Lekarze internista endokrynolog

lekarz Hanna Ankowska

Poradnie Specjalistyczne i Diagnostyka
Mikołaja Kopernika 30
10-513 Olsztyn

Tragedia. Najgorszy lekarz jakiego spotkałam w swoim życiu. Nic nie wyjaśnia pacjentowi, lekceważy sugestie innych lekarzy. Straciłam tylko czas. Zero empatii, nieprzystępna, nadęta. Zapomniała, że z moich podatków ma wynagrodzenie. Widzę, że nie jestem osamotniona w swojej opinii. Wstyd pani doktor !!!! i specjalnie piszę tytuły z małych liter.

lekarz Lidia Bemowska-Zagórska

Filia nr 3
Edwardów 3A
97-400 Bełchatów

Wizytówka zapatrzonego w siebie bufona. Tak można ocenić dzisiejsze zachowanie tej pani"doktor" w Przychodni na Edwardowie. O godz. 17 20. Odsyła chorego pacjenta do Ambulatorium przy Szpitalu w Belchatowie z powodu nadmiaru pacjentów - poczekalnia pusta. Wcześniejsza rejestracja od godz. 7.00 była niedostępna telefonicznie. Żenada.

lekarz Ewa Szczepańska

Kard. B. Kominka 5a
59-100 Polkowice

witam nie mam pojecia skad ta Pani ma pacjentow,jestem w wielkim szoku po wizycie u Niej ,nie ma zielonego pojecia o chorobie z ktora trzeba isc do endokrynologa-pyta znajomej w sprawie, po czym stwierdza leczenie czesciowo objawowe zamiast leczyc oczywista przyczyne o ktorej dobrze wie,nie slucha pacjenta Sama wszystko wie najlepiej , oglnie nie polecam strata 150zl , uciekajcie daleko...
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Jolanta Uścinowicz

Internista, Endokrynolog

Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z Warmińsko - Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie
Al. Wojska Polskiego 37
10-228 Olsztyn

Pierwszy raz spotkałem się z tak niemiłym lekarzem. W przychodni w Dobrym Mieście brak jakiejkolwiek organizacji. Pacjent z pierwszym numerkiem wchodzi po dwugodzinnej kolejce. Po prośbie pani doktor żeby wyczytywała w kolejności stwierdziła że jak się komuś nie podoba można zmienić przychodnię. Według mnie taka osoba nie powinna być lekarzem podejście do pacjenta bardzo kiepskie.
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Teresa Waszczuk

Internista, Lekarz rodzinny

Poradnia Rejonowo-Specjalistyczna, Poradnia endokrynologiczna
Przemysława 7
07-100 Węgrów

Lekarka bardzo niemiła, niewychowana i brak jakichkolwiek kompetencji w leczeniu. Jedyne czego dowiedziałam się z wizyty to, że jestem młoda głupia i „gówno mi zależy na zdrowiu”. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Jolanta Krajewska

Indywidualna Praktyka Lekarska
Architektów 14
Gliwice

Uważam, że Pani Doktor za szybko wykonała badanie USG tarczycy. Nie miałam nawet czasu zadać jakiegokolwiek pytania.
Opinia dodana przez: Ewa

Elżbieta Kozłowska

Poradnia poz - Przychodnia Rejonowa w Lubaczowie
37-600 Lubaczów

Nie polecam nikomu tej "lekarki". Podczas wizyty była bardzo nieuprzejma, wręcz arogancka, podnosiła na mnie głos. Wizyta u tej Pani to dla mnie trauma. Nie polecam nikomu tego lekarza, bo nawet jeśli ma się zły dzień to niedopuszczalne jest wyładowywać się na pacjentach! Poza tym brak kompetencji i wiedzy medycznej! nie otrzymałam skierowania na żadne badania hormonalne i usg tarczycy, mimo że miałam podwyższone TSH. Wyszłam z niczym. objawy pozostały, ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Anna Chałas

ul. Partyzantów 3a
23-400 Biłgoraj

Nie polecam Pani doktor bardzo nie miła osoba.. ja nie miałam problemu z tarczycą a z czym innym a Pani doktor jak zobaczyła moje wyniki na tarczycę że wszystko jest w porządku zapytała mnie po co ja do niej przyszłam, opowiedziałam z czym mam problem powiedziała że mi nie pomoże obraziła mnie mówiąc że jestem gruba bo nic nie robię... Oczywiście Pani doktor nawet mnie nie zbadała spisała sobie tylko ...

lekarz Joanna Koc-Kuś

Lux-med
Sokolska 29
Katowice

Zdecydowanie nie polecam. Po wizycie nie mam nic pozytywnego do powiedzenia na temat pani doktor. Mam wrażenie, że jest tym lekarzem przez przypadek albo za karę - takie właśnie sprawia wrażenie. Jestem zawiedziona podejściem do pacjenta, brakiem wytłumaczenia oraz poświęconym czasem.
Opinia dodana przez: AnnaZ

lekarz Beata Czakańska-Dec

Centrum Medyczne
ulica Zwycięstwa 40A
42-512 Psary

Wredna kobieta. Nie ma szacunku do pacjenta.3 razy mi powiedziała że się nie przychodzi do niej z tak złymi wynikami.... Bo dziś ma 45 pacjentów. Jestem dla niej za gruba zarzuciła mi ze nie dbam o siebie. To kłamstwo!!!!! 3 godz dochodziłam do siebie po wizycie u tej kobiety. Nie polecam! Chyba że jesteś szczupla i wszystkie wyniki są w normie.... przykre.

lekarz Ewa Aksamit-Białoszewska

Czarnieckiego 21/15
14-100 Ostróda

Pani Ewa bardzo nie miła, roztargnienie, ciągle karze te same badania robić i chodzić co miesiąc na wizytę, gdzie nic nie stwierdza, maszynka do robienia pieniędzy. Nie bada nie chce wypisać zaświadczenia o lekach na receptę bo po co (lekarz rodzinny przecież za darmo wystawi receptę a ona nie zarobi wtedy) , brak profesjonalizmu i wiedzy oraz troski o pacjenta , trzyma pacjenta tylko 10 minut i kasuje 250 zl ...
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Jerzy Podchorecki

os. Centrum A 12
31-922 Kraków

Największy idiota jakiego RP widziała ocenił, że rak tarczycy który miał przeżuty do węzłów chłonnych oraz śródpiersia mógł rozwinąć się w przeciągu 1 m-ca , niedouczony pedał, nie polecam gorąco obleśna aparycja, łapówkarz i wszystko co złe to on

lekarz Monika Koziołek

NZOZ UROLOGIA
ulica Lubelska 29
71-043 Szczecin

z hipocalcemi razem z doktorem pobłockim wprowadzili mnie w hiperrcacemie podając niesamowite ilości wapna zarówno w kroplówkach jak i w tabletkaach oraz witaminy D3 Takie dawki wykończyłyby nawet konia.zgłaszając objawy wysypki wzmożonego pragnienia pani dr czajkowska powiedziała mi ,że jestem cięzko chory człowiek i tak ma być Wylądowałam po tym leczeniu w

lekarz Urszula Chęcińska-Chłuda

"OKULISTYKA" SPÓŁKA CYWILNA D.STEPCZENKO-JACH, M.KOCOWSKA JAMROŻY, R.WÓJCIK
ŻWIRKI I WIGURY 17
32-400 Myślenice

Okropna lekarka. Nie przekazuje zadnych informacji pacjentowi. Wypisuje tylko receptę i dowidzenia. Mnie tak pięknie wyprowadziła z niedoczynnosci tarczycy że w chwili obecnej mam nadczynnosc. Ma gdzieś co się do niej mówi.

lekarz Bożena Górnikiewicz-Brzezicka

Endokrynolog, Internista

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Endokrynologia"
Studzienna 35-36/A
82-300 Elbląg

Porażka to jedyne co nasuwa się na usta po wizycie u Pani Doktor. Konsultacja wyników w przychodni odbywa się przez Panią z rejestracji (swoją drogą bardzo opryskliwą i niemiłą ) , złe rozpoznanie choroby to tylko kilka szczegółów , a jest tego więcej . Szczerze polecam wyjechać z Elblążkowa i tam podjąć leczenie bo tu prędzej można się wykończyć .
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Urszula Kempa

Spółdzielcza 10/27
26-600 Radom

Bardzo niskiej klasy specjalista i czlowiek- bez empatii. Nie potrafi wytłumaczyć pacjentowi najprostszych rzeczy, tylko krzyczy. Zdecydowanie nie polecam!!!

lekarz Ireneusz Pracoń

ulica Spółdzielcza 2/20
21-500 Biała Podlaska

Za dwie minuty poświęconego mi czasu zapłaciłam 250 zł. Obserwując wchodzące i wychodzące osoby zauważyłam , że za 20 minut pracy po 250 zł zostawiliśmy w gabinecie 2500 zł. Pozostawiam do zastanowienia się.

lekarz Jerzy Nowakowski

Centrum Medyczne Nasze Zdrowie
ul.Górnośląska 4a
00-444 Warszawa

Nie polecam, nie zleca szczegółowych badań, potrafi tylko zwiększyć dawkę hormonu, źłe leczenie i źle dobrane leki.

lekarz Ryszard Katroń

NZOZ Ana Lek