Lekarze Lekarz rodzinny lekarz-rodzinny wizyty-domowe

Medycyna estetyczna, Lekarz rodzinny

Manufaktura Piękna
Świętej Jadwigi 9/1a
51-649 Wrocław

Widzę, że większość opinii dotyczy medycyny estetycznej, dlatego chciałem się przyłączyć. W dziedzinie medycyny rodzinnej, z której korzystałem rodzinnie, nie znam równie dobrego, zaangażowanego i dokładnego lekarza. Szczerze POLECAM!
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Stanisław Kudela

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

"Ergo-Med" Specjalistyczny Gabinet Medycyny Pracy
Klucze - Osada 3
32-310 Klucze

Pan Dr Stanisław Kudela to wspaniały lekarz a przede wszystkim wyjątkowy, porządny i bardzo dobry człowiek jakich mało! Poświęci czas pacjentowi, wysłucha na spokojnie, przeprowadzi wywiad, tryska z niego zawsze taka pozytywna energia, jak człowiek wychodzi od Pana Doktora Kudeli to od razu zdrowszy, bo badania to nie tylko leki, to też rozmowa, dobre słowo do pacjenta, bo medycyna to nie tylko sucha wiedza, to też wielka sztuka. Lekarz musi ...

Elżbieta Bartol-Podskarbi

"Rodzina" SC Zespół Lekarzy Rodzinnych NZOZ
63-400 Ostrów Wielkopolski

zdecydowanie polecam mam 21 lat, leczę się u Pani od 3mca życia ;) i ja i moi rodzice i siostra, super podejście, jeśli jest na miejscu zawsze można liczyć na pomoc, rozmowę wyjaśnienie, naprawdę polecam Panią Doktor :)

Grażyna Wronka

Praktyka Lekarzy Rodzinnych
02-930 Warszawa

Bardzo dobry i kompetentny lekarz.Wzbudza ogromne poczucie bezpieczeństwa i zaufanie.Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.Polecam

lekarz Wiesława Nowakowska

Centrum Medyczne CortenMedic
ul. Krakowskie Przedmieście 24/26
00-325 Warszawa

Pani doktor to lekarz z powołania, dokładna, życzliwa, ludzka, poświęca czas podczas wizyty tyle ile go potrzeba. Zleca badania, przeprowadza dokładny wywiad. Polecam Panią doktor.

dr Agnieszka Boblewska

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Centrum Medyczne "SOPMED" Sp. z o.o.
81-756 Sopot

Wspaniała lekarka, poświęcajaca czas pacjentowi. Zawsze stara się doradzić i wysłuchuje pacjenta. Bardzo dobra lekarka.
Opinia dodana przez: Julia

dr Ewa Machuderska-Czerwik

OPTIMA
działkowiczów 20
42-240

Bardzo dobry lekarz wsłuchuje się w to co mówi pacjent .Bardzo życzliwa i troskliwa .Polecam jej gabinet

lekarz Jolanta Laudańska-Łukowicz

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego "Poradnia Dla Kobiet" W. Genge i W. Drozd Lekarze - Spółka Partnerska
Jana Bażyńskiego 2
82-300 Elbląg

Korzystam z usług Pani doktor jako lekarza rodzinnego od ponad 25 lat. Cenię za to, że jeśli trzeba, bez problemu wystawia skierowania na badania oraz do specjalistów, z drugiej strony stara się leczyć infekcje nie wykorzystując antybiotyki, chyba że są niezbędne. Na razie nie zawiodłem się.

lekarz Jadwiga Półchleb

Lekarz rodzinny, Anestezjolog

WIZYTY DOMOWE-dzieci ,dorośli,zaawansowane choroby nowotworowe
Szczecin

Pani Doktor pomogła już w mojej rodzinie w wyleczeniu mojego 3 letniego synka ,ma bardzo dobre podejście do dzieci i dorosłych rodziców .Leczy także moich rodziców .Wiele jej zawdzięczamy gdyż bardzo pomaga przezwyciężyć ciężką chorobę nowotworową mojego taty,jest cierpliwa ,pogodna i zna się na leczeniu silnego bólu przy nowotworze.Dziękujemy!

lekarz Jolanta Sękowska

Stąporków

Pani dr wie o czym mówi, zna się na swojej pracy, a jeśli czegoś nie jest pewna to się do tego przyznaje. Zawsze proponuje szereg badań by potwierdzić swoje spostrzeżenia....

lekarz Marek Rosiński

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Gminny Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Obrazowie z siedzibą w Świątnikach
Świątniki 79
27-641 Sandomierz

Zdecydowanie polecam, bardzo kompetentny.

lekarz Ewa Raczyńska

Internista, Lekarz rodzinny

Spółka Partnerska Lekarzy Przychodnia "ZDROWIE" - Anna Graczyk-Duda, Ewa Raczyńska, Andrzej Walorski, Roman Wróbel
ulica Szpitalna 13
49-200 Grodków

prawdziwy lekarz z powołania. Miła wizyta, idealna diagnostyka oraz fachowe rozpoznanie i lecznie. Gorąco polecam. Bardzo dobra lekarka

lekarz Marek Załuski

Jawor

Bardzo dobry lekarz chorób wewnętrznych.Leczę się u niego od początku jego praktyki.Ma bardzo dobre zadatki na specjalistę kardiologa.Trafne diagnozy i trafione leczenie.Moja opinia jest wiarygodna bo choruję na serce. Obecnie jestem po transplantacji serca.
Opinia dodana przez: Andrzej

dr Zenon Bieliński

89-632 Brusy

Polecam jak najbardziej. Lekarz z powołania.

lekarz Grzegorz Mazur

NZOZ "Rodzina"
ulica Reymonta 60
44-200 Rybnik

Wspaniały lekarz! Kompetentny, uprzejmy, zawsze uśmiechnięty. Kiedy trzeba daje skierowanie na badania lub do specjalisty. Ma czas na rozmowę z pacjentem, potrafi dobrze doradzić, wskazać przyczynę choroby oraz naturalne sposoby zapobiegania lub leczenia- jeżeli jest taka możliwość. Świetny lekarz i widać ze super człowiek - niechętnie polecam z obawy przed wydłużeniem kolejek do gabinetu 😉 A tak na poważnie, to bardzo polecam!

lekarz Robert Steinbach

Centrum Medyczne NZOZ ALMED
ulica Piłsudskiego 32
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Najlepszy lekarz rodzinny w Tomaszowie a może nawet w Polsce. Zamiast kończyć to ciągle przychodzą ludzie i każdego przyjmuje do 22 od rana. Uznanie dla Pana doktora.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Marcin Huwer

Lekarz rodzinny, USG

Katowicka 11
Świętochłowice

Dr.Huwer ma niezywkle cieple i spokojne podejscie do pacjeta.Zawszwe cierpliwe tlumaczy zawilosci choroby oraz metode leczenia.Jest bardzo skromna i uczciwa osoba. Oby takich wiecej.Dziekuje Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: sylwia84

lekarz Alina Małmyszko-Czapkowicz

NZOZ Poradnia Zdrowia KUL
20-950 Lublin

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, sympatyczny i komunikatywny. Mi Pani Doktor bardzo pomogła. Szczerze polecam

dr Izabella Dębowska-Szczytkowska

Ośrodek Terapii Oddechowej VENTAMED - Filia w Świdwinie
Wojska Polskiego 22/C
78-300 Świdwin

Bardzo dobry lekarz. Lecze u Pani doktor swoje dzieci i jestem naprawde bardzo zadowolona z podejscia.Moje dzieci kochaja Pani Ize. Synek jak wie ze idziemy do Pani doktor to sie cieszy bo wie ze nie ma czego sie bac.
Opinia dodana przez: milutkaa1203

mgr Wenanta Frasz-Matukiewicz

Lubsko

Znakomity lekarz, uprzejmy, duża kultura osobista, traktuje pacjenta b. konkretnie. Podczas wizyty poświęca dużo czasu na badanie ogólne, wywiad. Prawdziwy lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Piotr