Lekarze Lekarz rodzinny internista lekarz-rodzinny

lekarz Dariusz Włochacz

Specjalistyczne Przychodnie Medycyny Rodzinnej "Rudak-Med" w Toruniu
ulica Podgórska 24A
87-100 Toruń

Korzystam z pomocy Tego specjalisty ponad 22 lata. Krótko mówiąc : wielkiej sprawy specjalista !!! Polecam !

lekarz Janusz Stasiak

Gastroenterolog, Gastrolog

Porażka, rejestracja na godzinę to nieporozumienie, po godzinie czekania wchodzi ktoś z ulicy. Po co cała ta rejestracja? Lekarz to za dużo powiedziane. Raczej naciąga na witaminy, widać z oczu że człowiek nieszczery. Nie polecam, chyba że ktoś chce tracić swój czas i pieniądze.
Opinia dodana przez: Łukasz

dr JarosŁaw Kopera

GŁOWNO
Głowno

Lekarz z powołania. Kiedy bym nie poszła zawsze trafna diagnoza. Stwierdzam, że jeśli mam iść do lekarza to tylko do Niego. Zaoszczędzone pieniądze, czas i nerwy. Zastanawiam się po co są lekarze w przychodni (głównie pediatra), jak lepiej doradzi Ci farmaceuta w aptece.

lekarz Jan Matuszny

Orzeszkowej 75A
43-400 Cieszyn

Fajny lekarz i dodny polecenia. Interesuje się pacjentem. Trafne diagnozy i skuteczne leczenie. Uprzejmy.
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Krzysztof Kuc

Pro Med
ulica Mieszka I 16
05-200 Wołomin

Leczę się u doktora od kilku lat. Zawsze poświęca mi wiele czasu podczas wizyty na wytłumaczenie choroby, leków. Zawsze zleci masę badań, by dowiedzieć się lepiej co dolega. Jak dla mnie lekarz z powołania. Bardzo uprzejmy i konkretny. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Małgorzata Harańczyk

Przychodnia Medycyny Rodzinnej
Spytkowice 26
34-745

Bardzo odpowiedzialny i szczery lekarz. od dłuższego czasu Pani dr potrafi dobrać odpowiednią metodę leczenia... zawsze jest uśmiechnięta i grzeczna, nigdy nie zdarzyło jej się bynajmniej wobec mojej osoby okazać braku zrozumienia dla dolegliwości, a wywiad był zawsze rzetelny, co pozwoliło już kilka razy odkryć prawdziwy powód zachorowania niż ten który nasuwał się od razu...

Grzegorz Konieczny

Centrum Medicover - Poznań Plac Andersa

Bez wątpienia znakomity lekarz rodzinny, pierwszy dobry internista w moim życiu. Błyskawicznie diagnozuje nawet najbardziej skomplikowane choroby, przy czym jego wiedza wykracza poza wyuczoną specjalność. Poświęca każdemu pacjentowi sporo czasu, często zostając w gabinecie po godzinach. Nie sprawia problemów podczas wypisywania skierowań bądź zwolnień lekarskich. Ponadto zawsze jest miły wobec swoich pacjentów. Niestety nie pracuje już w szamotulskim ośrodku zdrowia (być może był zbyt dobry). Bardzo pozytywny lekarz, patrzący w ...
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Małgorzata Otolia Bąbska

Przychodnia Rejonowa nr 1
42-400 Zawiercie

Pani doktor Małgorzata Bąbska , jest wspaniałym fachowcem i ogromna wiedzą . Prawdziwa lekarka z powołania, która naprawdę przejmuje się swoimi pacjentami. Uważnie słucha i dokładnie tłumaczy. Czuje się naprawdę bezpieczna pod opieką pani doktor .Dziękuję za cenne rady
Opinia dodana przez: ewastencel

lekarz Maria Bak

JASKOICE
Orzesze

Pani doktor warta polecenia !Uprzejma kompetentna ! Najlepsza wStrzegomiu !! Nie spotkałem tak mądrego lekarza !!!
Opinia dodana przez: Stanisław Dębicki

lekarz Krystyna Pucer-Świentuchowska

Lekarz rodzinny, Internista

gen. Hallera 9a
21-500 Biała Podlaska

piątka to za mało. Dziękuję Pani doktor!

lekarz Olga Rębiś-Mazowiecka

NZOZ Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych
ul. Mickiewicza 20
05-074 Halinów

Najlepsza doktor pod słońcem, umie wszystko wyjaśnić, przy mnie dzwoniła do innych poradni gastrologicznych by się dowiedzieć o czas zapisów gdy potrzebowałem a nie miałem akurat możliwości,bardzo się troszczy,polecam
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Agata Siwczynska

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Dobra" Sp.p.
Dobra 6
15-034 Białystok

Bardzo dokladna Pani doktor.Bez problemu daje skierowania na badania.Jezeli nie jest czegos pewna daje skierowanie na konsultacje do specjalisty.Naprawde polecam.

lekarz Lucjan Kotyński

Indywidualna Praktyka Lekarska L. Kotyński
Wł. Lokietka 11
83-047 Przywidz

Jest to lekarz z długim stażem pracy. Na terenie Przywidza pracuje od bardzo dawna, jako lekarz-kierownik gminnej placówki zdrowia publicznego , od ponad dwóch lat prowadzi indywidualną praktykę lekarską. Przez te wszystkie lata leczyłem się u tego lekarza i dalej korzystam z Jego fachowej wiedzy. Ponieważ w swoim życie korzystałem z lekarzy także w innych miejscowościach, to śmiem twierdzić, że leczenie u tego lekarza bardzo często różni się na korzyść ...

lekarz Iwona Starzyk-Lenart

Słoneczna 9
32-340 Wolbrom

Jest lekarzem kompetentnym i poznała się na mojej chorobie szybko i zastosowane leki sprawiły, że ciśnienie po tygodniu już się unormowało. Niestety teraz już muszę cały czas zażywać leki.

dr Maria Jakubiak

Centrum Medyczne LIM
ulica Aleje Jana Pawła II 78
00-175 Warszawa

Bardzo sympatyczna, życzliwa i spokojna osoba. Bez pośpiechu bada małego pacjenta, z którym potrafi nawiązać dobry kontakt. Nie bagatelizuje objawów, woli dmuchać na zimne kierując na dodatkowe badania konsultację do specjalistów. Odpowiada na wszystkie pytania. Niestety terminy jej konsultacji są dość mocno oblegane, a w dniu wizyty często ma spore opóźnienia (poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba, a nie ile przewidują standardy Luxmedu).

lekarz Iwona Dąbrowska

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Domowa Opieka Medyczna "Do-Med"
ulica Wołyńska 32
22-100 Chełm

Lekarz który całym sercem poświęca się pacjentom.Dobrze gdyby inni lekarze brali z Niej przykład.

lekarz Waldemar Rybiński

ul. Krótka 46F
Żyrardów

Baardzo mi pomógł polecam z całego serca kompleksowo podchodzi do choroby. Zleca badania i na podstawie wyników leczy choroby których inni lekarze mówili ,"nie da się tego wyleczyć" . Podstawa to rygorystyczne przestrzeganie diety zalecanej przez doktora i przepisane leki , uzupełnianie niedoborów witamin i minerałów.To naprawdę działa.Polecili mi go moi znajomi i cieszę się że skorzystałam.

lekarz Dorota Dołęgowska-Matusik

NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej
bł. Wincentego Kadłubka 10 - 11
71-521 Szczecin

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta są do tej Pani duże kolejki, ale wcale się nie dziwie ponieważ jest dobra w swoim zawodzie.
Opinia dodana przez: Rafał

Beata Przeczewska-Cieślak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Górzyskowo
Bydgoszcz

Świetny, wrażliwy Człowiek i doskonały lekarz !!! Mam to szczęście, że poznałam panią dr w przychodni rejonowej i jestem jej wierna od lat, mimo, iż zmieniłam adres i teraz muszę dojeżdżać z innej dzielnicy.
Opinia dodana przez: marta

lekarz Grzegorz Zasański

ulica Stokrotek 24/2
45-219 Opole

Bardzo skrupulatny lekarz, poświęcający dużo czasu pacjentom, potrafi prostym językiem objaśnić pacjentowi dany problem oraz udzielić trafnych wskazówek. Polecam Pana Doktora.