Lekarze

lek. dent. Jolanta Weron-Gryoś

prywatny gabinet stomatologiczny
ul.Kościuszki
38-300 Gorlice

Cóż dodać cóż ująć nic poprostu perfekcjonalistka z pasją do tego co robi. Bardzo polecam usługi u takiego stomatologa to czysta przyjemność.
Opinia dodana przez: Waldek
Bardzo dobry fachowiec. Dostarczał mnie do szpitala z zawałem. Miał dyżur W pogotowiu. Polecam Pana doktora.
Opinia dodana przez: Zbyszek

dr Michał Kuśnierz

Fresh Dent
Franciszka Kniaźnina 2/2U
Kraków

Bardzo polecam Pana Doktora Kuśnierza Michała i klinikę Fresh Dent- świetny specjalista, pełen profesjonalizm zna się na rzeczy, ma wiedzę i doświadczenie - przy tym jest niesamowicie delikatny i dokładny - zawsze znajduje racjonalne rozwiązanie problemów związanych z ubytkami, co ważne pokazuje do lusterka ubytki przed i po wyleczeniu- niesamowicie miły, a przy tym uśmiechnięty - ma podejście do ludzi i dzieci - jeśli chodzi o ceny przystępne - POLECAM
Opinia dodana przez: Kasia H.

dr n. med. Joanna Reszke

Radioterapeuta

centrum onkologi
Bydgoszcz

Lekarz pełen empatii z indywidualnym podejściem do pacjenta. Dziękuję losowi że trafiłam na paniaą doktor

lekarz Jerzy Przybyliński

Chirurg dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Madar-Med" Laboratorium Analiz Lekarskich
Stary Rynek 5
76-200 Słupsk

Jesteśmy zadowoleni z Doktora, w sierpniu byliśmy z USG syna miał torbiela becera pod kolanem obejrzał go powiedział że są dwie opcje czekamy pół roku aż się samo wchłonie albo zwolnienie z w-f. od razu wpisał skierowanie na oddział dwa tyg temu syn był operowany dziś drugi raz u Doktora byliśmy na kontroli jesteśmy zadowoleni. Za dwa tyg znowu mamy być żeby zobaczyl jak się goi rana
Opinia dodana przez: Klaudyna

lekarz Marcin Kowalski

Onkolog

ul. Wyzwolenia
Bielsko-Biała

Chyba Bóg mi go zesłał!, bo po diagnostyce w szpitalu mój ojciec nie miał żadnych szans. Dr Marcin walczył z chorobą mojego taty 3 lata i 7 m-cy. Mój tato umarł, na 3 dzień po swoich 85-tych urodzinach. Kiedy zadzwonił do mnie dr Kowalski z wynikiem TK (w dniu śmierci taty) i usłyszał co się stało, miałam wrażenie, że jest wstrząśnięty. Znał mojego tatę jako osobę z wyjątkową siłą i ...
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Krzysztof Rydzewski

Internista, Diabetolog

Szpital Św. Anny w Miechowie
ulica Szpitalna 3
32-200 Miechów

Bardzo kompetentny lekarz, miły i uprzejmy. Widać, że jest lekarzem z powołania, zrozumiale i szczegółowo przekazuje informację pacjentowi. Dokładnie przeprowadzone USG doppler! Bardzo polecam Pana Doktora Krzysztofa. Oby więcej takich lekarzy!
Opinia dodana przez: Karolina

Katarzyna Łozowska-Skalska

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Czwórka" Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 19
41-400 Mysłowice

Mialem kontakt z Pania Doktor i moge z cala pewnoscia powiedziec :wiedza medyczna i profesjonalizm na najwyzszym poziomie.Wykonanie badania usg praktycznie od ręki co pomoglo w szybkim wykryciu schorzenia.Naleze do Doktorki juz jakis czas i napewno nie zrezygnuje z uslug medycznych w tej przychodni. Polecam innym Pania Doktor zwlaszcza tym ktorzy szukaja dobrego lekarza. Michas
Opinia dodana przez: michas

dr Arkadiusz Dołba

Medycyna estetyczna

Scanmed Universum przy Uniwersytecie Ekonomicznym
Rakowicka 16
31-511 Kraków

Polecam tego lekarza , spokojnie i dokładnie omawia zabieg, nie zdziera cenowo a efekty świetne ! Korzystam z zabiegów u pana Dołby od kilku lat,niezmiennie zadowolona :)
Opinia dodana przez: Renata
Hawana i Kopa-Kabana. Słońce, upał i te cygara. Polecam każdemu. Teraz będzie Casablanka, Afryka Północna, dzika i to jest to !!! Może echo będzie słychac ? A jak nie, to sobie zbadam, żeby nie skoczyło do 220. Inaczej zejście pewne !!!
Opinia dodana przez: Witold Cygaro
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Pulmonolog
                                       lek. med. Beata Kędracka

lek. med. Beata Kędracka

Pulmonolog, Pediatra

Gabinet PulmoMED.pl
ul. Piastowska 31/2
Wrocław

Bardzo rzetelny lekarz. Byłam z 7-letnią córką po raz pierwszy i zdecydowanie, jeśli zajdzie potrzeba, zgłosimy się ponownie. Cały wywiad w związku z chorobą był długi, ale dzięki temu wszystko było wzięte pod uwagę. Czułam, że Pani doktor interesuje się przypadkiem. Uspokoiła co do stanu płuc córki. Przypadek nie był łatwy, bo ostatecznie okazało się, że córka złapała atypową bakterię, co też pani doktor sugerowała. Poświęciła nam naprawdę sporo czasu ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Marek Borowicz

Zakład Endoskopii
al. Aleje Jana Pawła II 10
22-400 Zamość

Pan doktor prowadził moją drugą ciążę i jestem bardzo zadowolona z wyboru. Jest bardzo kompetentny i pomocny. Odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania i wszystko dokładnie tłumaczy. Przy tym zawsze miły i uśmiechnięty. Po prostu FACHOWIEC:) Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Anna

mgr Janusz Kocjan

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Lekarsko-Dentystyczny NZOZ "DENMED"
KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO 64
32-300 Olkusz

Szczerze polecam Pana Janusza. Specjalista najwyższej klasy, świetny diagnostyk, profesjonalista - którego kompetencje przekładają się na rezultaty terapeutyczne. Do Pana Janusza trafiłem 3 tygodnie po artroskopii kolana - rekonstrukcja wiezadła krzyżowego przedniego. Nie miałem pełnego wyprostu w kolanie, zgięcie też pozostawiało wiele do życzenia. Do Pana Janusza trafiłem z polecenia. Wystarczyły 2 miesiące intensywnej rehabilitacji aby kolano odzyskało wszystkie niezbędne parametry. Cudowne uczucie gdy po którejś z kolei terapii mogłem ...
Opinia dodana przez: Tomek Sz.

lek. dent. Michał Szumko

PCZ Polski Instytut Medyczny Przychodnia Specjalistyczna z Ośrodkiem Badań Klinicznych
ulica Legnicka 61
54-203 Wrocław

I was very afraid of my upper wisdom tooth extraction. And I’ve checked this reviews of this doctor before my procedure today. I’m pleasantly surprised all these reviews are all true! Extraction took 2-3 minutes. Without any pain. It’s awesome specialist! Thanks a lot!
Opinia dodana przez: Kateryna

lek. med. Justyna Kuc-Gratel

Psychiatra

Praktyka Lekarska Justyna Kuc-Gratel
Rybnik, ul. Energetyków 22
Rybnik

Pani doktor jest trzecią psychiatrą, do której trafiłam i w końcu miałam dobre wrażenie. Rozmowa trwała godzinę, wysłuchała moich problemów jednocześnie zadając adekwatne pytania. Było widać, że wie, o czym mówi. Dodatkowo skierowała mnie na dalsze badania diagnostyczne i poleciła terapeutów. Naprawdę jestem zachwycona.
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Psychoterapeuta
                                       mgr Agnieszka Gałańczuk

mgr Agnieszka Gałańczuk

Psychoterapeuta

Gabinety Psychoterapii ARIADNA Katowice Opolska
ul. Opolska 2/1
Katowice

Poszłam z córką na konsultację. Pani Gałańczuk profesjonalnie się nami zajęła, Była wnikliwa, delikatna i empatyczna. Dla córki to był pierwszy kontakt z psychologiem, więc obawiałam się jak zareaguje, ale wyszło bardzo dobrze i córka zdecydowała się na dłuższy kontakt. Osobiście jestem zadowolna i polecam panią Agniszkę.
Opinia dodana przez: D.S.

dr n. med. Walentin Kazakow

Chirurg onkolog

Szpital Wojewódzki
Poniatowskiego
Siedlce

Cudowny lekarz, wspaniały człowiek. O wszystkim mówi, do każdego pacjenta podchodzi bardzo sumiennie. Szczerze polecam, jestem zachwycona.
Opinia dodana przez: Karolina

Kinga Ślusarek

ulica Pod Fortem 2F
31-302 Kraków

Miałem przyjemność trafić do Pani doktor dzięki poleceniu. Jest pod dużym wrażeniem. Jest profesjonalną bardzo sympatyczna osobą. Okazuje się że wizyta u dentysty może się dobrze kojarzyć:)
Opinia dodana przez: Maciek
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. dent. Michał Kolibabski

lek. dent. Michał Kolibabski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

PRAKTIDENT Medical Clinic
Grabiszyńska 89
53-503 Wrocław

Bardzo sympatyczny, wytrwały i kompetentny stomatolog. Wszelakie problemy z uzębieniem zostały opisane i wyjaśnione. Na duży plus możliwość zrobienia zdjęć RTG na miejscu w przystępnej cenie. Zabieg stomatologiczny udany. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: M.
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Stomatolog
                                       lek. dent. Bogumiła Paprocka

lek. dent. Bogumiła Paprocka

PRAKTIDENT Medical Clinic
Grabiszyńska 89
53-503 Wrocław

Profesjonalizm, empatia i zrozumienie widoczne już od samego wejścia do kliniki. Przesympatyczna pani doktor (oraz cały personel z którym się zetknęłam ) szczegółowo omówiła możliwości oraz plan leczenia po czym przystąpiła do pracy. Sprzęt profesjonalny, wykonanie bardzo staranne. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Aleks