Lekarze Lekarz rodzinny lekarz-rodzinny internista

lekarz Tadeusz Łukaniuk

ul. 1000- lecia PP 13
22-200 Włodawa

Lekarz jedyny w swoim rodzaju! Człowiek starej daty, który autentycznie zainteresuje się zdrowiem pacjenta i bez mrugnięcia okiem zleci niezbędne badania. Co więcej, na kolejną wizytę przyjdzie przygotowany z literatury fachowej, żeby wyjaśnić swoje i moje wątpliwości. Oby nie prędko odszedł na emeryturę :-) wszyscy lekarze powinni brać przykład z doktora Łukaniuka.

lekarz Zbigniew Szydłowski

32-200 Miechów

WSPANIAŁY LEKARZ.POSIADAJĄCY DUŻĄ WIEDZĘ MEDYCZNĄ.CIERPLIWY DLA PACJENTA.GORĄCO POLECAM.

lek. med. Barbara Rzymowska

LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Warszawa

Bardzo miła.Specjalistka z szerokim zakresem wiedzy medycznej. Dzięki jej dociekliwości i trafnym diagnozom zostałam wyleczona z nadczynności tarczycy i kamicy wątrobowej przewodowej.Zawsze o każdej porze mogłam liczyć na fachową poradę.Jestem pani doktor bardzo wdzięczna- Teresa Kozłowska

lekarz Tadeusz Pawełas

Internista, Gastrolog

Świętokrzyska 18 (V p.) lok. 2
00-052 Warszawa

Wspaniale podejście do pacjenta Człowiek o wielkiej wiedzy medycznej i kulturze osobistej Polecam
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Adam Moś

Adama Mickiewicza 33
28-300 Jędrzejów

Byłam u Pana doktora z dzieckiem po pierwsze takich lekarzy nam potrzeba, podejście do dzieci godne podziwu. Trafna diagnoza, odpowiednio dobrane leki. Byliśmy później u laryngologa z dzieckiem i tylko potwierdził prawidłowość leczenia. Zawsze pomocny z wielkim poczuciem etyki zawodowej. Polecam Pana doktora i oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Agnieszka K

lekarz Lilianna Świderska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Bagnista 14
05-300 Mińsk Mazowiecki

Pani dr Świderska jest dokładna, sumienna, dociekliwa, gotowa zrozumieć, zaradzić, wesprzeć, poradzić. Profesjonalista jako lekarz i dusza człowiek. Polecam. Grażyna.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Aneta Burlińska

Internista, Lekarz rodzinny

Centrum Usług Medycznych "Eskulap" Spółka z o.o., przedsiębiorstwo wykonujące działalność leczniczą
ulica Zamenhofa 47
58-105 Świdnica

Najlapsza lekarka rodzinna! Nie wiem dlaczego odeszla z Uczniowskiej. Wszyscy pacjenci mówią, ze bardzo Jej brakuje..
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Barbara Żmurowska

Internista, Diabetolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin

Polecam! Zostałam wysłuchała, przebadana i optymistycznie nastawiona co dalszej diagnostyki i leczenia. Dzięki Panu doktorowi mam nadzieję że wreszcie będzie dobrze.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Edyta Tomkiewicz

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku
ulica Szpitalna 16
37-200 Przeworsk

Dokładny wywiad z pacjentem przed badaniem. Trafna diagnoza. Miła atmosfera. Polecam wszystkim........

lekarz Aneta Muszyńska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Przychodnia
Młynarska 16a
62-800 Kalisz

nie spotkałem tak milej i kompetentnej lekarki,bardzo dobrze rozpoznaje choroby i dzieli się wiedza jak ja leczyc jak unikac rzeczy, które jeszcze bardziej by się przyczynily do pogorszenia zdrowia

lek. med. Krzysztof Urbański-Urbanowicz

Centrum Medyczne Nasze Zdrowie
ul.Etiudy Rewolucyjnej 48
02-643 Warszawa

Polecam Pana doktora Krzysztofa Urbańskiego z całego serca.Jestem jego pacjentką od 12 lat.za każdym razem Jego diagnoza jest trafna a tym samym szybko leczona choroba.Ma bardzo dobre podejście do pacjenta ,jest kontaktowy i kompetentny .Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy,yak aby znane były przyczyny choroby i jak ją szybko i efektywnie wyleczyć.Dziękuję za wszystko Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Danuta Skupień

ulica Bilinówka 15c
34-500 Zakopane

Jestem bardzo zadowolona z opieki oraz z pomocy czy jakiejkolwiek informacji. Dziękuję za okazane serce trud i pomoc.

lekarz Anna Andrukajtis

Nowy Świat 16
83-220 Skórcz

Pani Ania Andrukajtis, bardzo sympatyczny lekarz rodzinny. Zaangażowana w problemy pacjenta, pomocna i zdecydowanie posiada duże doświadczenie i wiedzę medyczną. Z podziękowaniami za opiekę - POLECAM :)
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Małgorzata Hrehorowicz

Internista, Kardiolog

ulica Krzywa 14
34-400 Nowy Targ

Pani Doktor jest rewelacyjną specjalistką! po kilku latach męczarni i prób leczenia przez innych kardiologów trafiłam do Pani Hrehorowicz. Od roku biorę tylko jedną tabletkę dziennie (a nie 3 jak przedtem bez efektów) i moje życie zmieniło się na dużo bardziej komfortowe. Polecam wszystkim ze szczerego serca
Opinia dodana przez: Agnieszka

Gabriela Kowalska-Karaczun

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
75-687 Koszalin

Wspaniala cierpliwa uprzejma lekarka. Leczymy sie u Pani Doktor od lat. Polecam wszystkim bo to najlepszy lekarz w tej przychodni.

lekarz Ferdynand Parcheta

SPZOZ
ulica Szpitalna 37
05-300 Mińsk Mazowiecki

Lekarz ogromną wiedzą i pasją. Posiada ten unikalny 6 zmysł lekarski, nigdy nie spotkałem tak kompetentnego lekarza. Znakomity, życzliwy, przyjaźnie nastawiony do pacjenta profesjonalista. Prowadzi szczegółowy wywiad i dopiero na jego podstawie podejmuje decyzje o sposobie dalszego postępowania. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Dorota Żerańska

NZOZ "HELIOS"
Balbiny Świtycz-Widackiej 3
10-691 Olsztyn

Polecam! Z Vita-Med i Panią Dorotą Żerańską mam kontakt od wielu lat z racji mojego miejsca zamieszkania. Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna, Pani doktor dysponuje ogromną wiedzą, zawsze ma czas żeby porozmawiać z pacjentem, udzielić rad i pocieszyć. Lekarz z prawdziwego zdarzenia, który na pierwszym miejscu ma dobro pacjenta. Wiedza, fachowość, profesjonalizm, indywidualne i serdeczne podejście do pacjenta, to rzeczy które sprawiają, że Pani Dorota Żerańska jest jednym z ...
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Liliana Nowak

Jaworskie Centrum Medyczne - Szpital
ulica Szpitalna 3
59-400 Jawor

Jedna z najlepszych lekarek jakie znam!!!! Rewelacyjna, konkretna, sympatyczna i miła. W powszechnej nieudolności systemu ochrony zdrowia odnalazła sposób na rzetelne podejście do pacjenta. Brawo !!!
Opinia dodana przez: eS

lekarz Iwona Minicka

Szczepankowo 74 A
61-306 Poznań

Wspaniały lekarz cierpliwy nie zostawi chorego samego sobą potrawie przyjść do chorego nawet wieczorem sama zobaczyć jak się czuje maria

Janusz Podskarbi

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarzy Rodzinnych I Pediatrów "Zdrówko" S.C.

Pan doktor ma wspaniałe poczucie humoru, dość wyrafinowane i tym zdobył moje serce :) jest JEDYNYM lekarzem w przychodni na Mertki do ktorego nie boje się iść i w którego kompetencje nie wątpie ( w porównaniu do innych lekarzy....) polecam bardzo.
Opinia dodana przez: Marta