Pediatra Koszalin

lekarz Jan Zdanowski

Pediatra, Alergolog

Modrzejewskiej 2 lok. 2
Koszalin

Ja natomiast polecam. To lekarz który nie mówi tego na co oczekuje pacjent. Jest konkretny i bardziej zwraca uwagę na skutki jakie może spowodować przewlekła alergia np astmę. To dlatego np:wnikliwie osłuchuje układ oddechowy. Alergia jest praktycznie niewyleczalna i większość osób liczy na cudowne uzdrowienie przez lekarza. Więcej w tym temacie ma do powiedzenia od lekarza ma organizm. Nie eksperymentuje z lekami aby nie wyrządzić szkód
choremu. Przykład: przepisał mi ...
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Grażyna Stanisławska

Pulmonolog, Pediatra

Staszica 8a
75-710 Koszalin

Lekarz w 100% godny polecenia , leczę dwoje dzieci u Pani Doktor i jesteśmy bardzo zadowoleni . Mało takich lekarzy .
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr Lech Barczewski

Medica
Okulickiego24a
Koszalin

Lekarz może faktycznie trudny w komunikacji, zdystansowany do małych dzieci (tak do 2 roku życia), czasami rzeczywiście trzeba dopytać go o diagnozę. Jednak bardzo kompetentny, rzeczowy, i nawiązujący fajna relacje z dzieckiem powyżej 2 lat (zaczynającym mówić). Też chcieliśmy zmienić lekarza ale cierpliwość się oplacila-nasz synek chodzi do niego chętnie, diagnozy zawsze trafione, leczenie też skuteczne w 100%. Polecamy dla rodziców chcących chore dzieci leczyć a nie szukających atrakcji dla ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Leszek Czarnecki

Pediatra, Kardiolog

Staszica 8a lok. 3
75-720 Koszalin

Pan dr już na pierwszej wizycie rozpoznał wadę, pokierował dalej dzięki czemu dziecko już po 3 miesiącach było po operacji zdrowe.POLECAM-PAN DR JEST LEKARZEM Z POWOŁANIA!!!mimo iż byłyśmy na wizytach z NFZ, zawsze był miły, u przejmy i wszystko dobrze wytłumaczył.

lekarz Renata Słapczyńska

Śnieżka 3
75-386 Koszalin

Znakomity lekarz. Mój syn zawdzięcza jej życie, bo zorientowała się w groźnej chorobie, której inne palanty w białych kitlach nie zauważały.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Alina Łajdecka

Śniadeckich 3 lok. 6
75-453 Koszalin

Dla mnie to lekarz z prawdziwego zdarzenia bardzo dokłądnie bada dziecko szuka najlepszych orzwiązań widać pasję i poświęcenie ie ważne czy jest 6 rano czy 20 jeśli jest coś poważnego przyjmie zawsze. I najważniejsze ma podejście do dzieci i trafne diagnozy. Widac że nie leczy dla ksy bo koszt wizyty to jedyne 50 zł za wyleczenie jednej choroby a nie za kazda wizytę więc bez względu na to ile razy ...
Lekarz z powołania, rzeczowy, kompetentny, kontaktowy, życzliwy, długie kolejki w poczekalni mówią same za siebie - to jeden mały minus. Już 3 lata moja córka alergiczka jest pod opieką pani doktor , gorąco polecam
Opinia dodana przez: monika

lekarz Zofia Zięba

Koszalin

Pani Doktor zawsze ma czas na wysłuchanie, nigdy nie widziałam zniecierpliwienia ani słowem, ani gestem, rzeczowa, profesjonalna, mądra i grzeczna, dla każdego. Często korzystam z pomocy w Poradni Nefrologicznej, czasami w Izbie Przyjęć. Pacjent przede wszystkich, później biurokracja, skierowania na końcu. Zdarzało się, że sama dzwoniła z zapytaniem jak się dziecko czuje - rzadko spotykana troska. Udziela porad przez telefon, nie tylko znajomym, bo mnie nie znała jeszcze, kiedy dzwoniłam ...

lekarz Regina Wasilewska-Kita

Poliklinika Koszalińska

Koszalin

Bardzo dobry lekarz .Moje dzieci bardzo lubią panią doktor jest miła sympatyczna i posiada ogromną wiedzę. Szkoda tylko, że jest mało takich lekarzy z powołania.
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Renata Kaczanowska

Zielona 39
75-664 Koszalin

Chodzę do pani doktor od małego. Zawsze była dla mnie uprzejma, chodź jak każdy człowiek ma prawo mieć gorszy dzień. Diagnoza nie zawsze trafiona, ale jak odgadnąć chorobę mając do dyspozycji oczy, ręce, stetoskop, termometr i drewniany patyczek? A lekarz który skieruje na wszystkie potrzebne badania przestanie zarabiać... Ogólnie polecam rozmawiać, zadawać pytania, lekarza uważać za wsparcie i doradcę w samoleczeniu, a nie wyrocznię.
Opinia dodana przez: JW

Pediatrzy w Koszalinie