Lekarze internista reumatolog

dr Janusz Lauterbach

ulica Sadowa 11A
38-500 Sanok

Takich lekarzy jest coraz mniej. Lekarz, który ma dla ciebie czas. Bardzo cierpliwy, z dużą empatią. Kultura osobista i dobroć od niego emanuj. Skuteczny.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Joanna Michalska

Kraków

Świetny fachowiec ,wyrozumiała i bardzo wnikliwie ocenia problem.Po kilku wizytach poczułam efekty jej celnej diagnozy i leczenia moje stawy czują się lepiej a o niektórych prawie zapomniałm. Jest to mój czwarty reumatolog i ostatni. Dzięki Pani Doktor wracam do zdrowia i wiem jak sobie radzić z chorobą.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Joanna Puławska

Komuny Paryskiej 8
Wrocław

Wyrozumiała szlachetna .Ma czas dla pacjenta i potrafi jasno wszystko wytłumaczyć dziecku i przerażonemu rodzicu .Ma zawsze dla nich czas .

lekarz Danuta Łuczkowska

Baligrodzka 4 / 15
Lubin

Niestety Pani doktor nie przyjmuje już prywatnie.

lek. med. Katarzyna Gałecka

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Trudno w kilku słowach strescic opinię. Pani dr jest przede wszystkim cudownym człowiekiem. Taki kontakt z pacjentem ma już sam w sobie działanie uzdrawiające. Bezpośrednia, empatyczna, życzliwa, mająca czas dla pacjenta. Widać, że ten zawód to jej pasja i powołanie. Lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem i śmiało mogę stwierdzic, że to cud, że do niej trafiłam. Jestem bardzo wdzięczna. Życzę Pani doktor wszystkiego co ...
Opinia dodana przez: Dorota
Do gabinetu Pani Doktor Karina Sobiegraj trafiłam z polecenia . Miła , uprzejma , kulturalna i z dużą wiedzą osoba . Wnikliwie przeprowadzony został wywiad ze mną . Z dużym zaangażowaniem podjęte zostało leczenie , za co serdecznie Pani Doktor dziękuję . Serdecznie polecam .
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Żaneta Smoleńska

Bitwy Pod Płowcami 6a/2
81-775 Sopot

Nie potrafię znaleźć właściwych słòw aby wyrazić jakim cudownym człowiekiem i lekarzem z powołania jest doktor Smoleńska.Bezinteresownie angażuje się i poświęca nawet swój prywatny czas tylko po to,aby pomóc pacjentowi,by wesprzeć go w chorobie i cierpieniu.Potrafi szybko postawić trafną diagnozę i jeśli trzeba,to osobiście szuka pomocy u innych specjalistów.Swym ciepłym i miłym głosem koi ból pacjenta,podnosząc go na duchu,dodając otuchy w walce z nową chorobą.Do tej pory przez 9 lat ...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Jan Musiał

TP MED SP Z O.O.
ŚW. BARBARY 6/8
Warszawa

Cudowny lekarz! Wyleczył mojej prawie dziewięćdziesięcioletniej mamie bół kolan, który uniemożliwiał jej chodzenie. Nikt uprzednio tego nie umiał zrobić. Teraz mama chodzi sama, nawet bez laski. Jesteśmy mu bardzo wdzięczne. Empatyczny, serdeczny. Żeby leczył nadal!
Opinia dodana przez: Bożena Olive

lek. med. Małgorzata Stasiek

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137
02-507 Warszawa

Byłam na pierwszej wizycie u pani doktor, która przede wszystkim bardzo dokładnie mnie zbadała, potem obejrzała wyniki badań laboratoryjnych, przepytała nt. dolegliwości, jakie biorę leki itd. i no cóż zaczynamy długotrwałe leczenie... Po pierwszej wizycie mam poczucie, że jestem w dobrych rękach, czekam na wyniki leczenia.
Opinia dodana przez: Diana N.

Halina Widzyk

Asnyka 4 lok. 43
43-300 Bielsko-Biała

bardzo polecam,dobry lekarz ,trafne diagnozy,super atmosfera leczenia
Opinia dodana przez: presto20

lekarz Maria Pietryk

Bukowa 1
78-100 Kołobrzeg

Specjalista jakich mało, dokładna i miła lekarz z powołania, polecam.

lekarz Danuta Robak

Internista, Lekarz rodzinny

Imielna 23
30-856 Kraków

Panią Doktor cechuje ogromna empatia, cierpliwość, indywidualne podejście do pacjenta, skuteczne poszukiwanie diagnozy oraz najlepszej formy leczenia. Wielka wiedza i doświadczenie. Oby więcej takich osób w naszej służbie zdrowia.

lekarz Elżbieta Klein

VITA - Ambulatoryjne Centrum Medyczne
ulica Piłsudzkiego 6
32-620 Brzeszcze

Super lekarz ,miłe podejście do pacjenta bardzo szczegółowe badanie ,cierpliwe tłumaczenie schorzeń - oby więcej takich lekarzy ❤️
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Irena Mróz

ulica Marka z Jemielnicy 1
45-052 Opole

Bardzo miła ,uprzejma uśmiechnięta ma czas dla każdego pacjenta,praca z pacjentem to jej życie.Wiedza i doświadczenie to są atuty Pani doktor,interesuje się pacjentem nie oszczędza na badaniach kontrolnych.Polecam Panią doktor z czystym sumieniem.

lekarz Ewa Mielczarek

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
ul. Piastowska 21
97-500 Radomsko

To wspaniały lekarz. Pani Doktor jest przemiłą, sympatyczną, ciepłą i bardzo kontaktową młodą osobą, a przy tym bardzo dobrym lekarzem i fachowcem. Prywatne wizyty trwają co najmniej godzinę (przynajmniej moje). Prowadzi niezwykle wnikliwy, drobiazgowy wywiad, celem dobrej diagnozy. Z uporem maniak drąży temat, aż do skutku. A kiedy kończy się jej rola odsyła do innego fachowca. Nie zbywa pacjenta. Faktycznie zależy jej na wyleczeniu, w drugiej kolejności na samodoskonaleniu a ...
Opinia dodana przez: Dzidka

lekarz Aleksandra Zoń-Giebel

ulica Botaniczna 7 c
43-195 Mikołów

Pani Doktor ma doskonałe podejście do pacjenta. Przeprowadza dokładny wywiad. Pomimo pandemii nie boi się zbadać pacjenta, a nie jak inni "specjaliści" tylko praktykują teleporady. Wnikliwie przegląda dotychczasową dokumentację medyczną i potrafi zalecić skuteczne leczenie.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Eliza Walawska

gabinet prywatny- Centrum Rehabilitacji
ul.Ks. Popiełuszki 6
Stalowa Wola

Doskonaly fachowiec,z kompleksowym podejsciem do pacjenta.Uprzejma,mila.Polecam wybor tego lekarza.Poswieca pacjentowi tyle czasu ile trzeba,wszystko dokladnie tlumaczy.Punktualna,solidna,

lekarz Bożena Szwed

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ul. Szpitalna 16, Przeworsk
Przeworsk

Jeżeli ktoś dostanie skierowanie do reumatologa, szkoda czekać miesiącami, a nie wiadomo gdzie się trafi. Zdecydowanie polecam najpierw udać się prywatnie do pani Szwed! Zaoszczędzimy w ten sposób pieniądze i czas. Wiem co piszę to najlepszy reumatolog w podkarpackim. Gdy to coś poważnego pani lekarz może skierować do szpitala gdzie również pracuje. Wiem sam po sobie jak również z rozmów w poczekalni. Jednego pacjenta ortopeda (a miał wyraźnie opuchnięte stawy) ...

lekarz Joanna Maciejewska-Stelmach

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Lekarz, jeden z najlepszych, najsympatyczbiejszych i najbardziej kompetentny, z jakim miałam styczność. Polecam. Obyśmy mieli tylko takich lekarzy.

lekarz Krzysztof Borysewicz

M. Hłaski 63
Wrocław

Jestem leczona już od roku 2000. Świetny kontakt, trafne diagnozy.