lekarz Zbigniew Górecki

bardzo dobry lekarz, jesli jest potrzeba daje skierowania na odpowiednie badanie, pomocny, poświęca odpowiednio wiele czasu pacjentowi zdecydowanie polecam

zdecydowanie polecam

bylam u niego raz ale uwazam ze jest naprawde dobry,

bylam u niego raz ale uwazam ze jest naprawde dobry,

niepolecam go, fakt bardzo miły ale nie mówi całej prawdy, bagatelizuje problem, byłam w ciąży zagrożonej i nie powiedział co może mi i dziecku grozić, po moim poronieniu stwierdził że nie chciał zabierać mi nadziei, nie zleca odpowiednich badań i bagatelizuje wyniki. masz problemy z zajściem w ciąże poszukaj bardzie kompetentnego lekarza

Jestem jego pacjętką od 10lat i nie zamieniłabym go na innego. Mozna z doktorem swobodnie porozmawiać o swoich problemach. Poleciłam Go wielu moim znajomym które również sa zadowolone jak najbardziej polecam tego lekarza.

Ja również polecam pacjentkom dr.Góreckiego. Zawsze po wizycie byłam pozytywnie nastawiona, pan doktor wszystko na spokojnie wyjaśnił i uspokoił, ciążę prowadził bardzo dokładnie,a była to ciąża wysokiego ryzyka. Oczywiście jedni chwalą a drudzy nie ale przecież nie ma ludzi idealnych. Z czystym sumieniem polecam pana doktora.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Olesno"?

Andrzej Hernik

Kasztanowa 5

Emile Masouh

Olesno

Emile Massouh

Przychodnia Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia
ulica Krasickiego 22
46-300 Olesno
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ESKULAP" s.c. Józef Gansiniec, Andrzej Gansiniec, Mirosława Pacan
ulica Moniuszki 2
46-380 Dobrodzień