Lekarze

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Gabinet Terapii Logopedycznej Muftak
Wieczorków
Płońsk

Dobrych logopedów jest garstka. Na szczęście w końcu trafiliśmy z synem do Pani Kasi która rozwinęła u niego mowę, a nie było łatwo.. Zawsze będę polecać Panią Kasie bo mogę to robić z czystym sumieniem. Syn w koncu mowi, my jako rodzice możemy spać spokojnie. Z całego serca dziekujemy!
Opinia dodana przez: Natalia

lek. stom. Elżbieta Leszczyńska

Periodontolog

Medico Gabinet Stomatologiczny Elżbieta Leszczyńska
Pułaskiego 25
Tarnów

Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor. Polecam każdemu kto szuka pomocy w tej specjalizacji. Nikt wcześniej z Dentystów nie był w stanie pomóc. Chodziłam na wizyty z bolącymi zębami, a problem był inny, kamień chore dziąsła itd. Dzięki Pani Doktor Elżbiecie, która fachowo i serdecznym podejściem do pacjenta, zrobiła ŚWETNĄ PRACĘ. Dziękuję Pani jeszcze raz.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Jacek Stanek

Otolaryngolog

ul. Prądnicka 10-12
30-002 Kraków

Lekarz jest świetnym fachowcem przy jednoczesnym bardzo przyjaznym podejściu do dzieci. Bardzo rzeczowo tłumaczył proces zabiegu syna (usunięcie trzeciego migdała i drenaż uszu) w prosty sposób zrozumiały dla laika. Oferuje swoją pomoc w razie nagłych powikłań. Miałam pierwszy kontakt z tym lekarzem póki co. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Jan Mikulski

Niepubliczna Przychodnia Rodzinna "Eskulap"
Armii Krajowej 2A
11-300 Biskupiec

Bardzo polecam dr Mikulskiego. Jest profesjonalistą wysokiej klasy, zaangażowany w problem, z którym się zmierza. Złamałam rękę na nartach za granicą i po niełatwych medycznie przygodach w zagranicznym szpitalu od przypadkowo poznanych znajomych z Polski dowiedziałam się o Panu doktorze. To oni polecili mi Go jako bardzo dobrego specjalistę, o czym niedługo przekonałam się sama. Dokładnie tłumaczy, analizuje problem szukając rozwiązania najlepszego dla pacjenta. Lekarz z powołania i dzięki tylko ...
Opinia dodana przez: Marta Balewska
Jestem tak zachwycona że podzielę się swoją opinią, może dzięki niej ktoś kto się jeszcze zastanawia szybciej podejmie decyzję. Otóż do ekstrakcji miałam dolną ósemkę. Ząb zatrzymany, określony przez innych lekarzy jako trudny do usunięcia przez swoją lokalizację i konfigurację korzeni. Zdecydowałam się na ekstrakcję u doktora Mateusza Nowickiego, specjalisty o którym słyszałam wiele pochlebnych opinii. Doktor Mateusz posiada niesamowitą wiedzę i doświadczenie. Jest bardzo dokładny, precyzyjny. Zabieg trwał krótko ...
Opinia dodana przez: Ania
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Chirurg dziecięcy
                                       dr n. med. Jacek Rogoń

dr n. med. Jacek Rogoń

Chirurg dziecięcy, Ortopeda dziecięcy

Gabinet Chirurgii Dziecięcej Jacek Rogoń
Goplańska 100
Gdańsk

Przemiły lekarz, wszystko bardzo dokładnie wytłumaczył i uspokoił a co najważniejsze ma super podejście do małego pacjenta . 4-latka która potrafi zrobić u lekarza niezły cyrk u tego Dr-a nawet nie pisnela . Wyszła z uśmiechem na twarzy
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Antoni Koźmiński

Nefrolog, Anestezjolog

Centrum Dializ MCD
Okrężna 34
13-200 Działdowo

Najlepszy w Polsce fachowiec od przetok i bardzo dobry nefrolog polecam wszystkim jego usługi Remigiusz z Nowego Miasta Lub.

lekarz Katarzyna Gronostaj

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe "Medicina" Sp. z o.o.
ulica Barska 12
31-559 Kraków

Wspaniały lekarz,ponieważ to był mój pierwszy pobyt w szpitalu i pierwszy zabieg z dużą doza nieufności poszedłem na pierwszą wizytę. Jednak w trakcie wizyty u pani dr Katarzyny Gronostaj moje podejście do opieki medycznej uległo zmianie na plus. Fachowiec na 100% gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Paweł
{'id': 10987, 'name': u'Radom'} Chirurg stomatolog
                                       lek. stom. Radosław Jaworski

lek. stom. Radosław Jaworski

Chirurg stomatolog

Unident Gabinet Stomatologii
Piłsudskiego 4
26-600 Radom

Bardzo polecam, strach przed usunięciem zęba od razu przeszedł po wstępnej rozmowie, bo szybko się można zorientować, że ma się do czynienia z profesjonalistą. Bezbolesny i szybki zabieg.
Opinia dodana przez: Daria
{'id': 30350, 'name': u'Krotoszyn'} Ortopeda
                                       lek. med. Tomasz Doroczyński

lek. med. Tomasz Doroczyński

Zakład Opieki Zdrowotnej "CER-MEDIC"
Przemysłowa 19
63-700 Krotoszyn

Trafiłam do Pana Doktora w ramach NFZ. Zarówno podczas pierwszej, jak i kolejnej wizyty doświadczyłam profesjonalnego podejścia. Zostałam poddana szczegółowemu badaniu, w tym usg, potem za sugestią lekarza wykonano mi rezonans magnetyczny. Lekarz niezwykle cierpliwy, zaangażowany, szczegółowo objaśnił mi moje schorzenia (kręgosłup), skierował na rehabilitację, otrzymałam leki.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Piotr Jancewicz

OMEDA
Białystok, ul. Fabryczna 39
15-482 Białystok

Byłem dwukrotnie operowany przez dr.Jancewicza. Jestem bardzo zadowolony, bo kolano i palce u nogi sa w pełni sprawne.. Byłem tez kilka razy na wizytach prywatnych. To bardzo dobry specjalista a także miły, chcący pomóc pacjentowi lekarz.
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Agnieszka Mitka

Poziomkowa 15
43-100 Tychy

Świetny lekarz! Od kilku lat chodzę do Pani doktor, teraz prowadzi moją pierwszą ciąże. Jest bardzo uprzejma, rzetelna, cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Wydając zalecenia tłumaczy dlaczego wygląda to tak, a nie inaczej. Przy każdej wizycie czuję się zaopiekowana i świadoma tego co się aktualnie dzieje w moim organizmie. Polecam!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Danuta Mądra-Rogacka

Alergolog

ul. Słowackiego 17 lok. 3
60-822 Poznań

Polecam całym sercem spotkać tak wspaniałego lekarza to rzadkość a trzeba dodać że na NFZ a nie prywatnie przemiła przesympatyczna osoba zaangażowana w to co robi polecam

dr n. med. Ewa Wołowska

Alergolog, Pediatra

Szpital Dziecięcy Polanki
ulica Polanki 119
80-308 Gdańsk

Jestem pod stałą opieką u Pani dr z dziećmi. Zawsze możemy na Nią liczyć, kontakt telefoniczny, sms.Uprzejma Troskliwa. Ktoś może powiedziec bo za pieniadze. Nieprawda. Wystarczy pojechac na Polanki i rowniez jest taka sama!

dr n. med. Jan Borzymowski

Kardiochirurg

euromedic
kościuszki 92
Katowice

Lekarz z powołania, polecam. Bardzo fachowa profesjonalna opieka pacjenta potrzebującego natychmiastowej pomocy na izbie przyjęć. Cierpliwość i wytrwałość w poszukiwaniu odpowiedniego dla schorzenia szpitala i oddziału do przekazania pacjenta. Ogromny i eielki szacun. Oraz podziękowania🙂

dr n. med. Krzysztof Lewiński

Endokrynolog, Internista

Gabinet
pl. Zwycięstwa 10
28-100 Busko-Zdrój

Uważam, że jest to właściwy człowiek na właściwym stanowisku. Nie kieruje się własnym interesem tylko dobrem pacjenta.

lekarz Witold Porzucek

Chirurg dziecięcy

Piastów 16
Września

Wspaniały sympatyczny, podejście do dziecka niesamowite, rozmowa z rodzicem idealna, mega spokojny gdybyśmy mieli takich lekarzy wszystkich medycyna była by piękna i pacjęci też byli by inni. Gorąco polecam wszystkim tego chirurga.
Opinia dodana przez: Justyna Żylińska
Jestem po pierwszej wizycie, która mnie mile zaskoczyła. Wszedłem na wizytę bardzo zestresowany, a wyszedłem uspokojony, poinformowany o stanie mojego zdrowia i sposobie dalszego leczenia. Pan doktor jest miły, w sposób przystępny i zrozumiały tłumaczył na czym polega problem i jak będzie przebiegało leczenie.
Opinia dodana przez: Stefan

lekarz Maria Krokosz

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA SZPITALNEGO
ulica Szpitalna 2
75-720 Koszalin

Doktor Krokosz to wspaniały lekarz, cudowny człowiek i bardzo dobry diagnosta. Wszystkie rady się sprawdzają, a miałyśmy z naszą małą Agatą sporo przejśc. Zawsze uśmiechnięta z cudownym podejściem do małego pacjenta. Polecam zdecydowanie, jeśli chcecie, żeby Wasze pociechy były w dobrych rękach!

dr n. med. Beata Oralewska

Gastroenterolog dziecięcy

CZD Międzylesie
Warszawa, Al. Armii Ludowej 13
00-632 Warszawa

Świetny lekarz, z super podejściem do dzieci. Wysłucha rodziców, zleci potrzebne badania, zajmie się przypadkiem dziecka. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Ann