Lekarze

- 120262

lekarz Tacjana Barczyńska

szpital uniwersytecki im. J. Biziela
Bydgoszcz

Młoda Pani doktor, pomimo tego stara się jak najlepiej pomóc. Jeżeli nie ma pewności co do kompletnej diagnozy, kieruje na dodatkowe badania, podpowie nawet gdzie można zrobić je szybciej. Zawsze wysłucha, nie przyjmuje pacjentów na akord, przy tym emanuje empatią. Podczas wizyty u Tej sympatycznej Pani doktor, człowiek czuje, że jest kimś ważnym, nie tylko numerkiem w kolejce. Życzę wszystkiego dobrego Pani doktor !
Opinia dodana przez: Lidia

lekarz Marek Borawski

Radiolog

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

U pana doktora robiłam usg piersi. Rzetelnie i profesjonalne usg jakie miałam kiedykolwiek w życiu. Wszystko jest na bieżąco tłumaczone i pokazywane. Pacjent jest w 100% świadom tego co się dzieje. Z gabinetu wyszłam w pełni zadowolona.

mgr Michał Oleksiewicz

Psycholog

wolskiego 6
płock
09-400 Płock

Bardzo dobry psycholog, jedyny chyba w Płocku który szybko potrafi dotrzeć do problemu i zapewnić fachową pomoc (a przeszedłem wielu) Jest bardzo bezpośredni jak dla mnie to akurat dobrze lubię takich lekarzy.

lekarz Jerzy Gruszka

Sępólno Krajeńskie

Uwielbiam tego dentystę.Wizyta dentystyczna u doktora w gabinecie to przyjemność,a nie stres i strach.Miły ,sympatyczny ,uprzejmy,profesjonalny.Mogłabym jeszcze duuuuuużo napisać.Samo to ,że do doktora zawsze czeka dużo pacjentów mówi samo za siebie.Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: katarzyna

lek. dent. Michał Knast

ulica Osikowa 39
40-181 Katowice

U dr Michała Knasta byłam ostatnio (i po raz pierwszy) na plombowaniu zęba. Zrobił to szybko i dokładnie. Ból był ale minimalny, gdyż nie brałam znieczulenia. Polecam tego stomatologa. Jest bardzo miły i zna się na rzeczy. Nie oszukuje tak jak inni dentyści, którzy chcą leczyć zdrowe zęby. Teraz będę chodzić tylko i wyłącznie do tego stomatologa. Polecam!
Wspaniała osoba, która pomogła mi wyjść z dna. Teraz dzięki niej jestem zupełnie innym człowiekiem. Moja rodzina w końcu we mnie uwierzyła i dała mi kolejna, ostatnią szansę.

lekarz Paweł Andersz

71-670 Szczecin

Wszystkich poszukujących lekarza stomatologa, w tym protetyka / implantoprotetyka, z problemami "zgrzytania zębami", leczenia kanałowego w tym również pod mikroskopem, ,chcących być obsłużonym szybko,sprawnie, profesjonalnie , przez osobę zdobywającą najnowsze światowe bezcenne informacje w zakresie leczenia, na najwyższym poziomie - serdecznie polecam. dawno nie spotkałam lekarza , który posiada tak dużo empatii. polecam.

dr n. med. Beata Tarach

Neurolog

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Uważam że dr Tarach jest wspaniałym specjalistą neurologiem, leczyłem się u niej po wypadku i bardzo mi pomogła. Zleciła tomograf i specjalistyczne badania potem ustaliła mi skuteczne leczenie. Ma dobre podejście do swoich pacjentów, nie spotkałem się jeszcze z sytuacja aby odmówiła mi przyjęcia.

lekarz Marek Knapik

NZOZ Pielęgniarek Zabiegi
Kronikarza Galla 24/125
30-053 Kraków

pan doktor to wspaniały lekarz, trafiliśmy do niego ponieważ pomimo wielu badań i wizyt u lekarzy nikt nie potrafił ocenić co dolega naszemu nastoletniemu synowi.Nawet pobyt w szpitalu niczego nie wykazał. Polecono nam pana doktora, okazał się wyjątkowo miłym człowiekiem i świetnym specjalistą. On jeden zdiagnozował u naszego dziecka to czego inni lekarze nie potrafili. To cudowny człowiek i wspaniały lekarz. Serdecznie polecam. Takie małe wyjaśnienie - pan doktor nazywa ...
Bardzo dobry kardiolog specjalista w swoim fachu zna się na tym co robi jest bardzo uprzejmy wizyta u pana doktora jest wizytą a nie powtórzeniem leków indywidualnie pochodzi do każdego pacjenta jest bardzo dobry w ablacji jestem tego przykładem gorąco polecam
Opinia dodana przez: anonim

mgr Laura Litwin

Psycholog

Poradnia Psychlogiczno-Pedagogiczna
Kajki 8
19-300 Ełk

Czeka się od 2 tygodni,ale naprawdę warto! Najlepszy psycholog u którego miałem przyjemność być. Wysłucha, dociekliwa i potrafi dobrze doradzić i potrzymać na duchu! Polecam Panią Laurę!! Zadowolony Pacjent ;*
Opinia dodana przez: pawlitto44

lekarz Tomasz Szynkarczuk

Szpital
ulica J. Aleksandrowicza 5
26-617 Radom

Człowiek o wielkim sercu,bardzo pomocny o każdej porze. Miły , ta praca go nie męczy ,dziękuję Panie doktorze za moją naprawioną nogę
Opinia dodana przez: Anna

Bartłomiej Pierożek

Psychoterapeuta

Szpital Wolski
Kasprzaka 17
Warszawa

Byłem na kilku terapiach, niestety. To pierwsza terapia gdzie nie zajmuję się gadaniem o alkoholu i marihuanie. Indywidualnie i trochę w grupie rozmawiamy o codziennych problemach., jestem jak dotychczas najdłużej trzeźwy w terapi. mam nadzieje, że skończe i ciesze się że trafiłem na Mickiewicz
Opinia dodana przez: janek
Bardzo dobra i miła osoba. Prawdziwa psycholog. Doskonale się z nią rozmawia i potrafi zmienić sposób myślenia.
Troskliwa i serdeczna Pani doktor.
Prowadził moją ciąże i dzięki dokładnemu badaniu USG wykrył pewne anomalia w główce mojego syna, dzięki temu zostałam skierowana na dalsze badania...

Ireneusz Pająk

prywatna praktyka
Grudziądz

zdecydowanie polecam, leczę u Pana doktora ząbki i jestem bardzo zadowolony

dr Emilia Mikołajewska

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

wojskowy
Bydgoszcz

Bardzo dobra doświadczona i cierpliwa rehabilitantka, rzadko spotykane: NDT-Bobath dla dzieci (alternatywa dla metody Vojty, również w MPD) i NDT-Bobath dla dorosłych (poudarowa, po urazach rdzenia kręgowego itp.) i inne meotdy, co ważne ma na to komplet certyfikatów (są na jej stronie internetowej e.mikolajewska.prv.pl), o co w Bydgoszczy b. trudno. Ludzkie podejście do dziecka (zabawki itp.) i rodziców (komplet wyjaśnień i wskazówek terpautycznych). Niestety: oblegana, b. trudno się dostać, prywatnie ...

lek. dent. Maciej Seidel

Żelazków
62-817 Kalisz

polecam ,polecam i jeszcze raz polecam,miły młody lekarz. Zrobil dwa zeby . Jeden usunął,drugi wyleczyl i co wazne...Bezbolesnie DZIEKUJE
Opinia dodana przez: Łukasz

Małgorzata Osipczuk

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabinet Psychoterapii Systemowej par i indywidualnej
Białowieska 26A/10 Wrocław
Wrocław

Dobrze się czuliśmy z mężem na tych sesjach, bardzo ładowały nas do zmian. Wbrew oczekiwaniom, poza czasem łzami, było dużo uśmiechu, żartu. Wystarczyło kilka miesięcy, idziemy naprzód już sami. Zawsze każdemu polecam! Bardzo pani Małgorzacie zaufaliśmy. Warto!