Lekarze Protetyk stomatologiczny stomatolog protetyk

Maria Bruj-Walesiuk

Chirurg ogólny, Protetyk

Przejściowa 19
15-503 Białystok

Wspaniała stomatolog i czlowiek , ciepła z zarazem kompetetna osoba goraco polecam

lek. dent. Teresa Górnicka

Winogronowa
70-771 Szczecin

Gdyby każdy stomatolog, ba - lekarz podchodził do pacjenta, z taką wiedzą, doświadczeniem i determinacją WYLECZENIA

lekarz Janina Tęcza

ulica Kard. Wyszyńskiego Stefan 64/13
50-331 Wrocław

serdecznie polecam.znalazłam panią doktor poprzez forum dobry lekarz. podpisuje sie pod wszystkimi pozytywnymi opiniami na jej temat. Profesjonalna obsługa, zachwycający efekt końcowy.

lek. dent. Elżbieta Dyl

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Jantarowa
Łódź

Świetny lekarz. Na takiej wizycie nie można się stresować. Pełna kompetencja. Świetne podejście do osób dorosłych oraz do dzieci.

lek. dent. Ewa Tykwińska

olna 3
84-200 Wejherowo

Moja ulubiona Pani dentyska. Jestem jej pacjentką od parunastu lat. Moje zęby są w świetnym stanie, plomby długo trzymają, nigdy nic się z nimi nie działo. A pani Tykwińska jest niesamowicie delikatna - nigdy nie potrzebowałam znieczulenia. Do tego wszystkiego jest bardzo miłą i uprzejmą osobą. Najlepsze dentystka w Wejherowie!

lek. dent. Marek Cieślak

Stomatolog, Protetyk

Marek Cieślak „VERUS BIS”
St. Wyszyńskiego 99
65-536 Zielona Góra

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Poświęca pacjentowi dużo czasu, jest uprzejmy, cierpliwy a co najważniejsze kompetentny. Polecam

lek. dent. Maciej Czerniuk

Prywatny Gabinet Lekarski
Nowolipki 10 lok. 2
00-153 Warszawa

Pan Doktor ma takie piękne oczy, że jak spojrzy, to i znieczulenia nie trzeba :-) i jest taki delikatny ;-) Gorąco polecam !!!

lek. dent. Damian Knap

Supradent Stomatologia Estetyczna i Ortodoncja Małgorzata Adamczyk
ul. Biały Kamień 1/U1
02-593 Warszawa

Świetny lekarz - kompetentny, delikatny, cierpliwy. Stosuje najnowsze materiały i techniki dostępne w stomatologii, które, jako pacjentka, bardzo doceniłam (np. w czasie leczenia kanałowego). Współpracuje z bardzo dobrym laboratorium. Duży problem stomatologiczny potrafił zamienić w piękny uśmiech. Kompetentne, bardzo miłe asystentki. Doskonale wyposażony, bardzo czysty gabinet. Pełny profesjonalizm i niezwykle przyjazna atmosfera. Trafiłam do Doktora z polecenia - teraz sama polecam Go innym pacjentom. zamienić w piękny uśmiech. Kompetentne, bardzo ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. dent. Renata Dublicka-Woźniak

Stomatolog, Protetyk

Filia Nr 5 Zakład Opieki Zdrowotnej Międzyzakładowa Przychodnia Zdrowia Poligrafów
Miedziana 11
00-835 Warszawa

Jestem naprawdę bardzo zadowolony, Pani Doktor jest doskonałym chirurgiem i protetykiem.Mogę Ją polecić każdemu wymagającemu pacjentowi.Mam obecnie zamontowane korony pełnoceramiczne na cyrkonie, które wyglądają jak naturalne zęby.Jestem przeszczęśliwy, wreszcie wyglądam jak człowiek:)

lek. dent. Tomasz Dziechciaruk

ulica Chopina 8/8
20-026 Lublin

Niezwykła staranność i finezja w rekonstrukcji uzębienia. Fantastyczna robota. Pan drTomasz wespół ze swoją żoną są mistrzowskim duetem w dziedzinie protetyki. Od wielu, wielu lat w razie potrzeby korzystam z usług pp. dr A. i T. Dziechciaruków. Połączenie gabinetu protetycznego z gab. stomatologicznym dodatkowo pozwala na kompleksową obsługę pacjenta. Wszystkim potrzebującym polecam ten gabinet i życzę szerokiego uśmiechu, bo jest się czym pochwalić nosząc nowe ząbki łudząco przypominające własne w ...
Opinia dodana przez: Danuta

lek. dent. Magdalena Gałązkiewicz

Twój Dentysta
Nadarzyńska 45/11
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Świetny lekarz, uratowała mi ząb, który inny dentysta spisał na straty. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam gorąco!
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Sławomir Pąsiek

Łagiewnicka 45A
91-839 Łódź

Lekarz super, bardzo dobry i super specjalista, konkretny, który posiada dużą wiedze naprawdę godny polecenia!Good luck!
Opinia dodana przez: Viktor

lek. dent. Adam Jąkalski

ul. Pionierów 17/1
81-645 Gdynia

Wspaniały specjalista mający życzliwe podejście do pacjenta. Bezbolesne leczenie. Pełen zawodowy profesjonalizm. Wizyta to przyjemność. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Dana

lek. dent. Adam Toporowski

Przyjaźni 34E/2u
53-030 Wrocław

Simply THE BEST!!! Sympatyczny, przystojny, komunikatywny, świetny fachowiec, konkretny... Cóż więcej potrzeba by mieć piękne zęby? Oprócz szczoteczki... POLECAM!!!

lek. dent. Izabela Maciejewska

ul. Alfreda Nobla 45
80-172 Gdańsk

doktor leczy moja mame ,dobrze dobrana proteza zebowa, konkretne podejscie i bardzo profesjonalne, polecam!
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Mariola Karłowska

Gabinet Psychoterapii
ul. Daszyńskiego 171
44-100 Gliwice

Stomatolog godny polecenia, trafiłam do niej z tzw. beznadziejnym przypadkiem, z którym inni nie umieli sobie poradzić. Wszystko skończyło się dobrze i od kilku lat w raz z rodzina korzystamy z usług tej Pani i jak do tej pory jesteśmy b.zadowoleni
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Paweł Krowiak

Protetyk stomatologiczny, Chirurg stomatolog

Kartezjusza 2 lok.307
01-480 Warszawa

Profesjonalista w każdym calu! Fachowo, kompleksowo i bardzo przyjacielsko. Nie sadziłem ze usunięcie zęba może przebiegać tak gładko i profesjonalnie
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Katarzyna Biczysko

Gwiaździsta 37 A
60-149 Poznań

Jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim z tego, że pani doktor uratowała moje zęby i obsługa super.
Opinia dodana przez: Urszula
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Implantolog
                                       lek. dent. Jacek Kozik

lek. dent. Jacek Kozik

Implantolog, Stomatolog

Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent
Oławska 9
50-950 Wrocław

Jestem pacjetka Dr. Jacka Kozika od lat i uwazam go za bardzo dobrego specjaliste pod kazdym wzgledem leczenia zebow i porad w tym wzgledzie oraz jego ciepla przyjemna postawe w kontakcie z pacjentem . Jolanta Chornowicz
Opinia dodana przez: Jolanta Chornowicz

lek. dent. Ewa Łazarkiewicz-Czaczka

Dembowskiego Edwarda 47/3
51-670 Wrocław

Profesjonalna i szybka pomoc z problemem w miłej atmosferze, lekarka podeszła do mnie indywidualnie i cały program leczenia został zaplanowany od razu. Koszty odpowiednie do świadczonych usług
Opinia dodana przez: Piotr