Lekarze Lekarz rodzinny internista lekarz-rodzinny

lekarz Maria Krzeszkiewicz

ul. ks. Walentego Śmigielskiego
63-400 Ostrów Wielkopolski

bardzo polecam Pania Dok. Krzeszkiewicz. Nie znam lepszego lekarza pracujacego w przychodni na ul mertki w Ostrowie Wlkp. To anioł nie lekarz. Idealne podejscie do pacjenta, pani dok. zanim cos przepisze dokladnie zapozna sie z chorym, poswieca mu mnostwo czasu zeby dac dobra diagnoze co u niektorych jest na odpierdol.Leczy sie u pani dok moja cala rodzina i zawsze diagnoza jest trafna w 100%. u mnie i u męża tylko ...
Opinia dodana przez: Magdalena Kasprzak

lekarz Zbyszko Kubisz

Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego-Ryczywół
64-630 Zawady

:) df;sldkjfopeuofi ecxjorewjothrecoxjer c ko[jo[c ogxjro

Waldemar Zywert

Internista, Lekarz rodzinny

Polecam Pana Doktora - kompetentny, ostrożny w stawianiu diagnozy. Wszystko wyjaśnia, jest rzeczowy i profesjonalny.

lekarz Anna Gańko

"KAŚMIN" S.C. Dom Seniora
Drożdżówka 5 A
05-332 Siennica

Oby więcej takich lekarzy!!!!!!.Super podejście do pacjeta.Pani doktor zna się na tym co robi .pozdrawiam serdecznie'
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Mariusz Chiliński

Poradnia Okulistyczna.
Dąbrowskiego 50
14-300 Morąg

Super lekarz, który wzbudza zaufanie. Wykazuje kompleksowe podejście do tematu, okazuje zainteresowanie i życzliwość. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Lucyna Wilczek-Subda

Pana Tadeusza 6 lok. 19/20
10-444 Olsztyn

Jestem bardzo zadowolona , duża wiedza poparta dużą empatią . Nie ma problemu z badaniami i specjalistą .
Opinia dodana przez: Maria

Tamara Jarmińska-Jackowiak

LIM Poznań

Najlepszy lekarz rodzinny pod słońcem. Zawsze w przypadku problemów, wiem do kogo mogę się udać. niewielki problem z kolejkami, ale to jednak oznacza, rangę lekarza.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Grażyna Pejska

Oś. Wojska Polskiego 14/IV/4
57-402 Nowa Ruda

Wspaniała Pani doktor, godna polecenia. Kompetentna , miła, zawsze ma czas dla pacjenta. Przy okazji gorąco pozdrawiam i obiecuję poprawę.
Opinia dodana przez: tadeusz

lekarz Agnieszka Kruk

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Dla mnie - najlepsza, najmilsza - a mam solidne kłopoty ze zdrowiem! Zawsze trafne diagnozy i leczenie. Słucha też tego, co mówi pacjent.

lekarz Paweł Adamczyk

Internista, Lekarz rodzinny

Letnia 2 (róg Ogińskiego)
58-506 Jelenia Góra

Jestem pod opieką Pana Doktora już od pół roku na 1 wizycie byłam w listopadzie ubiegłego roku z powodu silnego bólu ucha środkowego i wycieków pan doktor dokładnie zbadał osłuchał wszystko tak jak należy jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana Doktora wszystko wyjaśnia jest sympatyczny miły oraz otwarty do rozmów jeżeli jest taka potrzeba to bez problemu daje skierowania na badania lub do specjalisty przede wszystkim potrafi nawiązać świetny ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Joanna Sołtysiak

Sanatorium Uzdrowiskowe "Róża"
Szpitalna 1
43-450 Ustroń

Pani doktor bardzo miła i sympatyczna.Godna polecenia!!!Najlepszy lekarz u jakiego miałam przyjemność się leczyć...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Hanna Ledkiewicz

ulica Sandomierska
85-830 Bydgoszcz

Świetny diagnosta. Nie bagatelizuje problemu. Szuka przyczyny problemów zdrowotnych. W razie konieczności kieruje do specjalisty. Nie traktuje pacjenta przedmiotowo, poświęca mu sporo czasu. Zawsze jestem zadowolona z porad i sposobu leczenia. Polecam.
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Mariola Macierzyńska-Guzik

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Chorób Płuc i Gruźlicy "PULMED"
Zwrotnicza 11G
41-800 Zabrze

Bardzo pomogła mojej córce i mnie kilka lat temu. Wyleczyła córkę z candida, mnie wskazała sposób na otyłość. Jest skuteczna pod warunkiem stosowania się do jej zaleceń dietetycznych, które są dość trudne ale możliwe do realizacji i skuteczne.

lekarz Piotr Taras

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KOLEJARZ"- Przychodnia
Kościuszki 50
21-400 Łuków

Lekarz bardzo dobry, energiczny ze spojrzeniem na wszystkie aspekty choroby. Piotr Taras wiele razy pomógł mi, nawet na wizytę domową przyjehal. Szkoda, że już go nie ma.
Opinia dodana przez: Radosław

lekarz Elżbieta Kulisa

Lekarz medycyny pracy, Internista

Dłuskiego 2b/7
46-040 Ozimek

Pani doktor, pomimo pandemi,nie zmieniła swojego podejścia do pacjenta.Zawsze uprzejma i kompetentna.Dokładnie wytłumaczy w czym jest problem.Godna polecenia

lekarz Paweł Rydz

ulica Wojska Polskiego 31B/4
78-320 Połczyn-Zdrój

Podczas pobytu w sanatorum Gryf byłam pod opieką dr Rydz . Lekarz słucha pacjenta, udziel porad, jest życzliwy. Polecam.
Opinia dodana przez: klara

lekarz Maria Halicka

gabinet stomatologiczny
ul. Madalińskiego
02-513 Warszawa

Super lekarka. Fachowa, empatyczna, cierpliwa, dokładna, przemiła. Polecam. Jestem pacjentką ponad 30 lat. Oby takich lekarzy więcej i niech nie przestają pracować.

lekarz Ewa Raczyńska

Internista, Lekarz rodzinny

Spółka Partnerska Lekarzy Przychodnia "ZDROWIE" - Anna Graczyk-Duda, Ewa Raczyńska, Andrzej Walorski, Roman Wróbel
ulica Szpitalna 13
49-200 Grodków

prawdziwy lekarz z powołania. Miła wizyta, idealna diagnostyka oraz fachowe rozpoznanie i lecznie. Gorąco polecam. Bardzo dobra lekarka

lekarz Maria Chacińska

Lekarz rodzinny, Internista

PRZYCHODNIE MEDYCYNY RODZINNEJ "SZAFERA" - Filia ul. 9 Maja
9 Maja 13
70-136 Szczecin

Wspaniała, wrażliwa, delikatna i miła, o ogromnej wiedzy i doświadczeniu lekarka, traktująca pacjenta podmiotowo. Polecam z czystym sercem każdemu, potrzebującemu pomocy, rzetelnej lekarskiej wiedzy, zrozumienia.

lekarz Jacek Szambor

Lekarz medycyny pracy, Internista

Gminny Ośrodek Zdrowia
Opoczyńska 39
26-415 Klwów

Serdeczne życzenia z okazji wczorajszego święta. Życzę aby spotykało Pana wszystko co dobre i piękne. Jest Pan cudownym lekarzem, a rozmowa z Panem to najlepsza sesja terapeutyczna, pozdrawiam.