Lekarze Lekarz rodzinny pediatra lekarz-rodzinny

Marzena Czerwata

Lekarz rodzinny, Pediatra

lekarz serdeczny i kompetentny. rozpoznanie choroby i dobranie leków zawsze trafione. po jej zachowaniu na wizytach wnioskuje że jest pediatrą z powołania.
Opinia dodana przez: tomasz

lekarz Leokadia Chrobak

ulica Ostrogskich 3
33-100 Tarnów

Polecam serdecznie. Najlepszy pediatra. Indywidualne podejście do każdego, bardzo sympatyczna Pani. Skarb
Opinia dodana przez: Marynka

lekarz Katarzyna Kściuk-Szojda

Lekarz rodzinny, Pediatra

Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach - AMBULATORYJNE ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE
ul. Raciborska 26
40-074 Katowice

Pani doktor prowadzila mnie od zawsze i uważam ze jest najlepsza w Katowicach wiele osób sobie chwali wizyty u Pani i będę jej wierna dlatego swoje dzieci równiezzapiszę do doktor Szojdy będą miały należytą opieke i bardzo skuteczne leczenie.
Opinia dodana przez: Nicole

lekarz Małgorzata Smoch-Woźniak

11-Listopada 22
56-410 Dobroszyce

Moja opinia o Pani doktor jest bardzo pozytywna. Być może jest jedynym lekarzem, który zajął się moim problemem tak jak powinien. Bardzo mi pomogła i nie zamierzam zrezygnować z leczenia u niej. Bardzo jej dziękuję bo już nie cierpię tak jak do tej pory. A cierpiałam jak diabli, noce nieprzespane, bóle całego ciała. A Pani doktor po kilku wizytach już wiedziała co mi jest i zajęła się moimi dolegliwościami. Serdecznie ...
Opinia dodana przez: Urszula

Katarzyna Korasiak

Internista, Lekarz rodzinny

Wspaniała Kobieta!! Przede wszystkim ma świetny kontakt z dzieckiem - wita się, rozmawia, zagląda w oczy. Moja córka ją uwielbia. Zawsze pyta, co słychać, interesuje się rozwojem dziecka. A styl zwracania się do pacjenta ma na celu wytworzenie familijnej atmosfery - tak my to odbieramy. Ponadto jest kompetentna i posiada rzetelną wiedzę. Polecam! Żałujemy bardzo, że Pani Doktor ma chwilową przerwę, ale życzymy szczęścia i pociechy z Maleństwa! :)
Opinia dodana przez: Anna

Wojciech Chmielewski

Lekarz rodzinny, Pediatra

Zespół Przychodni Rejonowo-Specjalistycznych Lekarzy Rodzinnych "MEDIPOM" Andrzej Przybylski- Wojciech Nowacki SPÓŁKA JAWNA - Poradnia Rejonowo-Specjalistyczna nr 2 - Gabinet dla dzieci zdrowych
Gniezno

Bardzo dokładnie diagnozuje pacjenta i kompleksowo podchodzi do problemu. Potrafi wysłuchać, a co ważne dobrać właściwe leki. Do tego to miły oraz empatyczny człowiek, co według mnie jest kluczowe w kontaktach z pacjentami.
Opinia dodana przez: Paulla

lekarz Władysława Urban

Perlista 38
71-794 Szczecin

Dr Urban jest bardzo dobrym lekarzem,inni lekarze nie mogli postawić prawidłowej diagnozy,ale dr od razu powiedziała co mi jest,skierowała gdzie trzeba,wyleczyli i jest z ta sprawa dobrze już,całym sercem mogę polecić dr Urban,jest miła sympatyczna,porozmawia z pacjentem,uśmiechnie się.....

lekarz Agnieszka Masny-Drała

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przychodnia Portowa Sp. z o.o.
Energetyków 2
70-656 Szczecin

Godna polecenia. Kompetentna. Duża wiedzą, doświadczenie i podejście do pacjenta. Dokładnie zbada. Zleca wykonanie wyników jeśli trzeba. Stawia trafne diagnozy.
Opinia dodana przez: szer

lekarz Teresa Zajusz

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

Beskidzka 31
34-120 Andrychów

Pomocna, konkretna, dociekliwa i życzliwa. Lekarz z powołania. Bez problemu kieruje na badania. Interesuje się zdrowiem pacjenta.

lekarz Barbara Góra-Król

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "LEKARZ" Sp. z o. o.
ulica Kolejowa 89
22-100 Chełm

lekarka bardzo dobra kompetentna i mila z bardzo dobrym podejsciem do malutkich dzieci jestem zadowolona z leczenia dziecka

lekarz Waldemar Kochański

NZOZ MEDYK s.c.
ulica Dudka 13
69-200 Sulęcin

Dobry lekarz ma podjeście do dzieci. Szybko postawił diagnozę mojej córce. Naprawdę polecam tego lekarza z całego serca.
Opinia dodana przez: Agata

Małgorzata Pawlus

NZOZ PRZYCHODNIE MEDYCYNY RODZINNEJ
71-004

Kompetentna pani doktor, poswieca czas, mimo ze ma mnóstwo pacjetów, uwaznie slucha i zawsze swietnie leczy, chodze z moim dzieckiem ktore co miesiac choruje, wiec wiem co mowie. Bardzo dobra opieka nad pacjentem. Zdecydowanie polecam jako lekarza pediatre ale rowniez lekarz rodzinny
Opinia dodana przez: dorota

lekarz Elżbieta Kotyrba

Lekarz rodzinny, Pediatra

Centrum Medyczne SANITAS Sp. z o.o.
ulica Hempla 5
20-008 Lublin

To świetny lekarz i -co równie ważne, wspaniały człowiek. Od wielu lat Pani Elżbieta leczy mnie i całą moją rodzinę. Zdarzały się przypadki, że pomogła o wiele skuteczniej niż lekarze szpitala klinicznego. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Joanna Pawlicka-Kłokocka

Bartnicza 20/9
71-487 Szczecin

Najlepsza na świecie Uratowała męża przed amputacji nogi. Wszyscy chcieli mu obciąć. A Pani doktor się uparła i ją wyleczyła.
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Urszula Pałubicka

38-623 Orelec

To szczęście móc korzystać z pomocy tak dobrego fachowca. Dziękuję bo dzięki temu nie musiałem przerywać urlopu
Opinia dodana przez: Roman

lekarz Ewa Wnęk

ul. Armii Krajowej 15
28-100 Busko-Zdrój

Gorąco polecam panią doktor. Jest bardzo dobrym specjalistą, kompetentnym, a do tego cierpliwa i uprzejma ,mająca czas i wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania czy wątpliwosci.

lekarz Małgorzata Bukowska

92 C
62-260 Łubowo

Najlepszy lekarz pierwszego kontaktu w gminie Łubowo. Pełen profesjonalizm i ludzkie podejście do pacjenta. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Izabela Berkowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zrdowotnej "Soteria" s.c.
ul.Grunwaldzka 104
43-600 Jaworzno

Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Świetny i empatyczny specjalista medycyny rodzinnej. Wspaniały Człowiek. Jestem pacjentem Pani Doktor od 32 lat i nidy nie zawiodłem się na jej diagnozach i kompetencjach. Darzę Panią Doktor ogromnym zaufaniem.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Wojciech Skąpski

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Hajnówce
ulica Lipowa 190
17-200 Hajnówka

Miałam styczność z doktorem w szpitalu w Hajnówce, oceniam jego podejście do dziecka na bardzo dobre, badanie przeprowadził bez pospiechu, bez "gdybania", bez wątpliwych przemyśleń. Widać, że doktor ma oko i wprawę w diagnozowaniu, przy tym jest opanowany i ciepły, chce i potrafi być życzliwym człowiekiem. Polecam doktora Skąpskiego z czystym sumieniem.

lekarz Sabina Gołębiewska

Moszczenica Niżna 112
33-340 Moszczenica Niżna

Szczerze polecam mam pelne zaufanie.Zawsze dokladnie bada dziecko dokladnie tlumaczy i wyjasnia chorobę oraz sposob leczenia.Świetne podejscie do malych pacjentów .
Opinia dodana przez: Edyta