lekarz Wojciech Paduszyński

Ortopeda

Miałam zabieg usunięcia zespołu cieśni nadgarstka w marcu 2021 r. w Bytowie. Jestem bardzo zadowolony - ręka sprawna. Wcześniej to nie mogłem nic podnieść, w nocy drętwienie całej ręki, prowadzenia auta utrudnione, noce nieprzespane. Polecam doktora Paduszyńskiego za jego wiedzę, podejście do pacjenta, profesjonalizm. To lekarz z misją a nie nastawiony na zysk! Ważne też, jest to, że u Pana Paduszyńskiego na zabieg czekałem od diagnozy do zabiegu 3 tygodnie, a nie jak w niektórych placówkach „służby zdrowia”, na ten sam zabieg miałem czekać do roku 2029 i to do października!

Mój najlepszy lekarz, jakiego spotkałam w życiu. Nie wiem gdzie teraz przyjmuje zostawił nas pacjentów z rumi. Robił mi ciśnie super podejście pełen profesjonalizm. Poprisu złoty człowiek, normalne podejście czekam na kontakt gdzie mogę zgłosić się do mojego super lekarza z drugą ręka

jestem i che byc pacjetka doktora Paduszynskiego jednagze nie ma do w RUMI juz ktos ma namiar na pana doktora bardzo prosze do jesgo kontakt pozdrawaim szystkich zadowolonych pacjentow pana doktora paduszynskiego

Dołączam do zadowolonych pacjentów. Dr Paduszyński operował mi złamaną nogę i jak do tej pory wszystko działa jak należy, a nawet lepiej, bo wszystko zostało tak zrobione, aby podczas kolejnych operacji uszkodzenia były jak najmniejsze. Podejście do pacjenta, szczegółowe i zrozumiałe wyjasnienia dotyczące danej przypadłości na kolejny plus.

Mogę pozazdrościć mieszkańcom Rumi tak wspaniałego człowieka- lekarza .Biegam na protezach kolanowych 7 lat i jestem dozgonnie wdzięczna.

Przeszedłem operację częściowego usunięcia łękotki. Polecam lekarza ze względu na jego kompetencje. Ma super podejście do pacjenta i wszystko wcześniej szczegółowo omawia. Dużym plusem jest też krótki czas oczekiwania na zabieg. Jest to lekarz z prawdziwego powołania, jakich niewielu w tych czasach. Cieszę się, że trafiłem na takiego specjalistę.

Super lekarz i bardzo rzadko dziś się takich spotyka. Z odpowiednią wiedzą i podejściem do pacjenta. Polecam i pozdrawiam.

Zoperował mi haluks, przede mną jeszcze druga operacja, ale już dziś mogę z cała pewnością powiedzieć że dr Wojciech Paduszyński jest jak najbardziej godny polecenia. Oprócz kompetencji jest przesympatycznym człowiekiem a jego pracę z podziwem ogladam każdego dnia

Super specjalista.godny zaufania i polecenia. Podejscie do pacjenta bardzo profesjonalne. Zainteresowany kazdym pacjentem.

Zainteresowany kazdym pacjentem.

mam 79 lat i w moim dlugim zyciu nie spotkalem lekarza o takim zyczliwym podejsciu do pacjenta i trafnej bezblednej diagnozie wszyskim polecam takiego lekarza