dr n. med. Wojciech Marusza

Medycyna estetyczna

Nie polecam i ostrzegam. Poczytajcie prawdziwe opinie pacjentek, nie te pisane przez doktora i jego żonę. Nawet tu na tym portalu wszystkie napisali oni z odstepani kilka dni. Ten lekarz jest znany w srodowisku jako rzeznik. Ostrzykuje ogromna iloscia preparatu. BEDZIECIE PLAKAC. uwierzcie mi.

Wystarczy popatrzyć na wszystkie certyfikaty dr Maruszy i wiadomo już, że mamy do czynienia z doświadczonym lekarzem. Trafiłam do gabinetu doktora z polecenia znajomej, która była super zadowolona, a ja nie mogę wyrazić się inaczej o doktorze jako super specjaliście, który podchodzi do swojej pracy profesjonalnie , a do twarzy pacjenta holistyczne, Efekt natomiast super 10 lat mniej!!! Z czystym sumieniem wystawiam 5 gwiazdek :)

Byłam u kilku lekarzy medycyny estetycznej, mam też swoje doświadczenia w tej dziedzinie dlatego jestem bardzo wymagająca w temacie. Wizyta bardzo jasna i przejrzysta merytorycznie dowiedzialam sie wszystko co mnie interesowało dlatego zdecydowałam sie na zabieg. Widać ze doktor robi dużo tych zabiegów poniewaz pracuje w standardzie i dyscyplinie. Efekty po zabiegu bardzo dobre, przede wszystkim naturalnie! Pierwszy raz w życiu po botoksie nie mam uczucia ciężkich oczu i czoła. Wrócę do tego doktora z całą pewnością.

Na wizytę u doktora namówiła mnie moja mama która była już u doktora teraz i dwa lata temu na pierwszym zabiegu. Teraz i ja zdecydowałam się na zabieg. Miałam problem z dołami pod oczami , dodatkowo doktor namówił mnie na mezoterapię i jestem zachwycona!Znów wyglądam jakbym miała 25 lat.Bardzo dziekuję doktorowi a wszystkim pacjentkom polecam doktora.

Byłam u doktora juz dwa razy. Podoba mi się że ma do medycyny estetycznej takie"naukowe" podejście, nie tylko wstrzykuje botoks czy kwas. Analizuje dokładnie całą twarz pacjenta łącznie z dokładnym wywiadem zdrowotnym i pytaniami jakie leki biorę. Zrobiłam sobie policzki i botox na kurze łapki. Wybieram się na mezoterapię póki jest promocja.

Wciąż poszukujesz "Medycyna estetyczna Warszawa"?

WellDerm Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej
Piękna 44