lekarz Wojciech Paduszyński

Ortopeda

Super specjalista.godny zaufania i polecenia. Podejscie do pacjenta bardzo profesjonalne. Zainteresowany kazdym pacjentem.

Zainteresowany kazdym pacjentem.

Super lekarz i bardzo rzadko dziś się takich spotyka. Z odpowiednią wiedzą i podejściem do pacjenta. Polecam i pozdrawiam.

Lekarz Bardzo dobry ;) , jako pacjentka to jestem bardzo zadowolona. Dr godny polecenia ;) pozdrawian serdecznie ;)

Dołączam do zadowolonych pacjentów. Dr Paduszyński operował mi złamaną nogę i jak do tej pory wszystko działa jak należy, a nawet lepiej, bo wszystko zostało tak zrobione, aby podczas kolejnych operacji uszkodzenia były jak najmniejsze. Podejście do pacjenta, szczegółowe i zrozumiałe wyjasnienia dotyczące danej przypadłości na kolejny plus.

Zoperował mi haluks, przede mną jeszcze druga operacja, ale już dziś mogę z cała pewnością powiedzieć że dr Wojciech Paduszyński jest jak najbardziej godny polecenia. Oprócz kompetencji jest przesympatycznym człowiekiem a jego pracę z podziwem ogladam każdego dnia