Waldemar Koronkiewicz

Neonatolog, Pediatra

Wspaniały lekarz, bardzo spokojnie podchodzi do małego pacjenta, ma świetne podejście do dziecka, jest dokładny i drobiazgowy. Bardzo angażuje się w leczenie- był dostępny telefonicznie i osobiście nawet w weekend (u dla małej stałej pacjentki:)). Ja bardzo polecam. Wizyty prywatne.

Wg mnie to najlepszy pediatra w Koszalinie. Jedyny lekarz, któremu ufam jeżeli chodzi o leczenie mojego synka. Zawsze stawia trafne diagnozy. Poświęca nam dużo czasu i wszystko b. dobrze objaśnia.

Zgadzam się w 100% z moim przedmówcą. Doktor jest nieustannie zajęty nie ma czasu dla swoich pacjentów, bada w pośpiechu, najczęściej przepisuje te same leki najczęściej antybiotyki bez dokładnego zbadania przyczyny choroby. Nie chce wypisywać skierowań na badania.

Nie chce wypisywać skierowań na badania.

Nie polecam.Pan doktor poszedł na ilość- nigdy nie ma czasu dla pacjentów, czasami wręcz wyprasza z gabinetu, bo za drzwiami kolejka. Trudno od niego wyciągnąć jakiekolwiek informacje o chorobie, zawsze odpowiada zdawkowo, rzadko bierze pod uwagę sugestie rodziców odnośnie przebiegu choroby, jej objawów czy przyczyn. Praktycznie przy każdej chorobie ten sam zestaw leków. Nigdy nie docieka przyczyn choroby i niezbyt chętnie daje skierowania na badania. Jest arogancki i humorzasty, co można zaobserwować nawet po reakcjach personelu przychodni- po prostu się go boją. Nie przyjeżdża na wizyty prywatne, ba nawet nie odbiera telefonu- więc w nagłych sytuacjach nie można na niego liczyć. Wybraliśmy tego lekarza sugerując się opiniami na tym portalu, więc prostuję zatroskani rodzice- nie warto, to wszystkie pozytywy to mit. Może kiedyś był inny- teraz po prostu ma za dobrze i gwiazdorzy.

Niestety dr.Koronkiewicz bardziej stara sie zarobić dużo pieniędzy niż pomagać małym pacjentom. Przyjmuje ich na ilość a nie jakość, odpowiada zbywająco na pytania. Mam nieprzyjemne doświadczenia z tym lekarzem.

Brak słów jaki potrafi być małostkowy Pan doktor.... w godinach pracy ma czas przyjmować prywatne osoby ktore przychodza na ankiety do Pana doktorka ,a dzieci z chorobami czekaja pod drzwiami do 2 godzin....jak nie wie jak sobie poradzic z problemem to odsyła do szpitala nie badajac pacjenta ... kpina...nie polecam

Polecam naprawde byłam zadowolona choc Pan doktor zawalony robotą to solidie podchodzi do tematu no i przyjeżdza do domu a to ważne. Naprawde polecam:)

Pozostaje mi tylko podpisać się pod wpisami poprzedników. Złoto nie lekarz. Pozostali pediatrzy z naszej mieściny do pięt mu nie dorastają. A dzieci go uwielbiają.

A dzieci go uwielbiają.

polecam bardzo serdecznie. moje dziecko "zakochało" się w Panu dr, a poza tym ANTYBIOTYK TO NAPRAWDĘ OSTATECZNOŚĆ. postawił Pan moje dziecko na nogi. Polecam!!!

Lekarz - marzenie. Poza fachowością Pana Doktora, niesłychanie ważne dla nas - Rodziców mleńkiego dziecka, jest to, że Pan Doktor przyjeżdza do domku, zawsze zabiera ze sobą wagę do ważenia dzieci, jest bardzo, bardzo miły, a w naszym dzieciu wzbudza szeroki uśmiech i radosne "a guu..":-) POLECAM!

POLECAM!