Lekarze Kardiolog interwencyjny internista kardiolog

- 2011

dr n. med. Mariusz Szczerbowski

Górki 24
46-030 Zagwiździe

Rzeczowy, kompetentny i życzliwy lekarz. Pełen profesjonalizm. Podejście do pacjenta wzorcowe, merytoryczne i ludzkie. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Katarzyna Pieńkowska

IRMED
ul. Tyszkiewicza 13
01-157 Warszawa

Szkoda, że nie ma skali do 10. Ja bym dała 10. Wspaniały lekarz, niezwykle kompetentny. Dokładnie wszystko tłumaczy, jest przewidująca, dociekliwa i dokładna. Poza tym to wyjątkowo miła osoba, pełna empatii i zrozumienia. Tylko życzyć wszystkim by, gdy zajdzie potrzeba trafili na takiego lekarza. Tak trzymać Pani Doktor!
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Grzegorz Smolka

Piastowska 2
Katowice

Nie tylko doskonały specjalista ale także bardzo dobry lekarz. Będąc pod jego opieką otrzymujemy nie tylko zdrowie ale i świadomość że znajdujemy się w dobrych rękach.

lekarz Grzegorz Hordyński

Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne
ulica Witosa 26
45-418 Opole

Wielki człowiek ,zawsze ma czas żeby pacjent wszystko zrozumiał,cierpliwy wielki specjalista .Miałem już dwa razy wszczepiony kardiowerter i zawsze z najwyższą fachowością,.Pan doktor złota rąąączka.

lekarz Piotr Mazerant

Garbarska 17/19/35
97-300 Piotrków Trybunalski

Prawdziwy fachowiec, lekarz jakich dziś już trudno spotkać. Polecam wszystkim, przy panu doktorze zapomnicie o waszych bolączkach.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Mariusz Drabik

NZOZ Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Szpitalna 1
41-219 Sosnowiec

Dziś pierwszy raz byłam u Pana doktora . Lekarz z powołania! Super lekarz nikt skrupulatny , dokładny. Oby więcej było takich lekarzy .
Opinia dodana przez: Pacjenkta

lekarz Wiesław Czapnik

Gabinet Kardiologiczny
26-500 Zdziechów

Specjalista jakich mało! Bardzo gorąco polecam!

lekarz Wiesław Mejzner

Wawelska 22
19-300 Ełk

Doktor Mejzner jest kompetentnym i empatycznym specjalistą.Bardzo chętnie wrócę,gdy tylko będzie taka potrzeba.Polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Andrzej Radziszewski

Białystok

Jestem bardzo zadowolony ,szybka i fachowa pomoc lekarska, Pan doktor bardzo kompetentny .Bardzo dobry kontakt, trafna diagnoza, bardzo polecam .Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to lekarz z powołania, który nie tylko charakteryzuje się ogromną wiedzą medyczną, ale także autentyczną troską o pacjenta.
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Antoni Jędrusek

Głogowska 133
60-244 Poznań

Najlepszy z lekarzy, z którymi miałem do czynienia. Rzeczowy i konkretny, a przy tym nie pozbawiony poczucia humoru.
Opinia dodana przez: Jaroslaw

lekarz Danuta Socha

Zamoyskiego 7/34
22-400 Zamość

Mądra, tolerancyjna, cierpliwa, pogodna i bardzo sympatyczna. Dawno nie spotkałam.kogos tak fajnego. Przy tym energiczna i konkretna. Polecam całym sercem
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Urszula Wilczek

Świdra 12
42-600 Tarnowskie Góry

Bardzo miła, serdeczna, ludzka i wyrozumiała Pani doktor. Godny polecenia specjalista. Ogromnie dziękujemy za pomoc w leczeniu nie tylko, naszych niepełnosprawnych dzieci.
Opinia dodana przez: pacjenci z "Serdecznych"

lekarz Andrzej Gałuszka

Prywatny Gabinet Lekarski Andrzej Gałuszka
Brzozowa 26
44-238 Czerwionka-Leszczyny

Fachowa opieka lekarska, bez ceregieli i użalania się. Nie należy do osób serdecznych, ale wzbudzających zaufanie i wiarę w kompetencje. Rzeczowy i solidny. Zdecydowanie bez strachu powierzam mu swoje zdrowie.

lekarz Konrad Tkaczewski

WIM, Hemodynamika, Kardiologia
Warszawa

Podchodzi kompleksowao do stanu zdrowia pacjęta. Zwraca uwagę na inne niepokojące objawy - spostrzegawczy. Spokojny, rozważny w decyzjach.

dr n. med. Wojciech Lubaszewski

LUX MED
ul. Mehoffera 10, Kraków
31-322 Kraków

Najerdeczniej dziękuję Panu Doktorowi, który zajmuje ię leczeniem nadcinienia mojej mamy Marii lat 82. Pacjentka pod opieką Pana Doktora i zaordynowaniu odpowiednich leków ma cinienie jak natolatka, utabilizowane. Lekarz niezwykle dociekliwy w pozukiwaniu przyczyn chorzenia co kraca cza niezbędny do potawienia trafnej diagnozy, niezwykle empatyczny, cierpliwy i życzliwy. Pacjent jet otoczony fachową opieką medyczną co abolutnie daje mu poczucie bezpieczeńtwa. Lekarz godny zaufania i polecenia!!!!!!!!!!!!!.
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Dorota Strzałkowska

PREMIUM Gabinety Lekarskie
Kijowska 15
Katowice

Pani doktor jest lekarzem, który posiada dar służenia sobą, swoim czasem, swoją uwagą drugiemu człowiekowi – posiada tak wiele empatii dla drugiego człowieka, współczucia dla chorego, wrażliwości na cudze cierpienie, jest pozbawiona - tak często występującego - egoizmu, a jednocześnie posiada ogromną, nie ……przeogromną wiedzę. – jest lekarzem z „prawdziwego zdarzenia” . Wśród wielu lekarzy znaleźć można takie jednostki, gdyż powszechna postawa jest, niestety, zupełnie inna. Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Piotr Lenczewski

Kardiolog, Internista

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Pan doktor P.Lenczewski jest wspanialym lekarzem godnym polecenia.Bardzo cieply czlowiek.Mialam w czerwcu koronografie,bardzo sie balam i to wlasnie pan doktor mnie uspokoil,jako jedyny wytlumaczyl na czym polega to badanie.Mialam wielkie szczescie,ze akurat mial dyzur w szpitalu.Profesjonalizm i talent tak mozna powiedziec o doktorze.Dziekuje panu z calego serca za wszystko co pan dla mnie zrobil.Dzis po badaniu czuje sie swietnie,a to zasluga pana doktora.Pan doktor zasluguje nie na piatki,tylko na same ...
Opinia dodana przez: anna

dr n. med. Katarzyna Paschalis-Purtak

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 37
04-501 Warszawa

Przed kilkoma laty stwierdzono u mnie nadciśnienie. Leczyło mnie dwóch lekarzy, jednak bez skutku. Z polecenia trafiłem do pani doktor. Nie jest łatwo u niej u termin wizyty, ale to tylko potwierdza jej wysoką jakość. Zleciła kompleksowe badania, przeprowadziła pogłębiony wywiad i zaproponowała leczenie. Już po dwóch miesiącach ciśnienie się unormowało, ciągłe zmęczenie ustąpiło. To, co wyróżnia dr Purtak, to jej poświęcenie. Zleca raz w roku badania krwi i badanie ...
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Zbigniew Śpiewak

EKG, Internista

NZOZ Praktyka Dentystyczno-Lekarska
Kościelna 28/2
41-200 Sosnowiec

Polecam szczerze. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Dokładny wywiad ogólny, spojrzenie całościowo na pacjenta i jego dolegliwości. I przede wszystkim: słucha pacjenta i słyszy co pacjent mówi.
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Maria Forc-Biała

Centrum Medyczne "BETAMED" Filia Nr 2
Wojska Polskiego 51
25-375 Kielce

Jestem pod opieką medyczną pani doktor niemal trzy lata. Na podstawie swoich doświadczeń i rozmów z innymi jej pacjentami mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że lekarzy takich jak ona spotyka się już bardzo rzadko. Rozległa i wszechstronna wiedza specjalistyczna, oddanie dla sztuki medycznej i dla drugiego człowieka, duże doświadczenie zawodowe, profesjonalizm w diagnostyce i w leczeniu, oraz bardzo dobry, empatyczny kontakt z pacjentem, to tylko niektóre cechy, które sprawiają, że ...