Lekarze Pediatra Koszalin

Pani Doktor zawsze ma czas na wysłuchanie, nigdy nie widziałam zniecierpliwienia ani słowem, ani gestem, rzeczowa, profesjonalna, mądra i grzeczna, dla każdego. Często korzystam z pomocy w Poradni Nefrologicznej, czasami w Izbie Przyjęć. Pacjent przede wszystkich, później biurokracja, skierowania na końcu. Zdarzało się, że sama dzwoniła z zapytaniem jak się dziecko czuje - rzadko spotykana troska. Udziela porad przez telefon, nie tylko znajomym, bo mnie nie znała jeszcze, kiedy dzwoniłam ...
Lekarz z powołania, rzeczowy, kompetentny, kontaktowy, życzliwy, długie kolejki w poczekalni mówią same za siebie - to jeden mały minus. Już 3 lata moja córka alergiczka jest pod opieką pani doktor , gorąco polecam
Opinia dodana przez: monika

lekarz Maria Krokosz

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA SZPITALNEGO
ulica Szpitalna 2
75-720 Koszalin

Doktor Krokosz to wspaniały lekarz, cudowny człowiek i bardzo dobry diagnosta. Wszystkie rady się sprawdzają, a miałyśmy z naszą małą Agatą sporo przejśc. Zawsze uśmiechnięta z cudownym podejściem do małego pacjenta. Polecam zdecydowanie, jeśli chcecie, żeby Wasze pociechy były w dobrych rękach!

lekarz Anna Burgieł

nzoz na skarpie
bosmańska 9
Koszalin

Polecam Panią Burgieł. Bardzo dobry lekarz. Wszystko tłumaczy i nei szprycuje dziwecka antybiotykami.. Kieruje na różne badania żeby tylko znaleź przyczynę choroby.. POLECAM

lekarz Danisława Foland

Zakład Opieki Zdrowotnej "FEMINA"
aleja Monte Cassino 13
75-414 Koszalin

Pani doktor jest najlepszą jaką mogą mieć moje dzieci. Jest rzetelna, pyta o każde objawy, dokładnie bada. Nierzadko widzi juz po samym wyglądzie czy zachowaniu dziecka co mu dolega. Pamięta swoich pacjentów, troszczy się o nich. Nigdy nie pomyliła się w diagnozie ( w naszym przypadku). Polecam każdemu takiej Pani doktor.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Regina Wasilewska-Kita

Poliklinika Koszalińska
Koszalin

Odpowiedzialna, z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem lekarka ,o wysokiej kulturze osobistej i znakomitej aparycji. Ufam tej lekarce bo zawsze stawia właściwą diagnozę i jest głęboko zainteresowana pacjentem holistycznie. Dziękuję i jestem wdzięczna, że mojej córce Nicoli pomogła Pani doktor niejednokrotnie .Na pewno jest inspiracją dla młodego pokolenia lekarzy ,ale i młodych ludzi w ich przyszłym życiu. Małgorzata Koprzywa
Opinia dodana przez: Małgorzata Koprzywa

lekarz Ewa Przybyła-Ożóg

Psycholog dziecięcy, Pediatra

ulica Wąwozowa 38/6
75-339 Koszalin

Takich dobrych lekarzy i fascynujących osób jak Pani Ewa Przybyła- Ożóg jest dziś już niewiele. Szanuję Panią. Pragnę podziękować.

lekarz Donata Suleżycka

ulica Karłowicza Mieczysława 9H/5
75-563 Koszalin

Jest bardzo dobrym lekarzem dziękujemy za pomoc dla Syna :) Zna się na rzeczy mam nadzieję że nie raz jeszcze zkorzystamy z porady jak będzie potrzeba .

lekarz Aneta Bartnicka-Makowska

ul. Tytusa Chałubińskiego 26
75-581 Koszalin

Najlepszy pediatra. Bada długo i bardzo dokładnie. Konkretna i rzeczową, nie ma czasu na pogaduchy i zbędne pytania. Bardzo dobry lekarz. Dziecko u Pani Anety to dziecko w dobrych rękach może nawet w najlepszych.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Eugenia Mruczyńska

RODZINA
KOSZALIN
75-450 Koszalin

Była moją lekarką od niemowlaka. Rzeczywiście miła kobieta, ale jej wiedzę oceniam na 15 lat wstecz. Nie doucza się na bieżąco i od 100 lat leczy tymi samymi lekami. Uważam, że kompetencje Pani doktor nie są najlepsze. Opieram swoją opinię o wielokrotnie błędnie stawiane diagnozy.
Opinia dodana przez: olka

lekarz Renata Słapczyńska

Śnieżka 3
75-386 Koszalin

Znakomity lekarz. Mój syn zawdzięcza jej życie, bo zorientowała się w groźnej chorobie, której inne palanty w białych kitlach nie zauważały.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Leszek Czarnecki

Pediatra, Kardiolog

Staszica 8a lok. 3
75-720 Koszalin

Najlepszy kardiolog pediatra w Koszalinie, bardzo profesjonalny a przy tym Wspaniały Człowiek, nieocenione wsparcie dla małego pacjenta i jego rodziny.
Opinia dodana przez: Halina

Waldemar Koronkiewicz

Neonatolog, Pediatra

Koszalin

Wspaniały lekarz, bardzo spokojnie podchodzi do małego pacjenta, ma świetne podejście do dziecka, jest dokładny i drobiazgowy. Bardzo angażuje się w leczenie- był dostępny telefonicznie i osobiście nawet w weekend (u dla małej stałej pacjentki:)). Ja bardzo polecam. Wizyty prywatne.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Alina Łajdecka

Śniadeckich 3 lok. 6
75-453 Koszalin

Dla mnie to lekarz z prawdziwego zdarzenia bardzo dokłądnie bada dziecko szuka najlepszych orzwiązań widać pasję i poświęcenie ie ważne czy jest 6 rano czy 20 jeśli jest coś poważnego przyjmie zawsze. I najważniejsze ma podejście do dzieci i trafne diagnozy. Widac że nie leczy dla ksy bo koszt wizyty to jedyne 50 zł za wyleczenie jednej choroby a nie za kazda wizytę więc bez względu na to ile razy ...

lekarz Renata Kaczanowska

Zielona 39
75-664 Koszalin

Chodzę do pani doktor od małego. Zawsze była dla mnie uprzejma, chodź jak każdy człowiek ma prawo mieć gorszy dzień. Diagnoza nie zawsze trafiona, ale jak odgadnąć chorobę mając do dyspozycji oczy, ręce, stetoskop, termometr i drewniany patyczek? A lekarz który skieruje na wszystkie potrzebne badania przestanie zarabiać... Ogólnie polecam rozmawiać, zadawać pytania, lekarza uważać za wsparcie i doradcę w samoleczeniu, a nie wyrocznię.
Opinia dodana przez: JW

lekarz Grażyna Stanisławska

Pulmonolog, Alergolog

Staszica 8a
75-710 Koszalin

Nafąchana Pani doktor, zero podejścia do dzieci. Nie polecam , wręcz odradzam. Jak macie możliwośc wybrania innego lekarza, zróbcie to! Pani jest niemiła, naburmuszona z łaską odpowiada na pytania. Strasznie nadęta osoba, która nie powinna pracować z dziećmi.
Opinia dodana przez: Olga

lekarz Jan Zdanowski

Alergolog, Pediatra

Modrzejewskiej 2 lok. 2
Koszalin

Leczę się w poradni od kilkunastu lat. Jestem zadowolony. Wiele komentarzy jest wg mnie nie krzywdzących Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Mirosława Kłak

ul. Tytusa Chałubińskiego 26
75-581 Koszalin

Spotkałam się ze złymi opiniami na temat Pani doktor już w samym szpitalu. Natomiast ja z całego serca mogę Panią doktor polecić! Dla nas była bardzo miła, uprzejma, wszystko tłumaczyła. Jestem bardzo zadowolona że wraz z naszą nowo narodzoną córcia trafiliśmy właśnie na nią
Opinia dodana przez: Nikola

dr Halina Dalewska

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Zwycięstwa 204 A
75-640 Koszalin

Jak dla mnie, najlepszy i wspaniały lekarz, bardzo miła, ma profesjonalne podejście do dzieci, zawsze dokładnie bada moich dzieciaków i wszystko mi wyjaśnia i tłumacze. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Viktoriia

Małgorzata Koman

Lekarz rodzinny, Pediatra

Panaceum
Koszalin

Bardzo miły i rzetelny lekarz. Gdy przychodzi się na wizytę czuje się że poświęca nam czas a nie ,,na szybko i następny". Na każde pytanie odpowiada kompetentnie i rzeczowo.
Opinia dodana przez: Aleksandra