Lekarze stomatolog ortodonta

Edyta Szubert-Nowosielecka

Gabinet lekarski
Zgierz

Wystawione opinie wszystkie na 5 myślę, że mówią same za siebie, lekarz godny polecenia dla dzieci jak i dla dorosłych!!!!!!!!

lek. dent. Wioletta Sowińska-Abramczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Śródmieście 1" w Radomiu
Staszica 6/8
26-600 Radom

Polecam Panią Wiolettę Sowińską-Abramczyk. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Wyleczała moją ciężką wadę zgryzu. Chodziłem w aparacie prawie 2 lata ale było warto.
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Michał Toczek

ORTO-PLUS
ŹRÓDŁOWA 2/6
25-335 Kielce

Polecam Pana Michała, konkurencyjne ceny, rzeczowo i konkretnie, zawsze wizyta na czas , nigdy nie musiałem czekać. Pan doktor

lek. dent. Elżbieta Glegolska

Białobrzeska 22/213
02-365 Warszawa

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr n. med. Katarzyna Jamroszczyk

KLINIKA PIĘKNEGO UŚMIECHU Katarzyna Jamroszczyk
Niemcewicza 24A
Szczecin

Po ponad 2 latach ściągnęłam aparat ortodontyczny. Efekt przerósł moje oczekiwania. Pani Katarzyna cechuje się niezwykłą precyzją, czuć że posiada fach w rękach. Czytałam wiele opinii, że ściąganie aparatu nie jest przyjemne itp. Nic bardziej mylnego, wystarczy trafić na odpowiednią osobę na odpowiednim miejscu. Zęby wyglądają przepięknie, wszystko zostało dokładnie dopracowane. Jedyne zarzuty miałam do asystentki Pani doktor, która wprowadzała nerwową atmosferę w gabinecie i podchodziła do pacjenta bardzo nieuważnie ...
Opinia dodana przez: Ilona

dr n. med. Katarzyna Lubińska

Lubińska Stomatologia Ortodoncja
Mazurska 3/1
70-424 Szczecin

Pani Doktor bardzo kompetentna. To pierwsza ortodontka, która podeszła do mojej sprawy z zupełnie innym podejściem. Rozpoczęcie leczenia bardzo rzeczowo opisane, Pani Doktor świetnie tłumaczy jakie będą postępy i czego się spodziewać. Polecam z czystym sumieniem, to pierwszy ortodonta, który chce faktyczynie pomóc, a nie odsyła mnie z kwitkiem!
Opinia dodana przez: Agnieszka

Hanna Głazek

Chirurg stomatolog, Protetyk

Krzywoustego 60/1
Szczecin

Super stomatolog. Gabinet na bardzo wysokim poziomie, nowoczesny sprzęt i techniki dentystyczne, komploksowa, profesjonalna opieka. Polecam

dr n. med. Dorota Wojda

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Stefana Grota-Roweckiego 2a
80-108 Gdańsk

Pani Dorota jest przesympatyczną osobą i wspaniałym Lekarzem! Leczę sie ponad rok ortodontycznie i jestem bardzo zadowolona. Widzę postępy w leczeniu i liczę na dobry wynik końcowy. Znakomite podejście do klienta, zero pazerności, zaangażowanie i życzliwość to cechuje lekarza Dorotę Wojde!. Bardzo Polecam Panią Doktor wszystkim pragnącym otrzymać fachową i rzetelną pomoc!
Opinia dodana przez: Inna

Zdzisław Maleńczyk

Protetyk, Ortodonta

Vita-Dent Centrum Stomatologii
Jana Pawła II 6
05-500 Piaseczno

Profesjonalista, z dużą klasą, kulturą osobistą. B. sympatyczny! Gabinet nowoczesny, bez zastrzeżeń! Byłam u Dr Malenczyka trzy razy, zawsze poświęcono mi odpowiednio dużo czasu. Lekarz kompetentny i godny polecenia!

lek. dent. Katarzyna Łęcka

SmileMe Implanty & Ortodoncja
Kopernika 21
42-600 Tarnowskie Góry

Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia .Pani doktor wyleczyła moją wade zgryzu bez usuwania zebow,a inni lekarze chcieli usuwac.Polecam
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. dent. Joanna Pepperell (Dąbrowicz)

lek. dent. Joanna Pepperell (Dąbrowicz)

Lekarz Dentysta Joanna Pepperell
Ul. Złota
Warszawa

Naprawdę lekarz godny polecenia. Doktor jest rzeczowa, dokładna i daje ogromną dawkę spokoju podczas wykonywania zabiegów.
Opinia dodana przez: Mikołaj

lek. dent. Katarzyna Salata

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Doktor Katarzyna to profesjonalistka cierpliwa miła żetelnie wykonująca swoją pracę bardzo polecam!!!
Opinia dodana przez: Miłosz

lek. dent. Katarzyna Kornatowska

Dentistica
Jana PawłaII 61B lok.247
01-031 Warszawa

Jest to lekarz jak najbardziej godny polecenia! Swoją wiedze i praktyke lekarska umiejetnie wykorzystuje w kontaktach z pacjentami.
Opinia dodana przez: ewelek2012

dr Włodzimierz Kwieciński

Stomatolog dziecięcy, Protetyk

Vitadent
Rycerska 4
05-083 Borzęcin Duży

Właśnie byłam na wizycie u dr Kwiecińskiej. Przyjemne traktowanie człowieka z problemem - Pani doktor rozumie że można się bać i obawiać się bólu. Ma ciepłe podejście do klienta. Oczywiście nie bolało i pewnie niedługo umówię sie następny raz. Pozdrówka dl wszystkich. Kalina R

Hanna Łenyk

Solec Kujawski

Bardzo sympatyczna Pani doktor. POLECAM!!!

lek. dent. Hanna Zwierzchowska

Niemcewicza 26
02-306 Warszawa

Genialna dobra Kobieta :) profesjonalna lekarz z sercem żyrafy - zawsze wysłucha i pomoże :) Bogu dzięki za p.Hannę, jej dobre serce, jej talenty, których nie marnuje. Boże, mój Panie, błogosław jej w każdym aspekcie życia, prowadź ją swoimi ścieżkami, by mogła świecić Twoim światłem!
Opinia dodana przez: Renata

dr Marta Kwiatkowska

ulica Zbiegniewskiej 10A
87-800 Włocławek

Polecam dr Kwiatkowską wszystkim którzy mają zamiar rozpocząć leczenie ortodontyczne. Efekty leczenia już są widoczne po kilku tygodniach noszenia aparatu! Pełen profesjonalizm
Opinia dodana przez: Paweł

Anna Świercz-Stępień

Chirurg stomatolog, Ortodonta

REMEDIUM stomatologia
al. 600 lecia, 60E
96-500 Sochaczew

Pani doktor pracująca w Remedium to niesamowity lekarz. Prawdziwy lekarz z powołania. Naprawdę jestem pełna podziwu do wysiłku włożonego w gabinet i do staranności. Tam nie ma mowy o masówce! Leczenie nie bolało, byłam zrelaksowana i w końcu nie boję się kolejnej wizyty!
Opinia dodana przez: Monika

Grażyna Grzesiczek

gen. Dąbrowskiego 62c lok. 2
41-500 Chorzów

Wspaniała lekarka, a przede wszystktim wspaniały fachowiec z kapitalnym podejściem do każdego klienta. Czuje prawdziwe powołanie do swojej pracy. W dzisiejszych, skomercjalizowanych czasach niezwykła rzadkość. Prawdziwa perła wsród lekarzy. Zadowolony klient.

lek. dent. Mariusz Karski

Ortodonta, Protetyk

ulica Pawliczka 10/2
41-800 Zabrze

Najlepszy z najlepszych......wspaniały lekarz i człowiek - budzący zaufanie , bardzo miły i sympatyczny . Gabinet i wyposażenie na "szóstkę " Pacjent jest przyjmowany dokładnie o tej godzinie na którą był umówiony . Poleciłabym p.doktora wszystkim znajomym . Sama jestem pacjentką p. Karskiego od kilkunastu lat.
Opinia dodana przez: krystynka47