Lekarze Lekarz rodzinny internista lekarz-rodzinny

Zdzisław Rachwał

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Zdzisław Rachwał
30-853 Kraków

Świetny diagnosta, trafnie rozpoznaje choroby, bardzo wszechstronny, zazwyczaj wystarczające jest leczenie u dr Rachwała, gdyż doskonale radzi sobie z problemami z innych specjalności. Bardzo życzliwy i lubiany przez pacjentów.

Magdalena Rostek

Internista, Lekarz rodzinny

Lekarz godny polecenia. Profesjonalne i uprzejme podejście do pacjenta. Wysokie kwalifikacje, duża wiedza oraz chęć pomocy w najcięższych przypadkach to rzadkość w dzisiejszych czasach.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Tomasz Grzeszczuk

Poradnia Otolaryngologiczna
Staszica 12
64-980 Trzcianka

Super lekarz! Miły, sympatyczny, dobrze doradza, zawsze dobrze doradzi. Ciężko znaleźć drugiego takiego. Polecam!
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Wanda Strzeżek-Olszewska

Mielczarskiego 7/38
02-798 Warszawa

Pani dr.w 1998r uratowała mi życie, pojechała ze mną do szpitala Orłowskiego a tam przekonała dyżurną lekarkę że coś jest nie tak w EKG przyjęto mnie do szpitala na OIOM i tam dostałem ciężkiego zawału.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Iwona Mazurek-Bogatko

Lekarz medycyny pracy, Internista

Centrum Medyczne Internus Sp. z o.o. Przychodnia Nr 3
Gen. Fieldorfa "Nila" 10
24-100 Puławy

Świetny lekarz, dokładnie i szczegółowo tłumaczy przebieg choroby. Pani dr ma " niesamowitego nos" w rozpoznawaniu choroby. Nie ogranicza badań, nie ogranicza czasu dla pacjenta. W gabinecie pacjent czuje się i wie, że dla Pani dr teraz jest najważniejszy. Szczerze polecam Panią dr i ufam całkowicie.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Krzysztof Karaś

ulica Fantastyczna 7
24-350 Chodel

Chciałabym podziękowac doktorowi za udzielenie fachowej pomocy dla mojej rodziny.Krzysztof Karaś lekarz który wszystko objaśni udzieli odpowiedzi na pytania a co najważniejsze postawi dobra diagnoze . Dziękuje bardzo fajnie że sa jeszcze tacy lekarze jak Pan Krzysztof Karaś.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Maria Oszczyk

NZOZ LOTNICZA
Lotnicza
Piła

Kompleksowa wiedza i profesjonalizm, zarówno na etapie diagnozy jak i leczenia. Pełna informacja i cierpliwość dla pacjenta. Godna polecenia
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Alicja Żurakowska-Krzywonos

Poradnia Otolaryngologiczna
Staszica 12
64-980 Trzcianka

Pani doktor jest osobą która nie zostawia pacjenta z problemem "bo czegoś się nie da". Ma świetną intuicję (popartą dużą wiedzą) przy stawianiu diagnozy. Omawia szczegółowo każdy etap diagnozowania i leczenia.Przy czym są to zawsze istotne i konkretne informacje. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Mam same dobre doświadczenia
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Artur Janiak

ul. Wiechowicza 4
62-510 Konin

Dziękujemy Panu Doktorowi Janiakowi oraz całemu zespołowi pielęgniarek koło przychodni przy ul. Wiechowicza 4 w Koninie za uratowanie życia mojemu ojcu, któremu zatrzymało się serce. Pomoc była natychmiastowa i profesjonalna. Stało się to 23 grudni tuż przed świętami. Jeszcze raz bardzo dziękujemy. Rodzina.
Opinia dodana przez: Radosław

lekarz Lidia Szwalska-Pytel

Marysia 68
42-200 Częstochowa

Pani dr. jest mila ,sympatyczna osoba odznaczajaca sie wysokimi kompetencjami medycznymi,opiekunczoscia w stosunku do pacjeta,empatia i zrozumienien. Polecam!!!
Opinia dodana przez: jarek w.

lekarz Anna Wojszwiłło

Lekarz medycyny pracy, Internista

Boczna 10
18-100 Łapy

Lekarz kompetentny i wyrozumialy. Polecam pania Anne poniewaz juz mało jest takich lekarzy co podchodza to ludzi jak do pacjenta a nie jak do osoby ktora zawraca gitare. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Jacek B

lekarz Tomasz Janota

Księdza Pułki 3
34-371 Ujsoły

Ludzki Lekarz wspaniały człowiek o wielkim sercu i profesjonalny w każdym calu zawsze serdeczny udzieli odpowiedzi na każde pytanie zawsze opanowany no po prostu dusza lekarz polecam z serca wszystkim potrzebującym porady lekarskiej

lekarz Bogumiła Kabata

NZOZ Ośrodek Zdrowia
Wójcin 63
88-324

Super lekarka. Dzięki niej chyba jeszcze żyję. Bogu dziękuję, że trafiłem po wizytach u wielu lekarzy właśnie do pani doktor. Polecam tego lekarza!

lekarz Monika Buchalska

Lekarz rodzinny, Internista

Brzozowa 12
97-500 Radomsko

fachowa i rzetelna pomoc godna polecenia !!

lekarz Dariusz Blocher

Lekarz rodzinny, Internista

Promienista 1 lok. 10
78-132 Grzybowo

Doswiadczony i solidny lekarz. Znajacy sie nie tylko na medycynie rodzinnej ale tez na rehabilitacji w roznych choronach i urazach sportowych. Dostepny w sanatoriach w Kolobrzegu i Dzwirzynie. Usmiechniety, elegancki i bardzo kulturalny. Polecam goraco. Gosc z poludniowej Polski.

lekarz Janusz Kaliński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - CENTRUM MEDYCZNE AMICUS
ulica Łanowa 5
41-140 Lędziny

Lekarz,który zawsze mnie wyleczył co najważniejsze niewielkim kosztem.Polecam go wszystkim z całego serca.
Opinia dodana przez: Mirosława

lekarz Anna Bartczak

Internista, Alergolog

Centrum Alergologii
Bogusławskiego 16A
60-214 Poznań

Polecam z czystym sumieniem ! Bardzo dobry lekarz / specjalista i bardzo dobry kontakt z pacjentem . Nigdy nie spotkałam tak kontaktowego, ciepłego i życzliwego lekarza. Lekarz wspaniały i oddany swojej pracy. Polecam i każdemu życzę trafić w takie ręce. pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Dorota Łukaszuk

Geriatra, Internista

Centrum Okulistyczne w Warszawie
Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18
02-366 Warszawa

Przemiła, kompetentna pani doktor, z ogromną wiedzą. Bardzo cierpliwa, wszystko wyjaśnia. Poświęca pacjentowi dużo czasu. Wzbudza zaufanie.

Anna Marjasiewicz

Internista, Lekarz rodzinny

Bardzo polecam Panią Doktor. Ocena jak najbardziej trafna. Leczę się od dziecka i nie wiedzę opcji by zmienić lekarza.

lekarz Tadeusz Łukaniuk

ul. 1000- lecia PP 13
22-200 Włodawa

Lekarz jedyny w swoim rodzaju! Człowiek starej daty, który autentycznie zainteresuje się zdrowiem pacjenta i bez mrugnięcia okiem zleci niezbędne badania. Co więcej, na kolejną wizytę przyjdzie przygotowany z literatury fachowej, żeby wyjaśnić swoje i moje wątpliwości. Oby nie prędko odszedł na emeryturę :-) wszyscy lekarze powinni brać przykład z doktora Łukaniuka.