Lekarze Lekarz rodzinny lekarz-rodzinny internista

lekarz Renata Gamrat

122
32-075 Szreniawa

Bardzo profesjonalne podejście a jednocześnie każde spotkanie jest w przesympatyczniej atmosferze. Syn od razu złapał kontakt z Panią Asia a zazwyczaj nie jest zbyt ufny do obcych osób. Na prawdę polecam!
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Katarzyna Mojska-Grzywna

Lekarz medycyny pracy, Internista

ZDROWA RODZINA PRZYCHODNIA MEDYCYNY RODZINNEJ
Mielczarskiego 9
22-200 Włodawa

Wspanialy LEKARZ i CZLOWIEK/ROZMÓWCA !!! Teleporada przebiegła tak, jakbym rozmawiala z PRZYJACIELEM. Zainteresowana, wsluchana, podtrzymujaca rozmowę, oddana rozmówcy, konkretna i sprawiająca, ze chce ci się dalej żyć! Elokwentna, kochajaca to co robi. Cieszą się, że moglam skorzystać z Jej wiedzy i umiejętności. Pani Doktor, bardzo dziękuję!!!
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Henryk Bartoszek

Pulmonolog, Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Rodzinna i Specjalistyczna "FAMILIA"
Obrońców Poczty Polskiej 4/5
83-000 Pruszcz Gdański

Najlepszy Lekarz w Polsce . Bardzo miły i uprzejmy , dokładny i precyzyjny . Lekarz z doświadczeniem , godny zaufania . Jak najbardziej na Tak . Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Paweł

Jan Lebiedowski

Gabinet lekarski
00-390 Warszawa

Świetny lekarz i dobry człowiek. Gdy dopada mnie jakaś choroba to, oczywiście, dobrze nie jest, ale wtedy mówię sobie: będzie okazja porozmawiać z dr. Lebiedowskim. I jest lepiej :-).
Opinia dodana przez: M

lekarz Maria Wosicka-Bura

ul. Galla Anonima 4 B
60-547 Poznań

Bardzo dobry lekarz.Chodzę do pani doktor od 15 lat.Zawsze trafna diagnoza,jeszcze się nie zawiodłam.

lekarz Ewa Kozioł-Podlaska

Dolnośląskie Centrum Medyczne "DOLMED" S.A
ulica Legnicka 40
53-674 Wrocław

Wspaniała lekarka. Posiada olbrzymią wiedzę i wieloletnie doświadczenie nie tylko z reumatologii ale też innych specjalizacji. Jest bardzo dokładna i dociekliwa. Bierze pod uwagę wszystkie dolegliwości pacjenta i przez to jest bardzo dobrym diagnostą. Mało mówi, a w tym czasie analizuje, a potem planuje badania dodatkowe (na których nie oszczędza) i nie ulega sugestii pacjenta. Nie wszystkim się to podoba. Pani Doktor zawdzięczam życie. Wiele lat temu wykryła u mnie ...
Opinia dodana przez: B.G

lekarz Władysław Szczepanik

Poradnia Lekarza Rodzinnego
Szkolna 12
62-731 Przykona

Świetny lekarz ,pomocny 🙂 Zawsze dobrze doradzi . Odpowiada na pytania. Wszystko wytłumaczy. Do pacjenta podchodzi bardzo miło.

Antoni Furmańczyk

Gabinet lekarski
42-270 Kłomnice

Pożegnajmy godnie Pana Doktora do końca służył swoim pacjentom Cześć Jego Pamięci Odszedł na zawsze,ale w naszej pamięci również na zawsze pozostanie
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Teodor Tutak

Bukowa 10
57-300 Kłodzko

Lekarz kompetentny w swoim zawodzie ,bardzo uprzejmy,gdyby wszyscy lekarze byli takimi profesjonalistami to spoleczenstwo nie narzekaloby na sluzbe zdrowia.Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Henryka

lekarz Bożena Przybylińska

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Lecznictwa Uzdrowiskowego "Uzdrowisko USTKA"
ul. Bolesława Limanowskiego 10
76-270 Ustka

Pani Doktor jest wybitnym specjalistą, idealnie potrafi zdiagnozować chorobę i nigdy się nie myli, jest bardzo dobrym lekarzem, pacjentom poświęca dużo czasu, efekty leczenia są rewelacyjne.

lekarz Jolanta Głaz-Leciej

Jagiellońska 12/8
67-200 Głogów

Najlepsza z najlepszych lekarzy rodzinnych w Głogowie. Pani Doktor jest bardzo empatyczna, dokładna i spokojna. Z uwagą wysłucha każdego pacjenta, zawsze próbuje pomóc. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Oskar

lekarz Ewa Klamczyńska

Internista, Kardiolog

1-go Maja 87
05-340 Kołbiel

Witam, Pani dr dokładnie bada pacjenta. Stawia trafne diagnozy. Poświęca dużo czasu. Jest przy tym ciepłą, bardzo sympatyczną osobą. Polecam!!!!!!
Opinia dodana przez: Marzena

lek. med. Zbyszko Maciejewski

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna Lekarzy Rodzinnych "SERVI-MED"
Staszica 12
62-200 Gniezno

Wspaniały lekarz a przedewszystkim złoty pomocny człowiek. Zawsze dokładnie bada i trafnie leczy przez kupę lat jak się leczę u niego zawsze trafnie stawiał diagnozę i kierował leczeniem.
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Jarosław Pajerski

N ZOZ TK Ratownik Poradnia Lekarza Chorób Wewnętrznych
ulica Krakowska 31
32-700 Bochnia

Dziwie sie,ze nikt jeszcze nie wydal opinii o tym lekarzu.Tak,to lekarz godny polecenia.Super pod kazdym wzgledem.

lekarz Iwona Berszakiewicz-Kowal

ul. Jamnicka 133e
33-300 Nowy Sącz

Bardzo miła i rzeczowa kobieta, zawsze podchodzi do pacjenta z troską i ostrożnie stawia diagnozy. Nigdy nie pozostawia bez pomocy i zawsze stara się wszystko dokładnie wytłumaczyć.

Iwona Behrendt-Kierzka

Internista, Lekarz rodzinny

Mysle ze niewielu jest lekarzy tak godnych zaufania i polecenia jak pani dr.Kierzka.Pani doktor jest lekarzem bardzo kompetentnym,uprzejmym do kazdemu z pacjentow poswieca duzo czasu,wjesli jest potrzeba zleca dodatkowe badania jest sumienna i dokladna.
Opinia dodana przez: mieszkanka starogardu

lekarz Izabela Skopek

Grodzka 14
39-220 Pilzno

Pani doktor jest bardzo uprzejma kompetentna . Naprawdę zależy jej na pacjencie . Gdy żaden lekarz nie przyjął mnie z miesięcznym dzieckiem w sylwestra ana jedna nas przyjęła i pomogła od tego czasu tylko jej ufam i tylko do niej chodzę z moimi dziećmi . Przepisuje dobre leki które pomagają dzieciom a nie które są drogie i do niczego . Naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: Justyna

Katarzyna Korasiak

Internista, Lekarz rodzinny

Wspaniała Kobieta!! Przede wszystkim ma świetny kontakt z dzieckiem - wita się, rozmawia, zagląda w oczy. Moja córka ją uwielbia. Zawsze pyta, co słychać, interesuje się rozwojem dziecka. A styl zwracania się do pacjenta ma na celu wytworzenie familijnej atmosfery - tak my to odbieramy. Ponadto jest kompetentna i posiada rzetelną wiedzę. Polecam! Żałujemy bardzo, że Pani Doktor ma chwilową przerwę, ale życzymy szczęścia i pociechy z Maleństwa! :)
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Michał Laska

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ "Zdrowie Praktyka Lekarza Rodzinnego Andrzej Martynow"
ulica Jana Pawła II 3
58-173 Roztoka

Bardzo miły lekarz . Jest bardzo dobrym specjalista . Uprzejmy i zawszę dobrze doradzi. Miałam problemy z nogami bardzo mi Pan doktor pomógł. Polecam
Opinia dodana przez: -Urszula Sakowska

lekarz Barbara Bryl

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Bardzo dobry lekarz zawsze trafia w odpowiednie leki ktore pomagaja na dana chorobe przynajmniej u mnie serdeczna i sercem do ludzi