Lekarze

- 120262

lekarz Andrzej Dopta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Aksamitna"
ulica Aksamitna 1
80-858 Gdańsk

Wspaniały lekarz !!! I nic więcej nie trzeba dodawać . Kompetentny , zawsze doradzi , pomoże w każdym problemie . Wspaniały człowiek .
Opinia dodana przez: Barbara Krysztofiak

lekarz Bogusław Kisielewski

INDYWIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C.
KOŚCIUSZKI 8/1A ,1B
82-300 Elbląg

Pierwszy raz wystawiam opinie lekarzowi. Polecam z całego serca i będę polecać komu się da. Dzięki doktorowi jestem w 24 tygodniu ciąży. Klinika niepłodności nie dawała rady, a dr Bogusław Kisielewski dał nam nowa nadzieję. Dr Bogusław Kisielewski to prawdziwy lekarz z powołania. Empatyczny, kulturalny. DOKŁADNIE diagnozuje, przeprowadza WNIKLIWY wywiad. Zaleca jedynie POTRZEBNE BADANIA. Cechuję się PRZEOGROMNĄ WIEDZĄ. Polecam z całego serca każdemu, na kogo drodze pojawiają się przeszkody w ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Tadeusz Pianko

Radiolog, USG

Legionów 7a
41-200 Sosnowiec

Przecudny lekarz uspokoil mnie z wielkiego strachu wktory wpedzil mnie lekarz 1 kontaktu duzo zdrowia dla dokotora
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Waldemar Gołębiowski

Ślężna 185a lok. 7
53-110 Wrocław

Mądrość, rozwaga, spokój, to cechuje doktora. Dla niego każdy pacjent jest wazny, lekarz z pasją. Polecam z całego serca. Wybitny fachowiec i do tego lubi dzieci i ich rodziców:), poświeca na kazdej wizycie tyle czasu ile potrzebuja rodzice, odpowiada na każde pytanie ( twierdzi, że nie ma głupich pytań), darzymy go ogromnym zaufaniem,zawsze oddzwoni, wysle sms, interesuje sie swoimi pacjentami.

lekarz Halina Gryglicka

Cyprysowa 1
02-265 Warszawa

Byliśmy dopiero dwa razy u Pani doktor ale jestem pod wrażeniem kompetencji! za pierwszym razem była trzecim lekarzem który Oglądał dziecko i jako jedyna odrazu postawiła trafna diagnozę oraz dała skuteczne leczenie , wczorajsza wizyta Równiez mnie zachwyciła , po Jednym dniu ponownie widzę ogromna poprawę u dziecka . Bardzo bardzo polecam oby było więcej tak dobrych lekarzy
Opinia dodana przez: Natalia

Grzegorz Irzeński

ulica Wielicka 75/70a
30-552 Kraków

Genialny lekarz z doświadczeniem i wspaniały, życzliwy i empatyczny człowiek! Usuwałam wczoraj ósemkę i będę każdemu polecać szczerze, aby od razu z szerokiej oferty na rynku wybrać gabinet p.Irzeńskiego. Poczułam się zaopiekowana, profesjonalnie wykonany zabieg, jestem pod wrażeniem, ze są jeszcze tacy specjaliści z ludzkim podejściem i pokorą do każdego przypadku a jego długie doświadczenie medyczne i talent mówią same za siebie! Polecam każdemu szczerze trafić w Jego fachowe ręce!
Opinia dodana przez: Ania Kubinska

lekarz Katarzyna Rusek

Przychodnia nr.1
legionowo
05-120 Legionowo

Wspaniała ,ciepła i wrażliwa osoba . Kochająca swoją pracę ....Super podejście do małego pacjenta ,Polecam
Opinia dodana przez: awesok@gmial.com

lekarz Wanda Zegarek

Pulmonolog, Pediatra

PRIMET
82-200 Malbork

Najlepszy lekarz pediatra jakiego znam. Zawsze pomoże, doradzi. Wspaniała osoba. Stara się w pierwszej kolejności stosować leki z naturalnym składem i nie daje antybiotyków od razu na wszystko jak niektórzy lekarze.

dr Agnieszka Skotarczak

Klinika
ul. Polna
Poznań

Bardzo miła i uprzejma Pani doktor, wzbudza zaufanie i potrafi pomóc. Fachowa konsultacja i szybkie działanie w sytuacji kryzysowej. Mimo, że nie byłam jej pacjentką potrafiła mi pomóc i doradzić a także załatwić w ten sam dzień miejsce w szpitalu. Poroniłam i nie wiedziałam co zrobić dalej, ona potrafiła mi pomóc. Jestem jej wdzięczna.

Dariusz Pękała

RTG, Stomatolog

Wyszyńskiego 37
43-100 Tychy

Witam Rok temu miałam potrzebę skorzystania z pomocy Pana doktora.Wyrywanie 8 które spędzalo mi sen z powiek ból podawanego zastrzyku i zdretwialej twarzy to wszystko kosztowało mnie wiele nerwów meczyłam się dwa tygodnie z bólem zanim zdecydowałam się na wyrwanie i za namową znajomej ruszyłam pewnym krokiem do P.Pekaly.Polecam każdemu kto panicznie się boi i ma złe wspomnienia z wyrywanie.Znieczulenia nawet nie poczułam,wyrwanie samego zęba trwało parę sekund i było ...
Opinia dodana przez: magda

dr n. med. Zbigniew Szlachta

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie

Doświadczenie, profesjonalizm,wiedza, Spokojna bez emocji ocena zagrożenia zdrowia. Prawidłowa i perfekcyjna diagnoza z bardzo dobrym przebiegiem leczenia. To co inni rozkopali i nie wiedzieli co dalej ??? Dr. musiał naprawiać. Zrobił to jak prawdziwy zawodowiec. Nie bez powodu jest ordynatorem, tak poważnego oddziału.
Opinia dodana przez: Waldemar

dr n. med. Kamila Czerw

Onkolog

Koszyka 18 lok. 10
45-761 Opole

Miałam do czynienia z Panią Doktor i w ramach wizyty prywatnej i w czasie pobytu na oddziale oraz w poradni (gabinet 112, onkologia). Niesamowita osoba! swoim podejściem do pacjenta bije na głowę wielu lekarzy. Potrafi podbudować psychicznie, co w przypadku nowotworu jest szczególnie ważne. Rozmawia spokojnie, wszystko dokładnie tłumaczy, wspiera w chorobie. Nie patrzy na czas wizyty -prywatnie siedziałam w gabinecie prawie godzinę, a Pani Doktor spokojnie tłumaczyła i odpowiadała ...

dr n. med. Dariusz Polaczkiewicz

Laryngolog

Vertigo Clinic
Dzierżona 5/2a
45-047 Opole

Podziękowanie dla Pana Doktora za operację przegrody nosowej. Czuję się zdecydowanie lepiej ,mogę spokojnie spać .Komfort mojego życia ,bycia i oddychania poprawiony na 5 . Z wielkim szacunkiem Zagaja.
Opinia dodana przez: ann13

Bogumiła Janowska-Bilska

Logopeda

Władysława Łokietka 7 lok. 19
99-301 Kutno

Pani Bogusia to specjalista jakich mało w tym kraju, powiedzieć o Niej że jest kompetentna to jakby nic nie powiedzieć. Terapia jaką prowadzi nie obejmuje tylko wizyt dziecka w gabinecie, jest to także motywacja i wsparcie dla rodziców, którzy nie są po 45 min. zostawieni z suchymi ćwiczeniami do powtórki w domu, tylko wiedzą jak mają postępować ze swoją pociechą. Potrafi dopasować tak "plan działania" by był skuteczny i dawał ...
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Joanna Nowalińska-Solka

ul. Puchalskiego 6
09-409 Płock

Polecam Panią Doktor z czystym sercem i sumieniem! Wspaniały człowiek! Cierpliwy, empatyczny, pomocny! Najlepsza!! ❤️❤️❤️
Opinia dodana przez: Milena

dr n. med. Jacek Staszewski

Neurolog

PROSEN
Płocka 19
Warszawa

Opinia jest jak najbardziej POZYTYWNA. Pan Doktor jest osobą bardzo miłą, grzeczną i kompetentną. Wyjaśnia problem, odpowiada na pytania, poświęca pacjentowi czas, analizuje wyniki badań, zadaje pytania w celu postawienia prawidłowej diagnozy. Jestem bardzo zadowolona i jak najbardziej POLECAM tego lekarza. ps. jako jeden z nielicznych lekarzy przedstawia się przed wizytą co świadczy o jego wysokiej kulturze !

lekarz Amanuel Solomon

Czarnkowska
Oborniki

polecam super miły i rozsądny dzięki niemu moje dziecko urodziło się żywe coprawda juz z objawami niedotlenienia ale tylko dzięki jego decyzji zrobiono mi cesarkę!!

dr n. med. Jarosław Szewczyk

Indywidualna Praktyka Dentystyczna
Wolności 112/12
41-500 Chorzów

Doktor tydzień temu usuwał mi chirurgicznie korzeń zęba. Pierwszy raz w życiu nie czułem żadnego bólu. Teraz na wizytę umówiłem swoją żonę. Z pewnością mogę go polecić.

lekarz Aleksandra Jelińska

Centrum Medyczne Grupa LUX MED
Kościuszki 71
Toruń

Lekarz kompetentna, konkretna i zdecydowana. Przy tym wszystkim jednak miła i wyrozumiała dla pacjenta, nigdy nie zbywa nikogo, jest lekarzem z powołania. Szczerze polecam wszystkim taką opiekę.
Opinia dodana przez: Tadeusz

Aleksander Winiarski

Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu
Szpitalna 14
34-400 Nowy Targ

największym szacunkiem w Polsce darzę trzech lekarzy; ordynator internista dr Matylda LIsowska Ciechanów ordynator ortopeda dr Aleksander Winiarski Zakopane - Nowy Targ prof neurochirurg Jerzy Jurkiewicz Warszawa krótko- to są prawdziwi lekarze gdyby ktoś pytał jak wygląda prawdziwy lekarz to są najlepsze przykłady wiedza, fachowość, zaangażowanie, poświęcenie,odpowiedzialność, chęć niesienia pomocy,serce , ludzkie uczucia,radość i satysfakcja z możliwości pomocy innym i dobrej roboty oraz UCZCIWOŚĆ
Opinia dodana przez: Krzysztof B Ciechanów