Pediatra Koszalin

- 46 lekarzy
Średnia ocen: 5,0/5
Lekarz z powołania, rzeczowy, kompetentny, kontaktowy, życzliwy, długie kolejki w poczekalni mówią same za siebie - to jeden mały minus. Już 3 lata moja córka alergiczka jest pod opieką pani doktor , gorąco polecam
Opinia dodana przez: monika

nzoz na skarpie
bosmańska 9
Koszalin

Średnia ocen: 5,0/5
Polecam Panią Burgieł. Bardzo dobry lekarz. Wszystko tłumaczy i nei szprycuje dziwecka antybiotykami.. Kieruje na różne badania żeby tylko znaleź przyczynę choroby.. POLECAM
Opinia dodana przez: Anonim

Zakład Opieki Zdrowotnej "FEMINA"
aleja Monte Cassino 13
75-414 Koszalin

Średnia ocen: 5,0/5
Pani doktor jest najlepszą jaką mogą mieć moje dzieci. Jest rzetelna, pyta o każde objawy, dokładnie bada. Nierzadko widzi juz po samym wyglądzie czy zachowaniu dziecka co mu dolega. Pamięta swoich pacjentów, troszczy się o nich. Nigdy nie pomyliła się w diagnozie ( w naszym przypadku). Polecam każdemu takiej Pani doktor.
Opinia dodana przez: Agnieszka

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA SZPITALNEGO
ulica Szpitalna 2
75-720 Koszalin

Średnia ocen: 5,0/5
Doktor Krokosz to wspaniały lekarz, cudowny człowiek i bardzo dobry diagnosta. Wszystkie rady się sprawdzają, a miałyśmy z naszą małą Agatą sporo przejśc. Zawsze uśmiechnięta z cudownym podejściem do małego pacjenta. Polecam zdecydowanie, jeśli chcecie, żeby Wasze pociechy były w dobrych rękach!
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet

Koszalin

Średnia ocen: 5,0/5
Pani Doktor zawsze ma czas na wysłuchanie, nigdy nie widziałam zniecierpliwienia ani słowem, ani gestem, rzeczowa, profesjonalna, mądra i grzeczna, dla każdego. Często korzystam z pomocy w Poradni Nefrologicznej, czasami w Izbie Przyjęć. Pacjent przede wszystkich, później biurokracja, skierowania na końcu. Zdarzało się, że sama dzwoniła z zapytaniem jak się dziecko czuje - rzadko spotykana troska. Udziela porad przez telefon, nie tylko znajomym, bo mnie nie znała jeszcze, kiedy dzwoniłam ...
Opinia dodana przez: Anonim

Poliklinika Koszalińska

Koszalin

Średnia ocen: 4,8/5
Bardzo dobry lekarz .Moje dzieci bardzo lubią panią doktor jest miła sympatyczna i posiada ogromną wiedzę. Szkoda tylko, że jest mało takich lekarzy z powołania.
Opinia dodana przez: Emilia

Gabinet
ulica Karłowicza Mieczysława 9H/5
75-563 Koszalin

Średnia ocen: 4,7/5
Jest bardzo dobrym lekarzem dziękujemy za pomoc dla Syna :) Zna się na rzeczy mam nadzieję że nie raz jeszcze zkorzystamy z porady jak będzie potrzeba .
Opinia dodana przez: Anonim

RODZINA
KOSZALIN
75-450 Koszalin

Średnia ocen: 4,5/5
Była moją lekarką od niemowlaka. Rzeczywiście miła kobieta, ale jej wiedzę oceniam na 15 lat wstecz. Nie doucza się na bieżąco i od 100 lat leczy tymi samymi lekami. Uważam, że kompetencje Pani doktor nie są najlepsze. Opieram swoją opinię o wielokrotnie błędnie stawiane diagnozy.
Opinia dodana przez: olka

Gabinet
Śnieżka 3
75-386 Koszalin

Średnia ocen: 4,4/5
Znakomity lekarz. Mój syn zawdzięcza jej życie, bo zorientowała się w groźnej chorobie, której inne palanty w białych kitlach nie zauważały.
Opinia dodana przez: Jerzy

Gabinet
Staszica 8a lok. 3
75-720 Koszalin

Średnia ocen: 4,0/5
Pan dr już na pierwszej wizycie rozpoznał wadę, pokierował dalej dzięki czemu dziecko już po 3 miesiącach było po operacji zdrowe.POLECAM-PAN DR JEST LEKARZEM Z POWOŁANIA!!!mimo iż byłyśmy na wizytach z NFZ, zawsze był miły, u przejmy i wszystko dobrze wytłumaczył.
Opinia dodana przez: Anonim

Pediatrzy w KoszalinieCopyright ©2019 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat