Lekarze neurolog pediatra

lekarz Mariola Rudzka-Dybała

01-887 Warszawa

Rzetelna . Przyjazna dla dzieci . Dokładna . Leczy dzieci sumiennie . Osiąga sukcesy w leczeniu . Godna polecenia .
Opinia dodana przez: Wiesia
{'id': 11628, 'name': u'Konin'} Neonatolog
                                       lekarz Anna Wolbach-Gołębiowska

lekarz Anna Wolbach-Gołębiowska

Neonatolog, Neurolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Neurologii Dziecięcej
Kolska 11
Konin

Z całego serca mogę polecić panią doktor. Po prostu właściwą osobą na właściwym miejscu. Więcej takich lekarzy ☺️
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Janusz Błocki

Klinika Wiśniowa
Anieli Krzywoń 2
65-534 Zielona Góra

Najlepszy neurolog do jakiego mogłabym trafić ze swoim synem. Nie odpuścił dopóki nie poznał diagnozy. Polecam Pana Doktora i bardzo dziękuję mu za poświęcony czas i zaangażowanie. Alicja Danlowska
Opinia dodana przez: Alicja

lek. med. Małgorzata Piątkowska-Śmietańska

Pediatra, Neurolog dziecięcy

PAMedica Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne
Os. Piastów 40
31-623 Kraków

Pomimo że Pani doktor rzadko ma czas na dłuższą rozmowę-ma bardzo dużo pacjentów,to polecam ją jako fachowca neurologa.Poznałam Panią doktor 2lata temu,poleciła mi ją znajoma.Na pierwszą wizytę pojechałam prywatnie,ponieważ córka miała tzw.transy i przypuszczałam że to może być padaczka,choć nie chciałam tego.Pani doktor zbadała córkę,przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad i zleciła badanie eeg.Badanie niestety wyszło źle,więc powiedziała że to jest padaczka i powiedziała żebyśmy przyjechały ze skierowaniem do szpitala na pozostałe ...

lek. med. Mirosława Gołębiewska

dr n. med. Justyna Paprocka

GCZD
medyków 16
Katowice

Polecam Panią Doktor. Szczegółowo i z zaangażowaniem przeprowadza badanie, poświęca bardzo dużo czasu, wszystko omawia i doradza. Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze, bez pośpiechu.
Opinia dodana przez: Tomasz Adamczyk

dr Teresa Żardecka - Krzeczyńska

ELF Centrum Mowy i Ruchu- wczesne wspieranie rozwoju dziecka
ul. Żytnia 13 lok. 142
01-014 Warszawa

pania doktor sama znalazlam przez int. i nie załuje czego sie wrecz bałam, gdyz 150km pojechalismy w ciemno. jedna prywatna wizyta w ktorej pani doktor pokierowala nas na dzielna zeby wszystko bylo z nfz. bardzo zyczliwa usmiechnieta a przede wszystkim swietny lekarz. bardzo sie ciesze,ze sa jeszcze tak wspaniali lekarze;-)POLECAM!!!!

lekarz Małgorzata Sobierajewicz

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Gabinet pediatrii i neurologii dziecięcej lek. Małgorzata Sobierajewicz
Władysława Jagiełły 48
64-100 Leszno

Jestem zdecydowanie na TAK, to Pani doktor zawdzięczam to kim jestem teraz :) Zachorowałam gdy miałam 7 lat, dziś jestem już dorosła(ciągle pod obserwacją innego lekarza-ale od 10 lat nie miałam napadu), jestem pracownikiem socjalnym. To Pani doktor powtarzała że mimo choroby mam normalnie żyć,ale ostrożnie ;) to ona tłumaczyła moim rodzicom jak mają się zachowywać i dawała nadzieję. Pilnowała terminów badań kontrolnych, chętnie też wypisywała skierowania na badania kontrolne ...

lekarz Anna Maciaś-Jonczyk

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Pani doktor bardzo kompetentna ,życzliwa w stosunku do pacjenta oraz rodzica ,poświęca sporo czasu na wytłumaczenie choroby ,bądź dolegliwości jestem zachwycona podejściem Pani doktor do pacjenta lekarz godny polecenia

Urszula Materna-Milewska

Bolesławiec

Pani doktor jest wspaniałym fachowcem. Lecze dziecko u pani doktor od 4 lat i jestem mega zadowolona . Pani doktor szuka przyczyny choroby aż do skutku . Podejście do dzieci ma fantastyczne moje dziecko boi sie obcych, a pani doktor od razu zdobyla u niej zaufanie . Serdecznie polecam

lekarz Iwona Sawionek

Bursztynowa 2 (Kolmed)
04-749 Warszawa

Bardzo polecam, dzięki Pani dr córka została szybko zdiagnozowana. Super lekarz.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Krystyna Słaboszewska

NIEAKTUALNE
Moczyńskiego 3
Bydgoszcz

Dzisiaj rozmyslalam sobie o życiu i zaczęłam wspominać Panią Doktor. Od kilku lat nie wiedziałam, co się z Nią dzieje, gdyż po udarze, z wiadomych względów nie pracowala, a ja po 40 latach musialam zmienić lekarza. Gdy trafiłam do Pani Doktor, bylam 10 letnią dziewczynką. Jeździłam na wizytę najczęściej z tatą. Oprócz opieki lekarskiej byla po prostu ciepła i dobra. Traktowala mnie jak córkę. Wszystkie ważne dla mnie momenty w ...
Opinia dodana przez: ALDONA

dr Stanisław Dyczkowski

Lubliniec

Cierpliwy, odpowie na każde zadane pytanie, indywidualnie podchodzi do dziecka, profesjonalny w kontakcie z małym pacjentem i z rodzicem. Lekarz z powołaniem.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Małgorzata Konopka

Powiatowe Centrum Zdrowia Psychicznego
ks. Józefa Bielawskiego 18
36-200 Brzozów

Bardzo dobre i fachowe podejście do pacjenta i jego choroby, oceniam bardzo dobrze i polecam, jedyny minus, to długie terminy oczekiwania na wizytę i badania.
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Dariusz Adamczyk

Diagnostyka Laboratorium Regionu Południowo-Wschodniego
Jagiellońska 74
25-734 Kielce

Osoba, której w pełni należy zaufać. W 100% polecam. Szkoda, że w Kielcach nie przyjmuje w Poliklinice jak dawniej... O tym jakim jest Lekarzem świadczą kolejki pod gabinetem prywatnym. Gdyby każdy lekarz traktował swoich pacjentów z takim szacunkiem i miał taką wiedzę... Dziękuję

Leszek Strój

Neurolog, Pediatra

Podstawowe dane firmy Leszek Strój Gabinet konsultacji pediatrycznych i neurologii dziecięcej
32-332

Lekarz jak najbardziej godny polecenia.Każdego małego pacjenta diagnozuje bardzo szczegółowo(dzieci nazywa małymi zawodnikami). Wywiad zbiera bardzo szczegółowo nie spieszy się na wizycie.Wszystko tłumaczy rodzicom w sposób bardzo dokładny.Nie traktuje dziecka ani rodziców przedmiotowo.Diagnozy stawia trafne.Bardzo chciałabym żeby był pediatrą moich dzieci.
Opinia dodana przez: aga