lekarz Zbigniew Górecki

Nie polecam, jeżeli starasz sie o dziecko i oczekujesz pomocy i odpowedzniej wiedzy jakiej sie oczekuje od lekarza to radze poszukać kogos bardziej kompetentnego. Gdy ciąża przebiega prawidłowo to lekarz sobie radz, a jak zaczynają pojawiać sie problemy i sama nie doczytasz co jest grane to od lekarza niczego się nie dowiesz, moze to zaszkodzic dziecku. Lekarz owszem jest bardzo mily i atmosfera w trakcie badania jest sympatyczna ale dla mnie to za mało!

Bardzo dobry lekarz!Wiedza,kompetencja,uprzejmość.Tak samo traktuje pacjentki w gabinecie prywatnym jak i w szpitalu.Polecam!

Dobry lekarz. Tłumaczy wszystko. Uprzejmy. Polecam. Zgadzam się z powyższymi opiniami.

naprawde lekarz z powolania!!!polecam wszystkim.moj pierwszy lekarz.zawsze mozna na niego liczyc!!

Wspaniały człowiek i lekarz!!! Na każde pytanie odpowie, wytłumaczy, poradzi, pocieszy, podpowie... Podchodzi z sercem do kobiet. Moim zdaniem, najlepszy!

Polecam!Jestem zadowoloną pacjentką, szczęśliwą mamą od kilku już lat:)

Polecam!Jestem zadowoloną pacjentką, szczęśliwą mamą od kilku już lat:)

Ciesze się,że w końcu znalazłam bardzo dobrego specjaliste, który nie patrzy na kasę, tylko na to by pomóc pacjentce, doradzić itp. Kompetentny, miły, przede wszystkim delikatny, zawsze dostępny. Taki lekarz to skarb. Dziękuje Panie doktorze za wszysko i miejmy nadzieje, że już teraz bedzie tylko lepiej.Pozdrawiam.

Miły człowiek, genialny lekarz .:) Polecam go każdej kobiecie.

Miły człowiek, genialny lekarz .:) Polecam go każdej kobiecie.

Trafiłam na Pana Doktora przypadkiem bo byłam w szpitalu, teraz wiem, że właśnie on będzie moim lekarzem prowadzącym miejmy nadzieję udaną ciążę. Przedewszystkim człowiek konkretny i nawet w największej tragedii potrafi człowieka podnieść na duchu. DZIĘKUJĘ

Polecam Lekarz- Człowiek! Podchodzi do pacjentki z dużym zaangażowaniem, rzeczowościom i przede wszystkim z uśmiechem!