lekarz Wojciech Wall

Internista

Pan dr Wojciech Wall to lekarz z powołania. Kompetentny, z ogromnym darem empatii, o wysokiej kulturze osobistej i intuicji w trudnym diagnozowaniu i analizie choroby u pacjenta. Wykonuje swój zawód z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Bogu dziekuję że spotkałem Go na swojej drodze, dzięki niemu mogłem i mogę normalnie egzystować. POLECAM KAŻDEMU!

Pan dr Wojciech Wall to lekarz z powołania.
Wykonuje swój zawód z pasją i ogromnym zaangażowaniem.

najlepszy lekarz w naszym mieście i okolicach, zawsze uprzejmy i doświadczony, nie odmawia pomocy i rady

Bardzo dobry lekarz którego mozna polecic innym jest kompetentny poświęca duzo uwagi i czasu pacjentowi co do drogich leków nigdy mi sie u niego nie zdarzyło a wrecz przeciwnie stara sie zawsze dac tańszy zamiennik markowego leku

Pan dr Wall jest prze uprzejmym lekarzem i na ten temat koniec... bo na lekarza nie nadaje się w ogóle. Nie rozpoznał zapelenia płuc na wieczór dzięki Panu doktorowi trafiłam do szpitala... wcześniej nie rozpoznał problemów z zatokami bagatelizując je no i oczywiście wypisując leki bardzo drogie...dla asmatyków lekarz który to zobaczył załamał się...także ja nie polecam chyba, że idzie ktoś tylko porozmawiać...

Wspaniały lekarz ,poświęca każdą chwilę pacjętowi.Potrafi podejść do każdej choroby inwidualnie, dokładnie wytłumaczyć chorobę mimo braku czasu.Pan Doktor nie odmówi nikomu pomocy.Zawsze trafnie oceni chorobę.

Wciąż poszukujesz "Internista Pruszków"?

Krystyna Wall

Internista