Lekarze

Aleksander Winiarski

Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu
Szpitalna 14
34-400 Nowy Targ

największym szacunkiem w Polsce darzę trzech lekarzy; ordynator internista dr Matylda LIsowska Ciechanów ordynator ortopeda dr Aleksander Winiarski Zakopane - Nowy Targ prof neurochirurg Jerzy Jurkiewicz Warszawa krótko- to są prawdziwi lekarze gdyby ktoś pytał jak wygląda prawdziwy lekarz to są najlepsze przykłady wiedza, fachowość, zaangażowanie, poświęcenie,odpowiedzialność, chęć niesienia pomocy,serce , ludzkie uczucia,radość i satysfakcja z możliwości pomocy innym i dobrej roboty oraz UCZCIWOŚĆ
Opinia dodana przez: Krzysztof B Ciechanów

dr Kinga Waroch-Kolanowska

Neurolog

Konsylium
Podkowińskiego 2
Kalisz

Mam problemy z kręgosłupem od ponad czterdziestu lat. "Odwiedziłem" w tym czasie sześciu lekarzy neurologów; powiem wprost - tak wspaniałej lekarz jak pani dr Kolanowska nie s p o t k a ł e m. Jest bardzo miła, rzeczowa, opiera się na badaniach tych, które może zrobić we własnym zakresie w gabinecie - nie spotkałem się z czymś takim u innych lekarzy - po prostu: widać, że chce pomóc pacjentowi. ...
Opinia dodana przez: Stanisław Smorawski

lekarz Mikołaj Trizna

Psychiatra

Gabinet Psychiatryczny
Poranna 37 B
53-026 Wrocław

Leczyłem się u różnych psychiatrów więc mam porównanie. Przede wszystkim to miły, ludzki, otwarty człowiek. Można po prostu zadawać pytania i wyrażać swoje wątpliwości i niepokoje (a nie: "recepta na tabletki, dziękuję, do widzenia, następny pacjent proszę"). Czas przewidziany na wizytę jest wystarczający, nie ma nerwowej atmosfery i pośpiechu. U jednego z lekarzy musiałem się streścić w 8 minut, czyli wizyta sprowadzała sie do wystawienia recepty. Od doktora natomiast można ...
Opinia dodana przez: konrad

Wojciech Bukowski

Chirurg stomatolog

Extradent
Warszawa

Z cała pewnością mogę polecić dr Wojciecha Bukowskiego! Profesjonalista - sprawnie usunął moje dwie ósemki. Wszystko goiło się tak jak powinno, poinformował mnie o ewentualnych zagrożeniach i dokładnie opowiedział o zaleceniach po zabiegu. W dodatku miałam do doktora kilka pytań, a do zdjęcia szwów i wizyty kontrolnej było jeszcze kilka dni, dlatego napisałam wiadomość email i otrzymałam błyskawiczną odpowiedź! Byłam kolejny raz bardzo pozytywnie zaskoczona. Doktor zrobił na mnie bardzo ...
Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Mateusz Mazurek

Stomatolog, Periodontolog

Gabinety Stomatologiczne Krakowska 30
ul Krakowska 30
33-100 Tarnów

Polecam Pana Dr Mateusza Mazurka z Zespołem. Gabinet wybrałam z polecenia, po wizytach w innych gabinetach oraz na podstawie poprzednich opinii. Miałam wykonany duży zakres prac, łącznie z usuwaniem zęba trzonowego (bezboleśnie z zastosowaniem dźwigni), leczenie kanałowe (perfekcyjny obraz po leczeniu na zdjęciu), leczenie próchnicy, usuwanie starych mostów (bezstresowe), całościowe prace protetyczne (korony na cyrkonie). Wszystko zostało zaplanowane w czasie oraz finansowo i tak zrealizowane, w ścisłym porozumieniu ze mną. ...
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Agnieszka Majewska-Roztoczyńska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ulica Na Miasteczku
61-144 Poznań

U Pani Agnieszki leczę ząbki i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest rzeczowa, kompetentna i profesjonalna. Bardzo szczegółowo objaśnia co jest problemem oraz etapy leczenia. Co mnie bardzo przekonuje to poświęcony czas, nie mam odczucia że się spieszy bo następny pacjent już czeka. Efekty estetyczne są super. Szczerze polecam tym, którzy szukają uczciwego i sumiennego dentystę.
Opinia dodana przez: Ania K.

mgr Aleksander Wilamowski

Logopeda

Aleksander Wilamowski Centrum Edukacji i Terapii
Władycze 1
Przemyśl

Przepraszam Aleksandra Wilamowskiego za umieszczenie nieprawdziwego wpisu sugerującego, że Aleksander Wilamowski prowadzi eksperymenty psychologiczne na dzieciach, brakuje mu kompetencji, nie kieruje się dobrem dzieci oraz, że nie dochowuje tajemnicy lekarskiej i jest nieterminowy.
Opinia dodana przez: Maciej

lek. dent. Radosław Pawłowski

Sosnowiec, gen. Andersa 15
41-200 Sosnowiec

Świetny dentysta - rzeczy niemożliwych dokonuje od ręki, na cuda trzeba trochę poczekać:) Dodałbym jeszcze jedną gwiazdkę za poczucie humoru - kilka razy prawie wyplułem ssawkę.
Opinia dodana przez: Tomek

mgr Helena Zarzecka

Psycholog, Psychoterapeuta

Poradnia Zdrowia Psychicznego
67-400 Wschowa

Szczerze polecam! Pani Helena jest kompetentna, pomocna, otwarta. Nie ma dla niej problemu, którego nie da się rozwiązać. Jest genialna w swoim fachu. Pomogła mi!
Opinia dodana przez: M.
Leczę się u Pana Profesora już 8 rok .Trafiłam tam po rozległym zawale .Bardzo cenię Pana Profesora nie tylko za to ,ze jest profesjonalistą w dziedzinie medycyny ,ale tez super cierpliwym Człowiekiem i bardzo skromnym czasami zaniepokojona moją chorobą zadaję dużo pytań i nigdy nie spotkałam się nawet z maleńkim zniecierpliwieniem ze strony Pana Profesora odpowiada na wszystkie moje pytania nawet te " głupiutkie " Bardzo dziękuje ,ze Pan jest ...
Opinia dodana przez: Anna

mgr Joanna Czapla

Logopeda

SYGMUS
Budryka 3
41-500 Siemianowice Śląskie

Doskonały fachowiec, opiera się na wiedzy i doświadczeniu, prowadziła moją terapię bardzo skutecznie, aktualnie nie potrzebuję neurologopedy. Osoba otwarta na potrzeby pacjenta, motywuje do trudnych ćwiczeń, tłumaczy ich sens, szczegółowo odpowiada na pytania, zawsze daje ćwiczenia utrwalające. Do tego osoba o wysokiej kulturze. Dziękuję i polecam.
Opinia dodana przez: Marcin
Kompetencja i profesjonalizm na najwyższym poziomie , pełna informacja podana przez Panią Iwonę na wizycie , pozwala zrozumieć i osiągnąć zamierzamy efekt . Motywacja oraz dyscyplina wprowadzona z terminowością przez asystentkę , daje poczucie i gwarancje ustalonego terminu wizyty , co przy tak mocno napiętym kalenadarzu , jest bardzo istotnym elementem w całym procesie - jakim jest postawiony cel czyli kilka kilogramów mniej . Mogę polecić Panią Iwonę wszystkim , ...
Opinia dodana przez: Jola
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Dariusz Wilisowski

lek. dent. Dariusz Wilisowski

Stomatolog, Implantolog

Luxdentica
Lubostroń 22G/7
30-383 Kraków

Super stomatolog, konkretny, a przy tym bardzo uprzejmy. Rzadko się spotyka takich lekarzy, także w prywatnych klinikach (o nfz nawet nie mówię:D). Tutaj naprawdę wszystko na 5!!!. Każdemu polecam wizytę u dra Wilisowskiego, ja akurat usuwałam ósemkę. Zabieg każdy mi przedstawiał jako koszmar i traumę, a w rzeczywistości było bardzo znośnie, pod skutecznym znieczuleniem. Na pewno zdecydowanie lepiej niż sobie wyobrażałam.
Opinia dodana przez: Karolkaa

lekarz Krzysztof Piorun

Chirurg plastyczny

Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
78-100 Kołobrzeg

Po moim zabiegu odsysania tłuszczu w obszarze brzucha czuję się niesamowicie zadowolona z efektów! To był dla mnie krok w stronę większej pewności siebie i komfortu w swoim ciele. Wreszcie mogę ubierać się w ulubione ubrania bez kompleksów i poczuć się naprawdę dobrze we własnej skórze.
Opinia dodana przez: Marika

lek. med. Zofia Polakowska

Dermatolog

Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
78-100 Kołobrzeg

Po terapii leczenia łuszczycy czuję ogromną ulgę. Walka z tą chorobą była długotrwała, ale widzę pozytywne efekty - mniej łuszczących się plam na skórze. Decyzję o terapii podjęłam po konsultacji z Panią Zofią. Teraz cieszę się poprawą jakości życia. Super, że można u was w klinice załatwić parę dolegliwości z różnych nie powiązanych dziedzin.
Opinia dodana przez: Marika

lekarz Bartłomiej Krawczyk

Szpital
Jagiellońska 36
97-500 Radomsko

Polecam Pana Bartosza wg.mnie specjalista 1 klasa podjął się roboty chirurgicznej ,której nie chcieli robić starsi chirurdzy wykonał ją bezbłędnie wkładając w robotę swoją wiedzę ,serce i umiejętności nie chciałbym przesłodzić w ocenie - oby to co opisuję trwało dalej powodzenia w służbie dla pacjenta
Opinia dodana przez: Grzegorz Twardzik

lekarz Piotr Stankiewicz

Neurolog

Nowodworskiego 3d
Tuchola

polecam tego lekarza jest naprawdę rzeczowy i zna się na swojej specjalizacji i nie patrzy na zegarek kiedy pacjent już pójdzie. Wytłumaczy i oczywiście jeśli sytuacja tego wymaga to mówi wprost że stan zdrowia nie jest wesoły i nie rokuje poprawy.

lekarz Krzysztof Bielicki

Ginekolog położnik, Ginekolog

Centrum Zdrowia Kobiety "CORFAMED" sp. z o.o.
Kluczborska 37
50-322 Wrocław

U p.dr Bielickiego jestem od 2005r raz w roku na badaniach kontrolnych. Pod jego czujnym okiem przeszłam fazę menopauzy bez sensacji i hormonów. Szkoda, że od tego roku już go nie ma w CORFAMEDZIE. Jest na bezterminowym urlopie. Przekazał mnie pod opiekę p.dr Ducze rownie miłej i sympatycznej jak on sam.
Pod opieką Pani Doktor mój mąż jest od ponad 2 lat. Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy do Pani Docent, czujemy się bezpiecznie wiedząc, że zawsze otrzymamy pomoc i radę. Wcześniej wędrowaliśmy od jednego nefrologa do innego i było tylko gorzej. Dziękujemy Pani Katarzyno i życzymy dużo zdrowia i samych miłych chwil w Nowym 2018 roku! Alicja i Krzysztof D.
Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Lucyna Kobielska

DRZYMAŁY 55
Imielin

jestem obecnie w 26 tygodniu ciazy. Poczatkowo prowadzil mnie inny lekarz przez 16 tygodni ale znajoma mi polecila wlasnie dr Kobielska i jestem bardzo zadowolona. w pelni jej ufam, jest przesympatyczna i bardzo pomocna
Opinia dodana przez: Bobus1523