Specjalista II stopnia dermatolog i wenerolog, wieloletnio związana z Kliniką Dermatologii MSWiA w Warszawie. Specjalizuje się w leczeniu chorób skóry wieku dziecięcego i młodzieży, w tym głównie trądziku młodzieńczego z zastosowaniem nowoczesnych metod leczenia i pielęgnacji skóry. Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu problemów skóry owłosionej głowy (nadmierne wypadanie włosów, łysienie plackowate, łysienie androgenowe u kobiet i mężczyzn) stosując leczenie farmakologiczne oraz mezoterapię.

Świetna lekarka! Bardzo pomogła mi z moim problemem. Jest bardzo miłą, opanowaną i doświadczoną osobą. Wizyty u niej są zdecydowanie przyjemne i bezstresowe, dlatego z serdecznością ją polecam!

Świetna lekarka!!! Pani Anita jest bardzo rzetelnym fachowcem, wnikliwa, dokładna, pomocna, gotowa na wszelkie pytania, nie lekceważy pacjenta. W dodatku jest przesympatyczną osobą, pełną energii, ciepła i dowcipności. Wizyty u pani doktor to czysta przyjemność! Polecam niezdecydowanym;-)

Dr. Olejnik jest bardzo dobrym fachowcem, jest osobą bardzo kompetentną, oraz bardzo troskliwą, zawsze robi dokładny wywiad i szybko ustala diagnozę. Jest bardzo miła, wesoła i ma w sobie dużo energii, dr. Olejnik polecam każdemu, zawsze do niej wrócę gdyż jest wspaniałym lekarzem i przesympatyczną osobą;-)