesjonalnym specjalistą, dostałem od niego wskazówki, na które inni specjaliści nie zwrócili uwagi. Polecam szczególnie pacjentom którzy jak w moim przypadku mają problemy z prostatą.Operacja jest bezbolesna i na następny dzień po operacji udałem się do domu. Wielkie dzięki PANIE DOKTORZE. Jeszcze raz polecam gorąco.

Witam. Do Pana Doktora trafiłem zupełnie przez przypadek, borykałem się z problemami takimi jak: nieprzetrzymywanie moczu, problemy z oddawaniem moczu. Dodam że leczyłem się przez ponad 2 lata u różnych specjalistów w Polsce, a u Pana Doktora wystarczyło kilka wizyt i mały zabieg. Dla mnie Doktor zbawiciel i super człowiek. Pozdrawiam!

Pan Doktor wykonał u mnie operację prostaty zielonym laserem.Jestem miesiąc po operacji i jestem bardzo zadowolony. Dzięki Panu Doktorowi bardzo szybko wróciłem do zdrowia i do aktywnego życia. Wszystkim szczerze polecam dr Malottki.

Wszystkim szczerze polecam dr Malottki.

Jestem ogromnie wdzięczna za operację mojego taty. Doktor jest sympatyczny, cierpliwy, kontaktowy, doskonale tłumaczy, poświęca dużo czasu pacjentowi. Wygląda mi na wybitnego urologa. Operacja bardzo udana.

Pan Doktor wykonał u mnie zabieg na prostacie laserem zielonym, po ostrym zatrzymaniu moczu.Mija drugi miesiąc od wykonaniu zabiegu.Czuję sie dobrze.Przeżyłem okropny stres w związku z trzykrotnym zatrzymaniem moczu w odstepie kilku miesięcy.Pan Doktor swoim podejściem do pacjęta spowodował zdjęcie ze mnie tego wyniszczającego stresu. Wyniki zabiegu są rewelacyjne. Szczerze polecam dr Malottki. Panie Doktorze jest Pan Wielki ( nie Malóttki ).Dziękuję Panie Doktorze.

Szczerze polecam dr Malottki.
Panie Doktorze jest Pan Wielki ( nie Malóttki ).Dziękuję Panie Doktorze.

Świetny czlowiek, wykonal szereg badan. Kompleksowo i na temat. Zna sie na wielu dziedzinach, powiedzial mi wiecej o badaniach krwi niz slaby hematolog.

Mialem problem z prostata doktor mnie dobrze wyprowadzil teraz jest ok wiec mysle ze warty polecenia.

Mialem problem z prostata doktor mnie dobrze wyprowadzil teraz jest ok
wiec mysle ze warty polecenia.