Pediatra Koszalin

Lekarz z powołania, rzeczowy, kompetentny, kontaktowy, życzliwy, długie kolejki w poczekalni mówią same za siebie - to jeden mały minus. Już 3 lata moja córka alergiczka jest pod opieką pani doktor , gorąco polecam
Opinia dodana przez: monika

nzoz na skarpie
bosmańska 9
Koszalin

Polecam Panią Burgieł. Bardzo dobry lekarz. Wszystko tłumaczy i nei szprycuje dziwecka antybiotykami.. Kieruje na różne badania żeby tylko znaleź przyczynę choroby.. POLECAM

Zakład Opieki Zdrowotnej "FEMINA"
aleja Monte Cassino 13
75-414 Koszalin

Pani doktor jest najlepszą jaką mogą mieć moje dzieci. Jest rzetelna, pyta o każde objawy, dokładnie bada. Nierzadko widzi juz po samym wyglądzie czy zachowaniu dziecka co mu dolega. Pamięta swoich pacjentów, troszczy się o nich. Nigdy nie pomyliła się w diagnozie ( w naszym przypadku). Polecam każdemu takiej Pani doktor.
Opinia dodana przez: Agnieszka

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA SZPITALNEGO
ulica Szpitalna 2
75-720 Koszalin

Doktor Krokosz to wspaniały lekarz, cudowny człowiek i bardzo dobry diagnosta. Wszystkie rady się sprawdzają, a miałyśmy z naszą małą Agatą sporo przejśc. Zawsze uśmiechnięta z cudownym podejściem do małego pacjenta. Polecam zdecydowanie, jeśli chcecie, żeby Wasze pociechy były w dobrych rękach!

Koszalin

Pani Doktor zawsze ma czas na wysłuchanie, nigdy nie widziałam zniecierpliwienia ani słowem, ani gestem, rzeczowa, profesjonalna, mądra i grzeczna, dla każdego. Często korzystam z pomocy w Poradni Nefrologicznej, czasami w Izbie Przyjęć. Pacjent przede wszystkich, później biurokracja, skierowania na końcu. Zdarzało się, że sama dzwoniła z zapytaniem jak się dziecko czuje - rzadko spotykana troska. Udziela porad przez telefon, nie tylko znajomym, bo mnie nie znała jeszcze, kiedy dzwoniłam ...

Poliklinika Koszalińska

Koszalin

Bardzo dobry lekarz .Moje dzieci bardzo lubią panią doktor jest miła sympatyczna i posiada ogromną wiedzę. Szkoda tylko, że jest mało takich lekarzy z powołania.
Opinia dodana przez: Emilia

ulica Karłowicza Mieczysława 9H/5
75-563 Koszalin

Jest bardzo dobrym lekarzem dziękujemy za pomoc dla Syna :) Zna się na rzeczy mam nadzieję że nie raz jeszcze zkorzystamy z porady jak będzie potrzeba .

RODZINA
KOSZALIN
75-450 Koszalin

Była moją lekarką od niemowlaka. Rzeczywiście miła kobieta, ale jej wiedzę oceniam na 15 lat wstecz. Nie doucza się na bieżąco i od 100 lat leczy tymi samymi lekami. Uważam, że kompetencje Pani doktor nie są najlepsze. Opieram swoją opinię o wielokrotnie błędnie stawiane diagnozy.
Opinia dodana przez: olka

Śnieżka 3
75-386 Koszalin

Znakomity lekarz. Mój syn zawdzięcza jej życie, bo zorientowała się w groźnej chorobie, której inne palanty w białych kitlach nie zauważały.
Opinia dodana przez: Jerzy

Staszica 8a lok. 3
75-720 Koszalin

Pan dr już na pierwszej wizycie rozpoznał wadę, pokierował dalej dzięki czemu dziecko już po 3 miesiącach było po operacji zdrowe.POLECAM-PAN DR JEST LEKARZEM Z POWOŁANIA!!!mimo iż byłyśmy na wizytach z NFZ, zawsze był miły, u przejmy i wszystko dobrze wytłumaczył.

Pediatrzy w Koszalinie