Lekarze

PRZEMYSŁAW BILSKI

CenterMed Szkotnik
Szkotnik 19
33-100 Tarnów

Bardzo nieprzyjemny człowiek w bezpośrednim kontakcie. Robił mi usg kolana. Zapytałem czy coś jest nie w porządku. Otrzymałem odpowiedź że zapłaciłem tylko za zrobienie usg. Jeżeli chcę się czegoś dowiedzieć to mam się zapisać na kolejną wizytę. Nie dość że jest dusigroszem to wątpię w jego kompetencje lekarskie.
Opinia dodana przez: Barnaba

dr n. med. Krzysztof Miklaszewski

Ortopeda dziecięcy

PAMedica Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne
Os. Piastów 40
31-623 Kraków

Brak komunikacji z rodzicem , szybka rotacja pacjentów. Leczył synka ze stopami konsko szpotawymi niestety nieudolnie

lekarz Małgorzata Wierzbicka

Rehasport Clinic
ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań

Bardzo arogancka i niekompetentna pani doktor. Przyszedłem z bólem uszu. Nagły przypadek. Prosiłem o pomoc. Pstryknęła mi palcami wokół uszu i powiedziała żebym udał się na ostry dyżur
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Jolanta Kosińska

Przychodnia Lekarska Zdrowie Piaseczna
ul. Aleja Kalin 55
05-500 Piaseczno

Lekarz nie kompetentny, nie uprzejmy Wyśmiewa się z pacjenta oraz odsyła do lekarzy innej specjalizacji gdzie badania wskazuja na problem występujący w tej specjalizacji. Nie polecam
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Adam Dziewięcki

dr n. med. Adam Dziewięcki

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Pana doktora nie interesuje zdrowie pacjenta, tylko operowanie. Nie jest ważne, czy zabieg jest naprawdę potrzebny - wyciąć, bo może kiedyś zrobi się nowotwór!

lekarz Katarzyna Drobik - Michalska

Internista, Pediatra

Centrum Medicover Grunwaldzka
al. Grunwaldzka 472 A
80-309 Gdańsk

Do lekarza (w sobotę przyjmuje w Medicover przy ul. Grunwaldzkiej, koszt wizyty 180 zł) przyszłam z powikłaniami po covid. Męczył mnie kaszel i do tego doszła wydzielina z krwią (miałam zdjęcia). Lekarz, gdy usłyszała, że przeszłam covid zwyzawała mnie "kto mnie wystrugał" oraz "z choinki się urwałam, że tu przychodzę" a także "przez takich jak ja, bedzie kolejna fala epidemii". Ciężko mi się oddychało, plułam krwią a Ta Pani nie ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Małgorzata Rapacz-Tomasik

Chirurg ogólny, Urolog

Centrum Medyczne LIM
ulica Lublańska 38
31-476 Kraków

Brak empatii i zrozumienia. Nie polecam w żadnym razie. To moja pierwsza w życiu wystawiona opinia lekarzowi bo zawsze starałam się zrozumieć problemy i punkt widzenia lekarza. Tu jednak nie ma żadnego argumentu za...

lekarz Agnieszka Bereza

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Centrum Medyczne Krowodrza
Wrocławska 53
30-011 Kraków

Trzymajcie się z daleka od tej kobiety. Jest mało uprzejma i strasznie zarozumiała.Nie pomogła, nie wytłumaczyła. Potrzktowała mnie jak zło konieczne. Pacjent to wróg. Najlepiej zapłać i idz do domu. Taki człowiek to "pseudo"lekarz.
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Endokrynolog
                                       dr n. med. Łukasz Mizera

dr n. med. Łukasz Mizera

Endokrynolog

Premium Clinic Wrocław
Podwale 82, wejście OVO Apartamenty, Wrocław
50-414 Wrocław

Lekarz miał wystawić receptę na tabletki do badania i zapomniał o tym, badanie przepadło ale pieniądze które zapłaciłam nie zostaną zwrócone przez co muszę iść do innego lekarza po receptę na lek. Jestem w trakcie diagnozowania co mi dolega a dzięki doktorowi wszystko wydłuża się w czasie. Nie polecam tego lekarza totalnie nieprofesjonalny!
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Katarzyna Student

Neurolog

Paprocany Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Paprocany
Władysława Sikorskiego 101
43-100 Tychy

Bardzo niemiła i bezczelna. Niestety nie sprawdziła się ani jako człowiek ani jako lekarz. Na wizycie czułam się traktowana jakbym przeszkadzała, że wogóle przyszłam. Diagnoza fatalna, nic nie pomogła. Dopiero wizyta u innego neurologa postawiła mnie na nogi. Nigdy więcej.
Opinia dodana przez: Anna

MAGDALENA DURACZYŃSKA

CenterMed Kazimierza Wielkiego
Kazimierza Wielkiego 13
32-700 Bochnia

Wizyta u tej Pani doktor tylko jak faktycznie nie ma wyjścia bo brakuje normalnych lekarzy . Dramat , na wolnym rynku pracy taka osoba nie ma prawa funkcjonować z takim podejściem. Może się władza zmieni i poprawi jakość i kompetencje lekarzy

lekarz Paweł Wójciak

Psychiatra

Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna PRIMADENT
ulica Sądowa 6
62-300 Września

Lekarz beznadziejny. Miałam z nim kontakt w ZUS-ie. Choruję na ciężką depresję i nie jestem w stanie pracować na razie, a ten uznał, że jestem zdolna do pracy. Ciekawe jak mogę być zdolna do pracy, jeśli z trudem, a częściej wcale nie mogę wykonać nawet prostych obowiązków domowych.

lekarz Adam Malinger

Polmed Poznań
Górecka 1
Poznań

Nie polecam, lekarz robiąc dopochwowe USG nie widział, że nie mam jajników, a miałam je usunięte wraz z macicą 12 lat wcześniej, musiałam mu zwrócić uwagę na to "małe" przeoczenie, współczuję paniom, które nie daj Boże mają naprawdę poważny problem, ten lekarz wg mnie go nie zauważy, do uprzejmych też nie należy, nie ma być "ujmujący", ale odpowiedź na dzień dobry i do widzenia to chyba nie jest nadmierne wyrzeczenie.

prof. dr hab. n. med. Paweł Kaminski

Ginekolog, Endokrynolog

InviMed Klinki Leczenia Niepłodności Warszawa
ul. Rakowiecka 36
02-532 Warszawa

Wulgarny arogant, brak szacunku do pacjenta. Niczego nie tłumaczy, nie przedstawia możliwości leczenia, zero respektowania jakiegokolwiek prawa do samostanowienia. Wizyta nie wniosła absolutnie niczego do leczenia. Odradzam stanowczo.
Opinia dodana przez: DesertEagle

lekarz Bożenna Bejm-Ziembińska

Chirurg dziecięcy

Centrum Medicover Aleje Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Nie polecam, Pani doktor zajmuje się dziećmi a nie wpuszcza do gabinetu z 5 minutowym opóźnieniem. Zero empatii. Kontakt z lekarzem jest nieprzyjemny.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Aleksandra Mossakowska

Lekarz rodzinny

NZOZ Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych
ul. Mickiewicza 20
05-074 Halinów

Pani Doktor nie powinna zajmować się leczeniem dzieci, gdyż w ogóle nie ma do nich podejścia. Była u nas na wizycie, nie zleciła badań, wypisuje leki nie mówiąc jakich i jak brać, gdy spojrzałam na receptę mówię, że na to jest uczulony, a to na nie go nigdy nie skutkowało to odp. ze może teraz poskutkuje, a uczulenie zbagatelizowała.Badanie hm...moze trwalo minute.Pani doktor ewidentnie sie gdzieś spieszyła, nie odpowiadała na ...

lekarz Adriana Wrzesińska

I AWP 82 a
07-200 Wyszków

Dziś miałam wizytę lekarską u tej okulistki w przychodni na Okrzei. Na początku sugerowała bym poszła do optyka i zbadała swoje okulary :). Później na szybko zrobiła badanie. Na koniec musiałam stać przed jej biurkiem parę minut, ponieważ dla pacjenta nie było przewidzianego krzesła. Siedziała tylko lekarka :)
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Paweł Walasek

Szpital Ginekologiczno-Położniczy "Inflancka"
ulica Inflancka 6
00-189 Warszawa

Bardzo dobry w "spławianiu" pacjentów :) Dostałam skierowanie do ortopedy od lekarza pierwszego kontaktu, bo pewnej nocy, podczas snu, nagle "zablokowało" mi się kolano. Chodziłam z trudem, dostawiając jedną nogę do drugiej. Prześwietlenie nie wykazało żadnych zmian w kolanie, a po kilku dniach blokada nagle ustąpiła, więc chciałam odwołać wizytę u ortopedy. Lekarz pierwszego kontaktu namówił mnie jednak, żebym poszła, bo czegoś się dowiem. Guzik prawda, niczego się nie dowiedziałam, ...
Opinia dodana przez: hgt

lekarz Mirosław Reterski

Prywatna Przychodnia Lekarska - Szpital w Blachowni
ulica Sosnowa 16
42-290 Blachownia

Nie polecam spotkania z tym Panem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Krzysztof Postolko

Laryngolog