lekarz Zbigniew Zabielski

Pediatra

najlepszy lekarz jakiego znam a malo takich lekarzy dzisiaj polecam!!! kiedy moje dziecko jest chore zawsze mozna na nim polegac zawsze trafne diagnozy,

Trafiłam do niego po raz pierwszy.Bardzo sympatyczny,szczegółowo wszystko wytłumaczył,delikatny i higieniczny w podejciu do dziecka.Trafna diagnoza.Będę korzystać z jego usług.

Doktor Zabielski jest lekarzem naszej całej rodziny już od bardzo dawna i jest niezastąpiony i niezawodny.

Bardzo goroco polecam dr.Zabielskiego,jest bardzo dobrym specjalista i przemilym czlowiekiem.

miły, uśmiechnięty, ma podejście do dzieci i każdego pacjenta.Jest to lekarz, który rzetelnie wykonuje swoje obowiązki.