Lekarze Lekarz rodzinny lekarz-rodzinny internista

Janusz Podskarbi

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarzy Rodzinnych I Pediatrów "Zdrówko" S.C.

Pan doktor ma wspaniałe poczucie humoru, dość wyrafinowane i tym zdobył moje serce :) jest JEDYNYM lekarzem w przychodni na Mertki do ktorego nie boje się iść i w którego kompetencje nie wątpie ( w porównaniu do innych lekarzy....) polecam bardzo.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Ryszard Targoński

Internista, Kardiolog

Barcza 17/6
10-685 Olsztyn

Bardzo kompetentny lekarz. Zainteresowany historią choroby. Szczegółowo tłumaczy, wyjaśnia oraz dobiera, modyfikuje leki. SZCZERZE POLECAM! 😀 😀
Opinia dodana przez: Tatiana

lekarz Stanisław Pisarski

Tworyczów 19
22-448 Sułów

Juz sama wizyta u Pana doktora Stanislawa Pisarskiego leczy.Jest to czlowiek ktory emanuje cieplem, uprzejmoscia i jakas dobra energia, ktora jest tak bardzo potrzebna szczegolnie osobom chorym . Oby wszyscy lekarze tacy byli. Polecam. Maria Skarzynska-Knopf
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Jerzy Gruca

Ośrodek Zdrowia 3a
37-114 Białobrzegi

Profesjonalista w każdym calu , kultura osobista połączona z pełnym szacunkum dla każdego bez wyjątku pacjenta - brawo brawo Panie doktorze !!! .

lekarz Grażyna Sauer

NZOZ Poradnia Medycyny Rodzinnej TEGRAMED
ulica Piaseczna 10
41-704 Ruda Śląska

P.Dr.G.Sauer jest Miła, fantastyczna, Sympatyczna, ciepła, wspaniała, zawsze uśmiechnięta i kochana ma indywidualne podejscie do każdego pacjenta, jest najlepszą Dr. jaką do tej pory spotkałam. Jest konkretna i skuteczna!! Godna polecenia!! Pozdrawiam :)!
Opinia dodana przez: Natka :)

lekarz Ewa Szopinska

ulica Powstańców Wielkopolskich 88
86-061 Brzoza

Byłem pacjentem Pani Szopińskiej kilkanaście lat w Bydgoszczy na Bartodziejach, Wielka szkoda , że Pani doktor tam już nie pracuje.Ponad rok nie mogę znaleźć lekarza tak dobrego i sympatycznego jak Pani Szopińska . Za daleko mam do Brzozy. Polecam Panią doktor wszystkim .

lekarz Jerzy Kriger

SPZOZ MOGILNO
Kosciuszki 10
Mogilno

Super LEKARZ. Polecam z serdecznie. Prawdziwy lekarz z powołania. Profesjonalne podejście, wpierw wyniki badań a potem leczenie. Szuka powodu złego samopoczucia a nie leczy profilaktycznie.

lekarz Małgorzata Trąd

Sanatorium Uzdrowiskowe ''WISŁA''
ulica Ks. Rąba 24
38-440 Iwonicz-Zdrój

Wspanialy lekarz. Dziekuje za pomoc. To leczenie mne bardzo pomoglo. Byla by mozliwosc - wybrala bym tego lekarza dla calej rodziny!!!!
Opinia dodana przez: Angelika Zhelwetro

lekarz Anna Skokowska

Kołobrzeska 13K/11
10-445 Olsztyn

Kompetentny lekarz, cudowny człowiek- esencja dobra. Pani doktor uosabia cechy najlepszej wersji medyka, o jakim wielu pacjentów marzy.

lekarz Piotr Cygan

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ST. VINCENT MEDICAL CENTER"
ulica Radna 14
00-341 Warszawa

Cudowny lekarz. Wiele razy trafiałam na niego o nigdy nie spotkałam się z nieuprzejmiscia . Zawsze wysłucha , zleci badania .
Opinia dodana przez: Mariola
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Internista
                                       lek. med. Marcin Sowiński

lek. med. Marcin Sowiński

BCG Clinic
Ul. Krzywoustego 11-13
Szczecin

Super lekarz .wypisuje skierowania .nie bagatelizuje problemu -nie lekceważy pacjenta -wizyty są bez stresowe

lek. med. Arkadiusz Szekieta

Internista, Lekarz rodzinny

Zespół Lekarzy Rodzinnych "WYSOCZAŃSCY"
Dworcowa 2
72-300 Gryfice

Moj lekarz rodzinny od lat i nie zamierzam zmienic na innego. Dobry, miły, uczciwy z serdecznym podejściem. Wielokrotnie też badał mojego 11 letniego syna i opinia niezmiennie bez zarzutu . Badanie konkretne, leczenie zawsze trafione . Polecam .
Opinia dodana przez: Joanna Butynska

lekarz Arkadiusz Kopczyński

SPL dla PW ZOZ
Gen. Andersa 16
Warszawa

Pan doktor zawsze pyta o wszystkie dolegliwości, cierpliwie słucha i informuje dokładnie o sposobach leczenia. Jest bardzo uprzejmy i nigdy nie brakuje Mu czasu. Bardzo polecam

lekarz Jolanta Zięba

Oddziały Szpitala
dr. Zygmunta Schinzla 13
27-600 Sandomierz

Bardzo dobry rzeczowy lekarz. Nie pierwszy raz byłem u tego lekarza z różnymi problemami i nie chcę chodzić do innych. Zarówno rzeczywistość treści i działania jak i empatia którą chyba jednak mimo wszystko jajko pacjent nie powinien ale oczekuje. Bardzo pozytywny lekarz. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Sergiusz

lekarz Mariusz Saganowski

ul. Grochowska 235/14
04-001 Warszawa

Pierwszy raz spotkałam lekarza, który poświęca pacjentowi tyle czasu i uwagi i tak doskonale tłumaczy, co jest dla niego dobre, a co mniej. Dziękuję.

dr Ryszard Paczkowski

ul. Nowowiejskiego 4 m. 17
42-200 Częstochowa

Osobiście uważam, że jest to najlepszy lekarz w Częstochowie jeżeli chodzi o problemy z jamą brzuszną, dokładny, precyzyjny, zaangażowany w pacjenta, stawia w 100% trafne diagnozy i przepisuje lekarstwa, które pomagają,w razie potrzeby zabiera pacjenta do szpitala w którym jest ordynatorem i tam dokładnie bada,polecam z czystym sercem wszystkim, ponieważ mnie bardzo pomógł!!!!!

prof. dr hab. n. med. Andrzej Jaroszyński

Nefrolog, Internista

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Bardzo dobry specjalista,bardzo dobrze wyjasnia wszystko co tyczy sie choroby duzo empatiijest w P.Profesorze polecam Pana Profesora.Nie wiem jak inni,ale ja jestem bardzo zadowolony z wisyt u P.Profesora.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Helena Kondak-Długońska

Internista, Lekarz rodzinny

Szpital Uzdrowiskowy "WILLA FORTUNA" s.p.z.o.z.
ulica Rafińskiego 3
78-100 Kołobrzeg

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Andrzej Jamro

Zespół Przychodni MSW w Rzeszowie
ulica Krakowska 16
35-111 Rzeszów

Moja mama odwiedza lekarza już kilka lat. Od pierwszej wizyty chwali go za kompetencje, uprzejmość i czas poświęcony dla niej. Bardzo często zdarza się, że interesuje się chorobą nawet jak jej u niego nie ma - dzwoni do niej, interesuje się przebiegiem badań które jej zlecił, doradza i chwali. Ja jestem b. mile zaskoczony. To naprawdę jest możliwe w "naszej" służbie zdrowia. Życzę mu dużo sił i wytrwałości.
Opinia dodana przez: Andrzej

mgr Ewa Król

Przychodnia NZOZ "ZWM-Malinka" w Opolu
Szarych Szeregów 72
45-285 Opole

Myślałam, że tak wspaniali, profesjonalni, pełni zaangażowania lekarze to są tylko w szpitalu w "Leśnej Górze". Bardzo kulturalna, miła, naprawdę przejmująca się pacjentem Pani Doktor. Wspaniały człowiek i lekarz.
Opinia dodana przez: Ewa