lekarz Zbigniew Bajorek

Laryngolog

Lekarz godny polecenia, bardzo uprzejmy z miłym podejściem do pacjenta. Wszystko spokojnie tłumaczy i wyjaśnia wątpliwości.

Lekarz godny polecenia, bardzo uprzejmy z miłym podejściem do pacjenta.
Wszystko spokojnie tłumaczy i wyjaśnia wątpliwości.

Świetny lekarz, często zapisuje leki homeopatyczne zamiast antybiotyków. Świetne podejście do dzieci.

polecam doktora bajorka skutecznie leczy ma podejście do dzieci miły i przyjazny dla pacjęta POLECAM!!!

Polecam lekarza. Naprawdę bardzo kompetentny i uprzejmy.

Polecam lekarza. Naprawdę bardzo kompetentny i uprzejmy.

moja córka nie mogła sobie poradzić z katarem i ciągłymi owrzodzeniami w nosie,chodziliśmy do zwykłych lekarzy dziecięcych,a niedaleko miałam laryngologa,już po pierwszej wizycie córce pomógł gdzie dla innych to stanowiło problem,polecam go wszystkim mieszkającym w rejonie Czechowic

Kiepski lekarz, przepisuje leki które nie działają. Wcisnął mi do ucha drut laryngologiczny, a potem cały dzień bolało mnie ucho, nie powinien wkładać tak od razu drutu do ucha, bo można coś uszkodzić. Jak ktoś lubi cierpieć zapraszam do doktora Bajorka, przyjmuje w Pszczynie. Ja do tego konowała już nie pójdę. Nie polecam przychodni NZOZ LARYNGOLOGIA s.c., mają beznadziejną obsługę w rejestracji, kobieta chyba wcześniej w sklepie mięsnym pracowała, bo zupełnie nie potrafi załatwić sprawy pacjenta.

b.dobry lekarz, miły, skuteczny, dodatkowo leczy homeopatycznie

b.dobry lekarz, miły, skuteczny, dodatkowo leczy homeopatycznie

bardzo dobry lekarz, miły i przyjazny pacjentowi, skutecznie leczy. POLECAM!!

bardzo dobry lekarz, miły i przyjazny pacjentowi, skutecznie leczy. POLECAM!!