Lekarze internista pulmonolog

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

Prywatny Gabinet Lekarski
Górnicza 1
32-300 Olkusz

Chciałabym przekazać słowa uznania dla Pana, kiedyś przed laty byłam pacjentką szpitala, i w pewnym okresie trafiłam pod Pana opiekę. Wtedy byłam trochę pogubiona, nie wiedziałam co mam zrobić jak żyć po przebytej operacji. Ważny był dla mnie i jest do dzisiaj kontakt z lekarzem, któremu mogę bezgranicznie zaufać. Znalazłam tam takich lekarzy, a w śród nich jest też Pan. Leczenie farmakologiczne to połowa sukcesu, do całkowitego dojścia do dobrego ...
Opinia dodana przez: Wiesława J.

lekarz Grażyna Rzepkowska-Obłąkowska

gen. Hallera 17a
81-453 Gdynia

Jest osoba uczucia,równą i potrafi dotrzeć do pacjenta

lekarz Magdalena Twardowska

Pulmonolog, Anestezjolog

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków
31-202 Kraków

Swoją opinię na temat P. Doktor wyraziłam już na stronie „mp.pl”. Obecnie jestem już po zabiegu przy którym towarzyszyła p. doktor i jeszcze raz potwierdzam Jej ogromne zaangażowanie, kompetencje, rzadko teraz spotykaną tak dużą skrupulatność i rzetelność w analizie historii choroby pacjenta daleko wychodząc poza swoją specjalizację. Atmosfera zrozumienia, akceptacji, zainteresowania, chęci pomocy, wyczerpującej odpowiedzi na każde pytanie - czyni wizytę u P. Doktor niezwykle satysfakcjonującą i owocną. Polecam tego ...
Opinia dodana przez: Maria Dudzińska Kaczmarczyk

lekarz Anna Bestyńska-Krypel

Centrum Medyczne iMed24
al. Jana Pawła II 39A
31-864 Kraków

Pani doktor Anna Besdyńska-Krypel to wysokiej klasy specjalista. Nie ogranicza czasowo wizyty, poświęca dużo uwagi pacjentowi. Przekonuje do szczepień przeciw Covid-19, wysuwając wiele argumentów. Godna polecenia, szczegółnie dla pacjentów po przebytej chorobie Covid-19. Doktor z powołania. Polecam.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Marek Abramowicz

NZOZ Praktyka Lekarza Rodzinnego Lesław Widera
Wojska Polskiego 52
66-235 Torzym

Wspaniały człowiek,kompetentny,w czasie wizyty poświęca dużo czasu pacjentowi,jasno precyzuje stan zdrowia.Życzyłbym by takie podejście do potrzebującego pomocy lekarskiej było standardem wszędzie .

lekarz Tomasz Dyła

Ślężna 185a lok. 7
53-110 Wrocław

Dzień dobre. Podane telefony są nieprawidłowe. Pod nr telefonu 504122529 można umówić się na wizytę pediatryczną z dr Waldemarem Gołębiowskim. Z poważaniem Waldemar Gołębiowski

Beata Losa

Internista, Pulmonolog

Gabinet lekarski
41-700 Ruda Śląska

Pełny profesjonalizm. Miło, sympatycznie i rzetelnie. Specjalista z powołania. Dziękuję za pomoc. Bardzo dobra lekarka.

lekarz Kinga Kuczyńska

Przychodnia
Ozorkowska 2/6
93-285 Łódź

Lekarz godny polecenia. Zawsze pacjent jest traktowany jak człowiek,a nie jak kolejny ktoś,kto zawraca głowę lekarzowi.
Opinia dodana przez: Marcepan

lekarz Agnieszka Tarkowska-Wosik

III Szpital Miejski im. dr Karola Jonschera
ul. Milionowa 14
93-113 Łódź

Serdecznie dziękuję Pani dr Wosik za bardzo dobrą opiekę medyczną i dużo serca. Dziękuję i pozdrawiam, Alicja Kołecka.
Opinia dodana przez: Alicja Kołecka

lekarz Marta Rzepecka

ulica Armii Krajowej 5/222
30-150 Kraków

Jestem zadowolony z wizyty. Wprawdzie kolejka się wydłuża, ale dobrze to świadczy o przeznaczonym dla pacjenta czasie.
Opinia dodana przez: Sławomir

lekarz Janina Zdrojewska

ul. Tadeusza Kościuszki 18/3
14-100 Ostróda

Jestem pod wrażeniem. Pani doktor jest lekarzem przez wielkie L i Człowiekiem przez wielkie C. Okazuje prawdziwą troskę o pacjenta. Jedyny lekarz, który rozpoznał chorobę i skutecznie leczy.

lekarz Elżbieta Nowak

ulica Marszałkowska 13
60-327 Poznań

Dzięki Pani Doktor udało mi się skutecznie zawalczyć o zdrowie po blisko 5 letniej batalii z rakiem płuc z przerzutami do wątroby. Dzisiaj pracuje ,podróżuję , mam marzenia i je spełniam
Opinia dodana przez: Szymon

lekarz Joanna Matławska-Wójcicka

Internista, Pulmonolog

NZOZ Nowy Dwór Sp.z o.o.
Nowodworska 91a
Wrocław

Pod opieką Pani doktor znalazłam się całkowicie przypadkiem. Tak jak to w dzisiejszych czasach bywa szukałam pulmonologa który mnie przyjmie jak najszybciej no i przypadkiem ktoś zrezygnował i Pani mnie zarejestrowała. No i od pierwszej wizyty jestem w szoku, zainteresowanie, dokładność, empatia,i całość opieki nad moimi chorymi płucami jest nie do uwierzenia. Nawet po godzinach pracy Pani doktor dzwoniła do mnie aby się upewnić czy napewno zrozumiałam całość leczenia i ...
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Bogdan Kamiński

Pracownia Diagnostyczna
700-lecia 2
87-300 Brodnica

Lekarz godny polecenia byłam z tatą pierwszy raz powód okropne duszności, u taty leczone POCHP. I powielane przez kolejnych lekarzy a duszności nie ustępowały. W internecie znalazłam Pana doktora, i tak za dwa dni znaleźliśmy się na wizycie. Leki dopasowane idealnie. Duszności po tygodniu leczenia praktycznie ustąpiły. Jeżeli pulmonolog to tylko Pan Kamiński!
Opinia dodana przez: Malwina

lekarz Henryk Bartoszek

Pulmonolog, Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Rodzinna i Specjalistyczna "FAMILIA"
Obrońców Poczty Polskiej 4/5
83-000 Pruszcz Gdański

Najlepszy Lekarz w Polsce . Bardzo miły i uprzejmy , dokładny i precyzyjny . Lekarz z doświadczeniem , godny zaufania . Jak najbardziej na Tak . Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Anna Psuja

Poradnia Badań Profilaktycznych w Dębicy
Paderewskiego 2
39-200 Dębica

Bardzo dobry lekarz,poswieca duzo czasu pacjentowi,wszystko wytlumaczy malo teraz spotyka sie takich lekarzy,polecam
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Anna Goljan-Geremek

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Doskonaly lekarz, specjalista wysokiej klasy przy tym mila i serdeczna. Naprawde zainteresowana zdrowiem pacjenta.
Opinia dodana przez: joanna

lekarz Barbara Pardej

Centrum Medyczne Hipokrates
Jabłoniowa 23 Gniezno
62-200 Gniezno

polecam bardzo dobry lekarz i bardzo wnikliwie podchodzi do pacjenta naprawde stara się chyba najlepsza w gnieżnie i widac że wiedze ma i doświadczenie tylko kolejki do niej są długie
Opinia dodana przez: wojciech

lekarz Grzegorz Słonka

Zespół Lecznictwa Ambulatoryjnego
ulica Wawel 15
41-209 Sosnowiec

Polecam Pana doktora z czystym sumieniem. Bardzo dobry specjalista, ale przy tym bardzo ludzki i oddany pacjentowi. Potrafi tez przywitać z uśmiechem co w dzisiejszych czasach jest bardzo zadkie. Dziekuje Panu doktorowi i jeszcze raz polecam.
Opinia dodana przez: Ryszard O

lekarz Agata Nowicka

ulica Szamarzewskiego Augustyna 82/84
60-569 Poznań

Jestem pod dużym wrażeniem fachowej wiedzy medycznej, ktora szybko przywraca pacjentowi powrot do zdrowia.
Opinia dodana przez: Tadeusz