Lekarze Lekarz rodzinny pediatra lekarz-rodzinny

lekarz Małgorzata Kościelniak

Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
ulica Warszawska 2
52-114 Wrocław

Lekarz z ogromnym doświadczeniem, trafnie stawia diagnozę. Jako osoba i lekarz z dużym zaangażowaniem traktuje dzieci, jak również osoby starsze.

lekarz Renata Duchnik

Częstochowska 4/13
70-121 Szczecin

Wspaniała Pani Doktor z sercem i z powołania. Zawsze wysłucha i pomoże, wystawi trafną diagnozę. Przyjmuje do ostatniego pacjenta nawet po godzinach pracy. Polecam wszystkim, bo takiego lekarza, oddanego pacjentowi bardzo ciężko znaleźć.
Opinia dodana przez: Mama Mateusza i Klaudii

lekarz Mariusz Fik

Lekarz rodzinny, Pediatra

"MIEJSKIE CENTRUM MEDYCZNE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ PRZYCHODNIA NR 1
ulica 9 Maja 2
32-590 Libiąż

O zmarłych nie mówi się źle ALE TO PRAWDZIWY LEKARZ, BARZDO PRZYKRO ŻE TAK SZYBKO ODSZEDŁ No i cóż pozostał tylko w pamięci jako wspaniały lekarz, dobry człowiek Na pewno nie jednemu uratował życie

lekarz Piotr Adamski

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Ogólnego Piotr R. Adamski
Rynek 4/2
66-330 Pszczew

Lekarz godny polecenia i zaufania, znam go od wielu lat, korzystam z jego wiedzy i z pełnym przekonaniem polecam każdemu. W czasie pandemii nie zamykał przychodni jak inni i z pełnym zaangażowaniem leczył ludzi, mimo realnego zagrożenia dla siebie i pracowników. Znakomity lekarz i porządny Człowiek.
Opinia dodana przez: Jarosław

dr n. med. Maria Łukasik-Brożbar

MSWiA
ul.Krakowska
Rzeszów

Pani doktor jest świetnym lekarzem,zawsze postawi właściwą diagnozę,bardzo dokładna,pogodna miła kobieta,najlepszy lekarz jakiego znam.Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Andrzej Rudziński

Piaskowa 4
62-041 Puszczykowo

Miałem nagły przypadek. zostałem z dzieckiem załatwiony profesjonalnie i z ulicy. Polecam.

Dominika Stępińska-Harmazy

Gabinet lekarski
90-369

Najlepszy lekarz, cudowny człowiek. Pani doktor to anioł. Jestem jej bardzo wdzięczna, że potrafi pomóc.

lekarz Maria Michalik

ul. Węgierska 10
38-300 Gorlice

Pani doktor bardzo uprzejma, kompetentna, poświęca dużo uwagi pacjentowi, który czuje się leczony profesjonalnie. Z czystym sumieniem serdecznie polecam Panią doktor Michalik.
Opinia dodana przez: Bartosz

lekarz Grażyna Szewczyk

Nankera 176 lok. 6
41-949 Piekary Śląskie

Wspaniały lekarz. Złota kobieta. Dobry człowiek. Swym podejściem życzliwością i cierpliwością zdobywa serca wielu pacjentów a dzieciaki ją uwielbiają. Polecam szczerze, ja już chyba z 20 lat do niej chodzę teraz moje dzieci. POLECAM!!! POLECAM!!! POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Nadiamk

lekarz Jarosław Konieczny

Lekarz rodzinny, Pediatra

Zespół Poradni Specjalistycznych "MEDIS"
Grunwaldzka 2A.
63-740 Kobylin

Wspaniały lekarz! Grzeczny, miły , kochający swoją pracę i dzieci. Przede wszystkim ludzki. Potrafi w prosty sposób wyjaśnić leczenie i chorobę dziecka . Z całym szacunkiem 5+ dla pana Dr. Brakuje tak dobrych lekarzy jak pan Konieczny!

lekarz Joanna Filipek

Prywatny Gabinet Lekarski
ul. Główna 63
Pruchna

Leczę u Pani doktor siebie i dzieci już od wielu lat i nigdy się nie zawiodłam na jej diagnozie i zalecone zawsze leki były skuteczne. Polecam wszystkim :)

lekarz Małgorzata Czerwonka

27-600 Kazanów

Bardzo lubię panią doktor chodzę z dziećmi od 4 lat i nigdy się nie zawiodłam.Wszystko wytłumaczy ,dopóki nie ma potrzeby nie daje antybiotyków i chętnie udzieli rady przez telefon.

Katarzyna Scharoch-Kołodziejczyk

Gabinet Lekarski.
59-241 Legnickie Pole

Pani doktor to wyjątkowo dobry lekarz, pomaga stawiając trafne diagnozy i dobrze leczy, jest niezwykle empatyczna.

lekarz Mariusz Selke

ul. Juliusza Słowackiego 7
82-300 Elbląg

Polecam, najlepszy lekarz w Elblągu, od wszystkiego. Niby 15 minut na pacjenta, ale często i godzinę poświęci, nigdy nie pośpiesza i dokładnie bada/określa stan chorego. Wszystko wytłumaczy, lekarz z prawdziwego zdarzenia, a nie "konował".
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Małgorzata Flak

ulica Wróblewskiego
24-100 Puławy

Bardzo dobry lekarz i człowiek. Pani dr zawsze stawia trafne diagnozy i stosuje bardzo dobre leczenie. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Jesteśmy cała rodziną zapisani do niej bo jest zarówno lekarzem rodzinnym jak i pediatrą. Ufam Pani Doktor i uważam , że jesteśmy w bardzo dobrych rękach...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Monika Ostrowska-Kasprzak

Cegielnia 4A
11-400 Kętrzyn

Po prostu tak jak powinno być , nic dodać nic ująć Trafna diagnoza, miłe i grzeczne podejście do pacjenta Tak trzymać pani doktor 👍👍😎 Janusz G
Opinia dodana przez: Janusz Gierach

lekarz Beata Nowicka-Kryca

Poradnia Pediatryczna
Z. Kossak-Szczuckiej 36
40-555 Katowice

Pani doktor jest najlepsza . zawsze trafiona diagnoza , odpowiednio dobrane leki , świetne podejście .
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Danuta Skoczyńska-Olejarczyk

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Lekarz z powołania a do tego przemiła i ciepła osoba. Cała moja rodzina jest pod opieką Pani doktor już od 8 lat. Diagnozy trafne. Antybiotyk tylko kiedy bezspornie niezbędny. Fachowiec w każdym calu.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Karolina Korycka-Turuk

ulica Reymonta 21B
21-500 Biała Podlaska

Bardzo dobry lekarz i bardzo dobry człowiek. Pani doktor jest skromna , miła i kompetentna. Polecam
Opinia dodana przez: przypadkowa pacjentka

lekarz Tomasz Jesionowski

Zbulitowska 40
Radzyń Podlaski

Wspaniały lekarz, najlepszy pediatra w powiecie radzyńskim i nie tylko, kocha dzieci, poświęca dużo czasu na badanie, nigdy się nie śpieszy, tłumaczy bardzo dokładnie przebieg choroby i działanie leków. Bardzo kompetentny, z poczuciem humoru, moje dzieci gdy były młodsze nigdy nie chciały słuchać o innym lekarzu, polecam wszystkim, którym chorują dzieci albo potrzebują konsultacji, ja mam o Nim jak najlepsze zdanie i przede wszystkim ufam temu Człowiekowi, zawsze pomógł moim ...
Opinia dodana przez: renata zien