Lekarze stomatolog rtg

{'id': 28420, 'name': u'Bia\u0142ystok'} Stomatolog
                                       lek. dent. Michał Czarnowski

lek. dent. Michał Czarnowski

Niepubliczny Stomatologiczny ZOZ "Czar - Dent" s.c.
Porzeczkowa 14
15-815 Białystok

młody, ale naprawdę godny polecenia. Nic nie bolało a miałam usuwany ząb mądrości. chirurgicznie. Trochę pobolewało na drugi dzień, ale podobno to normalne. Dziś, tydzień od zabiegu, wszystko w porządku.
Opinia dodana przez: Ira
{'id': 22728, 'name': u'Chorz\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Michał Makowski

lek. dent. Michał Makowski

Stencel
Franciszka Karpińskiego 3
41-500 Chorzów

Napiszę to co na: https://www.znanylekarz.pl/michal-makowski-2/stomatolog/myslowice/2 Wnikliwy, cierpliwy, nie lekceważy Pacjentów ani ich problemów. Doskonały fachowiec. Szczerze polecam!!!
Opinia dodana przez: Agathe

lek. dent. Konrad Zarod

Alchemia Uśmiechu
ul. Bruna 9
02-594 Warszawa

Wspaniały człowiek i lekarz! Doktor przeprowadził u mnie bardzo długie leczenie. Były i plomby i kanałówki i korony -wszystko sprawuje się idealnie. Jestem już ponad cztery lata po leczeniu i teraz mi strasznie głupio jak przychodzę tylko na wizyty kontrolne. Bardzo dziękuję Doktorze za pomoc! :)
Opinia dodana przez: Kamila
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Stomatolog
                                       lek. dent. Daniel Dłucik

lek. dent. Daniel Dłucik

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Daniel Dłucik Prywatna Praktyka Dentystyczna
Panewicka 35
40-783 Katowice

Jeżeli robić implanty to tylko w Polsce u Doktora Daniela Dłucika. Nie ukrywam, że zanim poddałam się operacji chciałam poznać doktora i porozmawiać z nim. Spotkaliśmy się w Katowicach i bardzo szybko doszliśmy do porozumienia bo ja wiedziałam czego chce a on nie owijał w bawełnę tylko mówił co i jak. Widać, że to człowiek mocno zapracowany ale niezwykle rzetelny i sumienny. Po pierwszej operacji czułam się źle, ale o ...
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 3847, 'name': u'Skar\u017cysko-Kamienna'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. dent. Marta Nawrocka

lek. dent. Marta Nawrocka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Dental & Estetic SPA lek.stom.Marta Nawrocka
ul.Sokola 19 a 1 piętro
26-110 Skarżysko-Kamienna

Dokonując tej oceny chciałabym tu serdecznie podziękować za moje leczenie u stomatolog Marty Nawrockiej odbyło się to bardzo profesjonalnie w miłej i przyjemnej atmosferze.Dzięki temu że Pani doktor dysponuje rentgenem mogłam zapomnieć o dawnych czasach kiedy to Rtg trzeba było robić w Szpitalu a u doktor w gabinecie robi się to w trakcie wizyty, ja miałam leczenie kanałowe a doktor wyjaśnia bardzo dokładnie procedury medyczne tak aby laik mógł je ...
Opinia dodana przez: Edyta
{'id': 24269, 'name': u'Reda'} Protetyk stomatologiczny
                                       lek. dent. Emilia Czaplewska

lek. dent. Emilia Czaplewska

Protetyk stomatologiczny, Stomatolog

Emilia Czaplewska. Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
ul. Adama Mickiewicza 3/box17
84-240 Reda

Nie polecam. Niestety zęby po ściągnięciu aparatu się rozchodzą, aparat ściągnięty zaraz po 2 latach. Nie zaprezentowano mi żadnych zdjęć przed i po. Wkładki po ściągnięciu aparatu nie są dopasowane właściwie. Teraz już za późno, ale muszę szukać innego ortodonty. Jestem rozczarowana podejściem.
Opinia dodana przez: dw

lek. dent. Anna Jankiewicz-Kotarska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Denti-Med
Ostrogórska 19E
Sosnowiec

Na początku lipca przed wyjazdem na wczasy sugerując się opiniami byłych pacjentów, z bolącym zębem umówiłem się na wizytę u pani dr Anny Jankiewicz, która po wykonaniu prześwietlenia zęba stwierdziła że nie widzi potrzeby leczenia i po pobieżnym "borowaniu " powiedziała mi iż zrobimy test i jeśli po powrocie z wczasów ząb będzie nadal bolał to będzie leczony i za wizytę zapłaciłem 240 zł. Po drugim dniu wczasów ząb bolał ...
Opinia dodana przez: Marek

Dariusz Pękała

RTG, Stomatolog

Wyszyńskiego 37
43-100 Tychy

Witam Rok temu miałam potrzebę skorzystania z pomocy Pana doktora.Wyrywanie 8 które spędzalo mi sen z powiek ból podawanego zastrzyku i zdretwialej twarzy to wszystko kosztowało mnie wiele nerwów meczyłam się dwa tygodnie z bólem zanim zdecydowałam się na wyrwanie i za namową znajomej ruszyłam pewnym krokiem do P.Pekaly.Polecam każdemu kto panicznie się boi i ma złe wspomnienia z wyrywanie.Znieczulenia nawet nie poczułam,wyrwanie samego zęba trwało parę sekund i było ...
Opinia dodana przez: magda

Witold Bąkowski

RTG, Stomatolog

ul. Szaflarska 73
34-400 Nowy Targ

Jest dobry w tym co robi. Nie zabiera wiele cennego czasu i leczy skutecznie. Nie obiecuje "gruszek na wierzbie", jak czegos nie da rady wyleczyc - nie oszukuje. Polecam
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Jan Gawur

Chirurg stomatolog, Ortodonta

DENS Jan Gawur
Krakowska 55
97-500 Radomsko

Wyobraźcie sobie sytuacje ze tracicie jedynkę podczas wypadku przy samym korzeniu ,udałem się niedaleko obok Pana Jana gabinetu "ząb do wyrwania" takie słowa usłyszałem i do tego wyliczenia rzędu 6 tyś złotych mowie świetnie ale pisze się ( no bo jak chodzić bez jedynki ?) został wyrwany mi korzeń zęba (ból jak cholera co okazało się później że znieczulenie było dla dzieci a gdzie facetowi co waży kolo 90 kg ...
Opinia dodana przez: Damian

Joanna Drzewiecka

Stomatolog, RTG

teatr
Al. Jana Pawła II-go 86
01-890 Płock

Rewelacja,polecam serdecznie panią doktor.Niesamowicie profesjonalne podejście do pacjenta,nowoczesny sprzęt medyczny.Jedyny minus to to że czasami trzeba długo czekać na wizytę ale świadczy to tylko o tym że doktor Drzewicka jest jednym z najlepszych stomatologów w Płocku.

lek. dent. Piotr Ogniewski

Chirurg stomatolog, RTG

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Czajek 5
Katowice

Pan Doktor Piotr Ogniewski jest rewelacyjny. Skala od 1 do 5 jest za niska żeby go ocenić :D prowadzi mojego synka od roku, a moje dziecko ma skończone 2 latka. Nie mamy żadnego problemu z wizytami u stomatologa pomimo przeprowadzonych zabiegów! Naprawde Pan Doktor godny polecenia! Cała obsługa z resztą też! Klinika pierwsza klasa. Za taki poziom, obsługę i komfort warto zapłacić :) Pozdrawiam, Ola.
Opinia dodana przez: Ola Kielar

dr Wioletta Kwiecińska

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Dobry Dentysta
Rycerska 4
05-083 Borzęcin Duży

Bardzo przyjemny gabinet - taka domowa atmosfera. Polecam dr Wiolettę , bo uratowała mi 4 przenie dolne siekacze. Po prostu zaczęły się ruszać. Okazało się że mam paradontozę. Przeszłam dwa specjalistyczne zabiegi i zęby tzrymają się bardzo ładnie. Jesem bardzo zadowolona z Vitadent. Anna D.
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. dent. Karolina Żurek

lek. dent. Karolina Żurek

Stomatolog dziecięcy, Specjalista leczenia bólu

STOMATOLOGIA-BRYNÓW
Brynowska 86
40-584 Katowice

Napisze tylko ze 2 lata po wizycie u pani Karoliny, moja 8 letnia obecnie córka mówi, ze chce iść znów do cioci Karoliny naprawić ząbki. Świetne podejscie do dzieci , uśmiech i serdeczność.
Opinia dodana przez: Kolon

Anna Obrąpalska

Chirurg stomatolog, RTG

Limanowa

Super osoba i Swietny fachowiec. Leczenie kanałowe i usuwanie wykonane perfekcyjnie.

Jolanta Dziurko

Stomatolog, USG

Zabrzeg

Kompetentna, rzeczowa, delikatna. Zawsze pomoże.Za pomoc kobiecie w ciąży w czasie długiego weekendu majowego nie wzięła ani grosza. Ząb oczywiście wyleczony.

dr Włodzimierz Kwieciński

Stomatolog dziecięcy, Protetyk

Vitadent
Rycerska 4
05-083 Borzęcin Duży

Właśnie byłam na wizycie u dr Kwiecińskiej. Przyjemne traktowanie człowieka z problemem - Pani doktor rozumie że można się bać i obawiać się bólu. Ma ciepłe podejście do klienta. Oczywiście nie bolało i pewnie niedługo umówię sie następny raz. Pozdrówka dl wszystkich. Kalina R

Edyta Frysiak

Protetyk, RTG

NZOZ "OSTEO-DENTAL"-Danuta Kotur
Paderewskiego 21 lok.4
26-600 Radom

Wspaniała dentystka, z dobrym podejściem do pacjenta i rozwiąże każdy zębowy problem.Leczę się u niej ja i cała moja rodzina i dotychczas sie nie zawiedliśmy