Lekarze Kardiolog interwencyjny internista kardiolog

{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Internista
                                       dr n. med. Ewa Świerblewska

dr n. med. Ewa Świerblewska

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Gdańsk

Polecam wszystkim, którzy mają problemy kardiologiczne. Super podejście do pacjenta, kompleksowość badania, dokładność. Mam 101 % zaufania do Pani Doktor
Opinia dodana przez: Marek
Lekarz godny polecenia kompetentny uprzejmy miły znający się w stu %na tym co robi sama rozmowa z nim już podnosi na duchu.Potrzeba nam więcej takich lekarzy.

lekarz Ewa Giermakowska

Przychodnia
JAGIELLOŃSKA 92
25-734 Kielce

bardzo kompetentny i skrupulatny lekarz, wizyta trwa dopóki wszystkie wątpliwości nie zostaną rozwiane, a pacjent poinformowany o terapii. wszystko przebiega w miłej atmosferze. lekarz zdecydowanie godny polecenia !!!
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Katarzyna Maślankiewicz

Patalonga 5
40-822 Katowice

Nikt nigdy nie poświęcił tyle czasu pacjentowi co ta Pani doktor a byłem już u wielu lekarzy. Miła uprzejma dokładnie wyjaśnia sposób leczenia, bez patrzenia na zegarek czy komorke, typowo z powołania, takich lekarzy jest garstka
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Bożena Majewska-Siwiec

Puławska 240/1
02-670 Warszawa

Nie mam słów! Dr Majewska to znakomity specjalista, wspaniały człowiek, który nie liczy czasu poświęconego na pacjenta. Sprawdziła niezwykle wnikliwie wszystkie moje badania, wywiad, który ze mną przeprowadziła nie zdarzył mi się jeszcze nigdy w spotkaniu z lekarzem. Spojrzała na moje badania absolutnie całościowo i taką też wydała diagnozę. Jeszcze nigdy w życiu nie spotkałam tak kompetentnego lekarza. Dzięki Pani Doktor stwierdzono u mnie niebezpieczny bezdech senny i dalej już ...

lekarz Sławomir Sielski

Olsztyńska 14
86-031 Niwy

Panie dr.Sielski leczył mnie Pan sumiennie i z poświęceniem.Ponieważ leżąc na oddziale to Pan pierwszy wczepił mi kardiowekter - defibrylator w 2004 roku w Szpitalu im.DR.Jurasza.Czułem się pod dobrą opieka.Teraz czuje się słabo i niepewnie , mam wszczepiony nowy kardi,befibrylator 05.05.23r.Nie mogą sobie z nim poradzić ani dobrze nastawić.I dlatego b.prosze o przyjęcie mnie na oddział i o pomoc. Ryszard P.
Opinia dodana przez: Ryszard P.

lekarz Jacek Kądziela

Luksusowa 14
05-410 Józefów

Pan doktor jest bardzo sympatyczny i kompetentny, czułam, że się naprawdę mną zainteresował, słuchał mnie uważnie, dużo pytał i odpowiadał wyczerpująco. Był bardzo miły, choć byłam dociekliwa i kilka razy pytałam o to samo. Naprawdę świetny kontakt, nie czułam się skrępowana, jak to bywa u innych lekarzy. Uśmiechnięty, życzliwy, polecam!!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Marcin Fiutowski

Jurczyńskiego 28/35
92-306 Łódź

Pan doktor przeprowadził u mnie udany w połowie kwietnia br. zabieg koronografii za który raz jeszcze dziękuję. Jest znakomitym specjalistą o bardzo wysokich kwalifikacjach. Szybko nawiązuje pozytywny kontakt z pacjentem, swym spokojem i opanowaniem od razu wzbudza zaufanie pacjenta. Empatyczny i kulturalny. Można tylko sobie życzyć, aby w sytuacjach wymagających kontaktu z lekarzami spotkać Pana doktora. Ogólnie same pozytywy, naprawdę.
Opinia dodana przez: Jacek
Polecam.Bardzo kompetentny. miły, sympatyczny

lekarz Marzena Janik

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Bardzo sympatyczna osoba. Szybka diagnoza, konretne leczenie. Jako lekarz rodzinny bardzo dobry. Pozdrawiam Lila

lekarz Elżbieta Walkowiak

Żeromskiego 30a
Poznań

Bardzo dobry specjalista, rewelacyjne podejście do pacjenta. Bardzo sympatyczna i kompetentna, polecam każdemu kto szuka dobrego kardiologa :)
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Krystyna Jędrzejczak

al. Bohaterów Warszawy 107 lok. 6
70-371 Szczecin

Bardzo kompetentny lekarz,niespotykanie uprzejma,słuchająca pacjenta.

dr n. med. Damian Kawecki

NZOZ Centrum Medyczne LiMED
Tylna 12
42-600 Tarnowskie Góry

Przemiły, kompetentny, wyrozumiały, dopiero po wizycie u Pana Doktora zrozumiałam swoją chorobę serca i teraz stosuję się do wszystkich zaleceń. Czuję się świetnie. Życzę wszystkim takiego Lekarza!

lekarz Krystyna Nowak

Rynek 17
42-600 Tarnowskie Góry

Najlepszy kardiolog jakiego znam. Zapalenie mięśnia sercowego leczy bardzo skutecznie. Bardzo konkretna i bezpośrednia osoba. Jeden z nielicznych lekarzy z powołaniem. Wielu osobom uratowała życie.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Alicja Kostecka-Pokryszko

ul. Św Mikołaja 51
Wrocław

Bardzo dobra, miła, opiekuńcza, dobrze tłumaczy i udziela rad

dr n. med. Jakub Wójcicki

warszawa
Płock

Znakomity specjalista, szanujący ludzi. zawsze na pierwszym miejscu dobro pacjenta.

dr n. med. Ewa Szufladowicz

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 37
04-501 Warszawa

Wspaniała lekarz. Przeznacza dużo czasu dla pacjenta; szczegółowo rozpytuje o dolegliwości. Zleca szereg badań, bo jak sama mówi: chce poznać przyczyny choroby, żeby pomóc, a nie skrzywdzić. Wszystko, jest dla Pani Doktor ważne, co się wiąże z pacjentem. Po zdiagnozowaniu choroby, nie pozostawia pacjenta samego - uczestniczy w procesie leczenia, stosowania się do Jej zaleceń. Bliską mi osobę, uratowała od zejścia, stosując kompetentne leczenie w postaci zabiegów i farmakologiczne. Teraz, ...
Opinia dodana przez: W.

lekarz Grzegorz Rak

Ul.Focha 14
26-600 Radom

wreszcie lekarz na poziomie! Miły, kompetentny, wiadomo co dolega i jak leczyć. Do tego szeroki zakres usług. Polecam

Krzysztof Łotowski

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Lębork

Polecam z całego serca ! Pełen profesjonalizm , kompetencja i zainteresowanie Pacjentem. Doskonały Kardiolog.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Zofia Oko-Sarnowska

Św. Trójcy 2 A/1
61-478 Poznań

Zaangażowanie, wnikliwość, takt i szacunek dla pacjenta, cierpliwość w wyjaśniani wszelkich wątpliwości. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Ewa