lekarz Zuzanna Skłodowska

Diabetolog

Bardzo dobry lekarz i człowiek, interesuje się pacjentem PAMIĘTA go, mimo wielu zajęć, przyjechała do mnie na wiztę domową (w ramach NFZ) póżno wieczorem, zbadała tak, jak jeszcze żaden inny lekarz nie badał, nie spieszyła się, a co najważniejsze zaordynowała takie leki, które faktycznie pomogły mi.

POLECAM! POLECAM! I JESZCZE RAZ POLECAM!!! Pani dr Skłodowska to prawdziwy lekarz z powołania. Z każdym pacjentem dokładnie porozmawia, wszystko przedyskutuje, doradzi. Oby więcej było takich lekarzy.

Po 10 latach, zdecydowałem się ostatecznie zrezygnować z usług p. doktór. P. Skłodowska jest kompetentnym i uprzejmym diabetologiem natomiast w skandaliczny sposób lekceważy czas pacjentów. Wyznaczone godziny wizyt kompletnie nie mają nic wspólnego z rzeczywistością i żeby mieć pewność dostania się na spotkanie trzeba wziąć urlop na cały dzień nawet jak się jest zapisanym na 8.30 rano (wynika to ze źle pojętej uprzejmości p. Skłodowskiej, która z każdym pacjentem rozwlekle porozmawia o wszystkim, ponadto spóźnia się etc.). Ostatecznym powodem rezygnacji dla mnie była ostatnia decyzja p. doktór, która zablokowała praktycznie możliwość otrzymania recept poza wizytami (praktycznie obecnie na samo otrzymanie recept również trzeba wziąć dzień urlopu). W takiej sytuacji - kiedy potrzebuję recept żeby przeżyć co mniej więcej 1.5-2 miesiące nie mogę sobie pozwolić na dalsze marnowanie czasu na p. doktór.

Każdemu diabetykowi polecam dr Zuzannę Skłodowską. Jest wspaniałą osobą i przede wszystkim doświadczonym i kompetentnym lekarzem.

Jestem od dawna pacjentką Dr.Skłodowskiej korzystałam z porad przy ul.Szczęśliwickiej. a także prywatnie.Tak jak większość cukrzyków jestem bardzo niecierpliwa i nie mogłam znieść długiego oczekiwania w kolejce na wizytę.Pani doktor jest bardzo dokładna, zadaje wiele pytań żeby postawić diagnozę i ustalić dawki insuliny czy innych leków.Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza wszystkim cukrzykom. Ewa Sybilska

Wciąż poszukujesz "Diabetolog Warszawa"?

Prywatny Gabinet Lekarski
ul.Kolejowa 45 A lok.29
Szpital Wolski
Kasprzaka 17
PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48
"Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego"
Banacha 1a
"Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego"
Banacha 1a
Centrum Medyczne doktorA