dr n. med. Zbigniew Liber

Seksuolog, Ginekolog położnik

3,7
3,6

Pan doktor owszem wiedzę ma, ale niczym nie wyróżnia się od innych lekarzy, no chyba poza tym , że można u niego wydać majątek na wizytę i mnóstwo niepotrzebnych badań. Jak staraliśmy się o dziecko to jeździłam do niego ponad 200 km co dwa tyg, bo powiedział, że inaczej nie bedzie mnie leczył. Poroniłam w 3 miesiącu i jedyne co usłyszałam, to "ze czasem sie tak poprostu zdaża",nie podał mi żadnej przyczyny. I jeszcze chciał mnie "wyczyścić" za 2 tys zł . Tylko kasa nic więcej. Szczerze odradzam, chyba że macie za duzo wolnej gotowki. Ponadto nieprzyjemny w swoich "wyzwolonych" komentarzach,no chyba że ktoś lubi.

Bardzo dobry lekarz dzięki doktorwi mam śliczną córeczke .Nadal jestem pacjętkom doktora,

świetny lekarz - po prostu. Byłem u doktora na kilku wizytach - we wszystkich przypadkach stres niwelowało fantastyczne poczucie humoru Pana doktora

Jest może dobrym lekarzem, ale zachowanie poniżej krytyki, zachowanie raczej starego zboczeńca niż lekarza, specyficzne poczucie humoru, ale raczej nie na miejscu. Zdziera pieniądze jak może, stawki za wizytę ustala sobie wg widzimisię w danym momencie. "Klinika" w Niepołomicach jest obskurna, gabinet taki, że myślałam, że źle trafiłam. Robiłam tam zabieg tylko ze względu na dr Homę, który jest świetnym lekarzem i tam wykonuje zabiegi. Ogólnie zbieg ok, jestem zadowolona, ale dr Liber i jego żona wchodząca bez pukania do gabinetu to jakieś nieporozumienie.

Świetny specjalista, wspaniały człowiek. Fakt badania nie są tanie ale Pan doktor nie wymaga aby robić je w Niepołomicach. Ja robiłam u siebie w Ośrodku Zdrowia. Dzięki Panu doktorowi mam wspaniałego synusia i nie żałuję ani jednej złotówki tam wydanej.

Wciąż poszukujesz "Seksuolog Kraków"?

Andrzej Bałasz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA