Lekarze Lekarz rodzinny pediatra lekarz-rodzinny

lekarz Teresa Chrościelewska

Przychodnia w Suwałkach
Pułaskiego 26 a
16-400 Suwałki

Po 42 latach znalazłem Panią doktor. Nie oczekuje kolejnej wizyty ale chciałem przeprosić za te 42 lata ponieważ trudno jest przez ten czas zapomnieć. Chciałbym za czyny słowa i myśli przeprosić i prosić o wybaczenie jeżeli jest to możliwe........
Opinia dodana przez: Zdzisław

lekarz Jacek Wyrąbek

Namysłowska 17
46-034 Pokój

Miałam przyjemność skorzystać z porady Pana Doktora. Rzadko spotyka się tak kulturalnego lekarza, u którego wyczuwa się niezwykłą dbałość o zdrowie pacjenta. Nie odbębnia wizyty poprzez zapisywanie antybiotyku i odesłanie do domu. Bardzo dokładnie bada pacjenta i przepisuje adekwatne do jego stanu leki, w tym naturalne.. Po sylwetce doktora widać, że dba o swoje zdrowie i od razu wzbudza zaufanie. Niektórzy mogą odnieść wrażenie, że jest małomówny, ale według mnie ...
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Monika Adamiec

Dzikiej Róży 32
05-500 Józefosław

Dobra, znająca się na rzeczy, godna polecenia lekarka. W sposób naturalny uprzejma jest wobec dzieci.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Grzegorz Olkowski

Jaśkowice Legnickie 37
59-216 Kunice

Najlepszy wędzarnik i fotograf wśród lekarzy na zachód od Odry

lekarz Maria Puka

Roosevelta 29 B
64-920 Piła

Rewelacyjny człowiek, lekarz rodzinny i pediatra. Zawsze znajdzie czas i pomoże. Tak trzymać Pani doktor
Opinia dodana przez: wiesław

lekarz Elżbieta Babiszkiewicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przychodnia Lekarska "Osiedle Staszica"
Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 24
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani doktor jest znakomitym fachowcem, jest b. uprzejma i doskonale tumaczy stan chorobowy pcjenta. Nie ogranicza skierowań do lekarzy specjalistów w przypadkach oczywistych. Jest uprzejma i w razie nagłej potrzeby przyjmuje pacjentów poza limitem dziennych przyjęć.
Opinia dodana przez: Aleksander

lekarz Maryla Skwark

Gabinet Pediatryczny - Maryla Skwark
Cichy Kącik 10
43-502 Czechowice-Dziedzice

Bardzo kompetentna i rzeczowa Pani doktor. Diagnoza trafna . Świetne podejście do dzieci . Ciesze się, ze do tej Pani doktor trafiliśmy podczas wizyty na pogotowiu.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Irena Kubisa

Rzeczna 2
78-452 Wojsławiec

Pani Doktor to bardzo kompetentna osoba, miła, pomocna. Polecam. Takiego lekarza to z przysłowiową świecą szukać.

Maria Lewińska

Samodzielny Gminny Ośrodek Zdrowia w Oleśnicy
28-220

Bardzo dobry lekarz! Byłam u kilku lekarzy ale dopiero Pani doktor Lewińska postawiła dobrą diagnozę mojemu dziecku. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Anna Lis

Chrobrego 7
66-210 Zbąszynek

Miła, kompleksowa usługa. Pani doktor pytała o historię wcześniejszych chorób i dobrze dobrała leki. Szybkie wyleczenie moich dwóch szkrabów.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Stanisław Kobiałkowski

Pediatra, Internista

os. Staszica 6 lok. 6
64-510 Wronki

wg mnie dr poświęcił mi tyle czasu ile potrzeba, ze też wytrzymał z takim marudą i gderą jak ja. Ekspresem wykonał badania i pokazał na monitorze. Ślepy jestem od 6 lat. Stałem się zgryzliwy i kłótliwy. W sumie jak na mój wiek to nic nadzwyczajnego.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Grzegorz Ceryn

Przychodnia Rodzinna "PANACEUM"
ulica Reymonta 8
06-500 Mława

Godny polecenia specjalista o bardzo wysokiej kulturze osobistej.

lekarz Helena Wiosek

Lekarz rodzinny, Pediatra

Zespoł Praktyk Lekarskich sp. p.
Nordwida 29
13-200 Działdowo

Bardzo miła P.Doktor, na poczekalni mała kolejka, ale można "wytrzymać", przyjmą wszystkich, nawet mnie z obcego miasta....

lekarz Cezary Kmiecik

Poradnia Otolaryngologiczna
Staszica 12
64-980 Trzcianka

Lekarz wart polecenia, cala moja rodzina sie u niego leczy. Wyslucha i odpowie na pytania, otwarty na sugestie odnosnie poszukiwan przyczyn dolegliwosci. Osoby ktore narzekaja na "humory" doktora musza zrozumiec ze to takze ludzie, ciezko pacujacy ludzie
Opinia dodana przez: Basha

dr n. med. Małgorzata Bodak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Poradnia POZ - Niepubliczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej "SUPERMED" s.c.
60-681

Godny polecenia lekarz pediatra/rodzinny. Kompleksowe podejście, ogromna wiedza diagnostyczna, szuka przyczyn do skutku, nawet gdy specjalista za specjalistą pisze zwrotnie, że pacjent zdrowy. Chodzimy do Pani doktor całą rodziną - 3 pokolenia :)
Opinia dodana przez: Emilia

Grażyna Strojna

Galla 2D
Poznań

Pani doktor Strojna jest bardzo miłą, ciepłą i cierpliwą osobą. A przede wszystkim to lekarz z powołania, z dużym doświadczeniem, wiedzą i kompetencjami. Pani doktor ma wspaniałe podejście do dzieci. Nie wyobrażam sobie lepszego pediatry dla naszego syna.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Adam Gronowski

NZOZ LOTNICZA
Lotnicza
Piła

Najlepszy lekarz , nie wyobrażam sobie innego. Od ponad 40 lat należę do tej przychodni, a do doktora Gronowskiego od ponad 20. Zawsze dobrze i szczegółowo wyjaśni, skieruje na badania jak trzeba . Najlepszy lekarz rodzinny.

lekarz Małgorzata Chruścicka

NZOZ "PRZYCHODNIA WASSOWSKIEGO"
Wassowskiego 2
80-225 Gdańsk

Pani doktor leczyła mnie pół życia a teraz leczy moja córkę. Jest to niesamowita osoba nigdy się nie pomyliła co do diagnozy. Zawsze pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie wszystko wytłumaczy.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Marek Zawiła

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
34-106 Wadowice

Polecam z całego serca Pana Marka. Od kilku lat jest lekarzem naszych dzieci. Wspaniałe podejście do małego pacjenta z delikatnością, spokojem, troską i cierpliwością. Czy w przychodni czy prywatnie zawsze znajdzie czas dla chorego dziecka! Polecam!

lekarz Paweł Zujko

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ Medycyne Rodzinna
Odzieżowa 12a
Szczecin

Wspaniały lekarz a zarazem bardzo dobry i uprzejmy człowiek!!! Ma świetne podejście do dzieci, uprzejmy, miły. Lekarz niczym z "Leśnej Góry" Przykre jest to, że nie przyjmuje już w Lipianach! A mali lipiańscy pacjenci tęsknią za doktorem!