lekarz Zofia Zięba

Pediatra

Wspaniały lekarz, traktuje każde chore dziecko jak własne.W leczenie wkłada całą duszę i wiedzę. Jest przy tym ciepła i wyrozumiała dla czasem pobudzonych chorobą dziecka rodziców. Godna najwyższego polecenia.

Chodziłam do tej pani doktor z moim synkiem ale niedawno zamknęli poradnię nefrologiczną. Nie wiem jak się z Nią skontaktować. Czy ktoś wie czy przyjmuje prywatnie? Pomocy

Właśnie wyszłam z moją 2 letnią córeczką ze szpitala,spędziłyśmy tam tydzień czasu, leczyła nas Pani Doktor Zięba, jestem nią zachwycona, bardzo kompetentny lekarz, poświęciła nam dużo czasu, wszystko wytłumaczyła, była bardzo miła.Szkoda, że nie przyjmuje prywatnie bo z pewnością skorzystałabym z jej pomocy w razie potrzeby w przyszłości.Jednym słowem świetny lekarz-BARDZO MAŁO TAKICH W KOSZALINIE.

SAM CHCIAŁBYM CHOROWAĆ PRZY TAKIEJ PANI DOKTOR - PO PROSTU ZAZDROSZCZĘ MEMU SYNOWI. MIŁA, KOMPETENTNA, PRZY TYM STANOWCZA I KONKRETNA.

czy mozesz odac numer do pani doktor?chciałabym umówić na wizytę,leczyła moja córke w przychodni w bobolicach jest super!pozdrawiam

Wciąż poszukujesz "Pediatra Koszalin"?

Koszalin

Poliklinika Koszalińska