mgr Wenanta Frasz-Matukiewicz

Lekarz rodzinny, Pediatra, Wizyty domowe

Znakomity lekarz, uprzejmy, duża kultura osobista, traktuje pacjenta b. konkretnie. Podczas wizyty poświęca dużo czasu na badanie ogólne, wywiad. Prawdziwy lekarz z powołania.

Dobry lekarz inwidualnie podchodzi do każdego pacjenta, pani doktor odrazu gdy przyszłam do niej z moim problemem biodra zbadała mnie bo niestety w mojej poprzedniej przychodni lekarz olał sprawę i dał jakieś leki przeciwbolowe które wcale nie działały.

Bardzo dobry lekarz.Jedyny lekarz u którego moje dziecko nie płacze.Wzbudza zaufanie, dziecko również to wyczuwa.