lekarz Zbigniew Bajorek

Laryngolog

Świetny lekarz, często zapisuje leki homeopatyczne zamiast antybiotyków. Świetne podejście do dzieci.

polecam doktora bajorka skutecznie leczy ma podejście do dzieci miły i przyjazny dla pacjęta POLECAM!!!

Polecam lekarza. Naprawdę bardzo kompetentny i uprzejmy.

Polecam lekarza. Naprawdę bardzo kompetentny i uprzejmy.

moja córka nie mogła sobie poradzić z katarem i ciągłymi owrzodzeniami w nosie,chodziliśmy do zwykłych lekarzy dziecięcych,a niedaleko miałam laryngologa,już po pierwszej wizycie córce pomógł gdzie dla innych to stanowiło problem,polecam go wszystkim mieszkającym w rejonie Czechowic

Kiepski lekarz, przepisuje leki które nie działają. Wcisnął mi do ucha drut laryngologiczny, a potem cały dzień bolało mnie ucho, nie powinien wkładać tak od razu drutu do ucha, bo można coś uszkodzić. Jak ktoś lubi cierpieć zapraszam do doktora Bajorka, przyjmuje w Pszczynie. Ja do tego konowała już nie pójdę. Nie polecam przychodni NZOZ LARYNGOLOGIA s.c., mają beznadziejną obsługę w rejestracji, kobieta chyba wcześniej w sklepie mięsnym pracowała, bo zupełnie nie potrafi załatwić sprawy pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Czechowice-Dziedzice"?

Przychodnia nr 2
Bolesława Chrobrego 4