lek. dent. Wojciech Palewicz

chyba nikt tak jak ja nie bał się dentysty a pan doktor dokonał cudu, dziś się już nie boję. Dziękuję, wreszcie mogę otworzyć usta i się nie wstydzić.

Bezboleśnie i komfortowo. Zabraknie miejsca, żeby wyrazić w słowach jak przyjemnie jest leczyć się u Pana Wojciecha Palewicza. Do tej pory miałam wyrywany ząb, usunięty kamień, założony most, wymienione plomby i teraz cieszę się uśmiechem jak z "hollywood". Dodatkową informacją jest to, że mogłam zapłacić za wizytę ratami w kwotach jakie mi odpowiadały. Najlepsze są znieczulenia! Kompletnie nic po nich nie czuć. Można sobie patrzeć do góry na "telewizor" i tylko trzymać buzię otwartą, a resztą zajmuje się Pan Wojciech. W gabinecie są też miłe akcenty takie jak: kwiatki, kolorystyka, muzyka z radia, dyplomy, jest co poczytać. Cały personel jest bardzo miły. Szczerze polecam!

Polecam gorąco tego lekarza, kompetentny i z wlaściwym podejściem do pacjenta. To co inny lekarz tylko obejrzał, fachowo wyleczył. Budzi duże zaufanie swoim zaangażowaniem i dbałością o pacjetna.

Chodzę do tego lekarza od łądnych paru lat i jak na razie jestem bardzo zadowolona. Namówiłam nawet mojego partnera by sobie zrobił ząbki, a on strasznie się bał dentysty, ale już się nie boi.

jeśli chodzi o lekarzy dentystów to jestem panikarą pierwsza klasa :)Wczoraj byłam na wizycie jak usiałam na fotel w gabinecie u Pana Wojciecha Palewicza myśłałam ze się rozpłacze i ucieknę z tamtąd bałam się tym bardziej że miałam do usunięcia ósemki i wiele historii czytałami i słuchałam. Powiem tak polecam lekarza jak najbardziej dba o pacjenta jest delikatny prawie nie czułam zastrzyku znieczuającego w momencie kiedy miałam usuwanego zęba a raczej korzeń zęba poczułam dyskomfort Pan Doktor zaprzestał zapytał co się dzieje i podał jeszcze dawkę znieczulenia nie wiem kiedy i juz nie miałam tego nieszczęsnego korzenia :)po całym zabiegu czuję się trochę obolała ale to normalne nie mam żadnych powikłań normalnie jem i piję. Z całą odpowiedzialnością mogę powiedziec ze Pan Wojciech to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu polecam ... pozdrawiam. Magdalena K.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Gliwice"?

Stomatologia Prochasek
Staszica 9