Lekarze Lekarz rodzinny pediatra lekarz-rodzinny

lekarz Elżbieta Kubiak-Grudzińska

Ambulatorium z Izbą Chorych
9-go Maja
98-100 Łask

Zdecydowanie najlepszy lekarz rodzinny (i pediatra) w Łasku. Rozmawia szczerze z pacjentem, uwzględniając jego zdania, nie wygłasza sądów ex cathedra. Jest miła i kompetentna.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Ewa Tuła-Granat

Towarowa 6
49-300 Brzeg

Pani doktor ma świetne podejście do dzieci. Bardzo szanuję to,że z rozsądkiem i rezerwą podchodzi do przepisywania "mocnych" leków. Zawsze stara się szukać alternatywy. Dla mnie bardzo ważne jest też to że poświęca dużą ilość czasu i dokładnie wszystko tłumaczy. Polecam!

lekarz Andrzej Zakrzewski

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA AMBULATORYJNEGO
al. 3 Maja 1
76-200 Słupsk

Andrzej Zakrzewski był wspaniałym lekarzem rodzinnym a z upływem czasu stał się naszym przyjacielem ,dużo mogłabym tu napisać o tym jakim cudownym lekarzem był dla mojej rodziny, ale to i tak było by za mało bo jak opisać człowieka który był aniołem stróżem mojej rodziny? Niestety odszedł na zawsze i trudo sie z tą stratą pogodzic, na zawsze zostanie w sercach moich bliskich i moim....
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Michalina Pisarska

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

Cegielniana 20
27-200 Starachowice

Bardzo miła, sympatyczna i kompetentna lekarka. Znam ją od bardzo wielu lat i najpierw leczyła mnie jako lekarz rodzinny, później mnie i mojego syna, którego znała od jego pierwszych krzyków po porodzie. Zawsze ma czas dla pacjenta, pyta i słucha odpowiedzi, w stosunku do dzieci jest bardzo cierpliwa, uśmiechnięta i serdeczna. Mówi do dziecka spokojnym głosem z uśmiechem, przy starszym dziecku pozwala dotknąć stetoskopu, żeby dziecko się z nim oswoiło. ...
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Brygida Jabłońska

Powiatowe Centrum Medyczne w Wołowie
Inwalidów Wojennych 26
Wołów

Bardzo sympatyczna pani doktor z rzetelnym podejściem do małego pacjenta , troszczy się o pacjenta ,wszystko szczegółowo opisze.

Dorota Czajka

Anagenesis
Męczenników Majdanka
Lublin

Bardzo dobry lekarz - z doświadczeniem i dużą wiedzą. Indywidualnie traktuje każdego pacjenta, poświęca mu sporo czasu. Wszystko cierpliwie tłumaczy.

lekarz Dobrosława Cyprys

ESKULAP-MED
Szewna

Bardzo dobra lekarka, przejmuje się pacjentami.

lekarz Jan Wojtyła

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zrdowotnej "Soteria" s.c.
ul.Grunwaldzka 104
43-600 Jaworzno

Świetny lekarz, z idealnym podejściem do dzieci :) bardzo dokładny w swojej pracy i godny zaufania. Jest również bardzo wyrozumiały i dokładnie wszystko tłumaczy :)
Opinia dodana przez: gosia

lekarz Dorota Ziętal

Ogrodowa 10
74-300 Myślibórz

Gorąco polecam. Pani doktor dokładnie tłumaczy przebieg choroby, oraz wykonuje wszelkie potrzebne badania dodatkowe, aby dokładnie zapoznać się z chorobą. Traktuje wspaniale zarówno dzieci jak i dorosłych. Potrfi w jasny sposób omówić daną chorobę i uspokoić pacjenta - co bardzo często jest najbardziej potrzebne. Dziękujemy Pani Doktor!

lekarz Dorota Nichthauser-Chajęcka

ul. Leśna 28
05-080 Izabelin C

Duża wiedza i rzadko spotykana intuicja medyczna. Wizyta, wywiad i leczenie z bardzo dobrym skutkiem. Rzadko piszę pochwały, tu jednak nie mam najmniejszych wątpliwości.
Opinia dodana przez: Marta Salewska

lekarz Wanda Sawicka-Dainda

KEN 1/13
06-100 Pułtusk

Wspaniała p.doktor,leczyła moje dziecko i przez 18 lat i zawsze trafna diagnoza ,polecam serdecznie wszystkim

lekarz Mariola Stępniewska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej POLO w Słupsku
ul. Wileńska 30/g.109
76-200 Słupsk

Bardzo uprzejma kompetentna cierpliwa podchodzi z zaangażowaniem do każdego pacjęta godna zaufania pani doktor

lekarz Danuta Prażmowska

Żeromskiego 115/117/5
26-600 Radom

P.dr Danuta Prazmowska to nie tylko cudowny lekarz,ale rowniez wspanialy czlowiek.To kobieta pelna empatii o wielkim sercu.Leczyla moja Rodzine okolo20lat. Wyjechalismy z Polski,ale wciaz pamietamy p.doktor.Takich ludxi sie nie zapomina.
Opinia dodana przez: Malgorzata Fusinska

Gabriela Danielewicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Super lekarka, zawsze można na niej polegać nigdy nie zostawia bez pomocy, przyjmuje bez rejestracji gdy zachodzi taka potrzeba. Lekarka warta polecenia leczy mnie i córkę od 10 lat i nigdy mnie nie zawiodła , zawsze ma czas dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Ewa Popek

SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście
ulica Erazma Ciołka 11
01-445 Warszawa

Bardzo doświadczony pediatra i lekarz rodzinny. Leczy dzieci swoich dorosłych już teraz pacjentów. Bardzo zajęta, dość trudno się umówić.
Opinia dodana przez: KArolina

lekarz Małgorzata Nocoń

ul. Stefana Okrzei 14a
59-220 Legnica

Profesjonalna obsługa pacjenta. Nie interesuje sie tym od czego nie jest lekarzem. Co uwazam za plus. Bardzo miła.
Opinia dodana przez: Krzysztof S.

lekarz Bogdan Mankiewicz

Wojska Polskiego 15
95-063 Rogów

super fachowiec i jeszcze lepszy człowiek ....polecam tego lekarza bardzo rzeczowy i konkretny potrafi rozmawiać i słuchać ....
Opinia dodana przez: jarosław

lekarz Elżbieta Konopka-Mularzuk

9 P
21-421 Wesołówka

Pani dpktor jest dokładna, wszytsko tłumaczy, bardzo pomocna i kompetentna. Ponadto bardzo przyjemna.

lekarz Irena Musiatowicz

Barcza 15/30
10-684 Olsztyn

Pani doktor jest moim lekarzem od urodzenia i do dzisiaj jestem bardzo zadowolona z kontaktu z nią. Jest uprzejma i kompetentna, więc wizyty są bardzo przyjemne. Polecam.
Opinia dodana przez: Dominika