lekarz Grzegorz Hordyński

Internista, Kardiolog

świetny lekarz .Wszczepił mi stymulator. Aż chce się chorować .Pozdrowienia Panie Doktorze. Prezes Fun Clubu.

Prezes Fun Clubu.

Wielki człowiek ,zawsze ma czas żeby pacjent wszystko zrozumiał,cierpliwy wielki specjalista .Miałem już dwa razy wszczepiony kardiowerter i zawsze z najwyższą fachowością,.Pan doktor złota rąąączka.

Wielki lekarz o jeszcze większym sercu.Panie doktorze dzięki panu żyję.Kompetencje,cierpliwość ,fachowość,wysoka kultura osobista.....życzę wszystkim , którzy zachorują ,żeby trafili na tego lekarza .Panie doktorze dużo zdrowia i szczęścia,żeby jak najdłużej leczył pan nasze zdrowie.

Wielki człowiek, oddany swojej pracy, który konkretnie podchodzi do człowieka - wytłumaczy i rozumie pacjenta.

'WIELKI " LEKARZ i CZŁOWIEK tzn . DWA w JEDNYM o bardzo wysokiej kulturze . Wszczepiał mi rozrusznik serca do którego dodatkowo mnie i rodzinę przekonał z wielką cierpliwością . to KARDIOLOG którego należy szukać w WCM w Opolu gdy" zdrowie zachoruje " Dziękuję DOKTORZE i DUŻO ZDROWIA ZYCZĘ Mniej

Mniej