lekarz Wojciech Paduszyński

Właśnie opuściłam szpital na Zaspie po endoprotezie biodra. Dziękuję za Pana mistrzowską rękę, szycie jak u Armaniego, rzeczowe informacje o stanie zdrowia i czekającej mnie rehabilitacji. Przyjechałam do Gdańska ze Szczecina i ostrzegam, że jeszcze do Pana wrócę;-)

Naprawdę nie wiem skąd te pozytywne opinie. Jeżeli to ten sam lekarz, który pracuje na Zaspie na orto to jestem w szoku. Kompletny brak empatii, beznadziejne podejście do pacjenta, miałam wrażenie, że pan doktor leczy bo mu kazali a nie bo chce. Traktował mnie jak zło konieczne, odpowiadał na moje pytania z niechęcią, najlepiej żebym wogóle o nic nie pytała tylko już sobie poszła. Bol kolana po artroskopii, którą wykonał zwala na kręgosłup!!!! Nie polecam !!!

Nie polecam !!!

Pan Paduszyński jest jednym z najlepszych doktorów, godny polecenia leżałem 5 dni na oddziale chirurgii w Bytowskim szpitalu.. Jest to skromny i konsekwentny lekarz, miałem operację kolana i podczas operacji informował na bieżąco gorąco polecam

Mój najlepszy lekarz, jakiego spotkałam w życiu. Nie wiem gdzie teraz przyjmuje zostawił nas pacjentów z rumi. Robił mi ciśnie super podejście pełen profesjonalizm. Poprisu złoty człowiek, normalne podejście czekam na kontakt gdzie mogę zgłosić się do mojego super lekarza z drugą ręka

jestem i che byc pacjetka doktora Paduszynskiego jednagze nie ma do w RUMI juz ktos ma namiar na pana doktora bardzo prosze do jesgo kontakt pozdrawaim szystkich zadowolonych pacjentow pana doktora paduszynskiego

Miałam zabieg usunięcia zespołu cieśni nadgarstka w marcu 2021 r. w Bytowie. Jestem bardzo zadowolony - ręka sprawna. Wcześniej to nie mogłem nic podnieść, w nocy drętwienie całej ręki, prowadzenia auta utrudnione, noce nieprzespane. Polecam doktora Paduszyńskiego za jego wiedzę, podejście do pacjenta, profesjonalizm. To lekarz z misją a nie nastawiony na zysk! Ważne też, jest to, że u Pana Paduszyńskiego na zabieg czekałem od diagnozy do zabiegu 3 tygodnie, a nie jak w niektórych placówkach „służby zdrowia”, na ten sam zabieg miałem czekać do roku 2029 i to do października!

Mogę pozazdrościć mieszkańcom Rumi tak wspaniałego człowieka- lekarza .Biegam na protezach kolanowych 7 lat i jestem dozgonnie wdzięczna.

Super specjalista.godny zaufania i polecenia. Podejscie do pacjenta bardzo profesjonalne. Zainteresowany kazdym pacjentem.

Zainteresowany kazdym pacjentem.

Super lekarz i bardzo rzadko dziś się takich spotyka. Z odpowiednią wiedzą i podejściem do pacjenta. Polecam i pozdrawiam.

Lekarz Bardzo dobry ;) , jako pacjentka to jestem bardzo zadowolona. Dr godny polecenia ;) pozdrawian serdecznie ;)