Alergolog W Okolicach Błażowa

Jasło

swietny specjalista i przemila osoba z rewelacyjnym podejsciem do dzieci.wizyta prywatna -ok.40zł:)

UROLOGIA I MEDYCYNA PRACY
Słowackiego 4/19
Jarosław

Świetna lekarka. Przechodzilam ciężkie objawy alergii i astmy i mi pomogła. Teraz jako osoba dorosła jestem całkowicie zdrowa

Opinia dodana przez: Regina

Jabłońskiego 2/4
Rzeszów

Pani doktor wyjaśnia wszystko na temat choroby bardzo dokładnie i konkretnie. Jest uprzejma i miła. Pomogła mi przy leczeniu AZS.

SP ZOZ

Lesko

wspaniały lekarz, który ma dobre podejście do dzieci. potrafiący żartować, mimo zmęczenia. to lekarz naprawdę godny polecenia.

Opinia dodana przez: marzena

lekarz Marek Teneta

Alergolog, Internista

Krakowska 50
Krosno

Świetny lekarz, szybko poznał sie na mojej chorobie i dobrze wyleczył. Leczy takze mojego męża dzieci i wnuki. Polecam . Anna

Opinia dodana przez: Anna

Sportowa 4
Przemyśl

Miła, serdeczna, pogodna, pełen profesjonalizm w trakcie wizyty. Pani doktor dokładnie mnie wysłuchała. (nawet najgorsze głupoty) Otrzymałem pisemne zalecenie i plan leczenia. Aby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta jak Pani doktor.

lekarz Wiesław Niemiec

Alergolog, Pediatra

św. Józefa 7
Przemyśl

Polecam, chodzimy od kilki lat, na skuteczne odczulanie

Polecam, chodzimy od kilki lat, na skuteczne odczulanie

Sadowa 11a
Sanok

Nie lubię gadulstwa, więc piszę: Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.

Opinia dodana przez: Leonarda

lekarz Irena Kędzierska

Alergolog, Pediatra

Specjalistyczna Poradnia Alergologiczna
3-Maja 43
Brzozów

Super lekarz, bardzo polecam. Miło, bez stresu dla dzieci i przede wszystkim trafione leczenie. Zupełnie nie rozumiem wpisu o drogich lekach, od paru lat leczę alergię swojego dziecka i wiem jak drogie potrafią być leki. Odkąd zmieniłam lekarza na dr Kędzierską nie tylko zażywa ich mniej ale także wyszukuje mi skuteczne tańsze zamienniki. Należy jeszcze dodać że dopiero dr Kędzierska zwróciła mi uwagę na fakt że niektórych leków nie można podawać dziecku bez przerwy, bo może to mieć poważne skutki uboczne. Do tej pory żaden inny lekarz mi tego nie powiedział. Natomiast jeśli chodzi o leczenie nie u specjalisty to stanowczo odradzam, tacy lekarze zwykle leczą tylko objawy a nie przyczynę i efekt jest krótkotrwały. Dr Kędzierska pomogła nam tez dostosować dietę oraz wyeliminować alergeny z najbliższego otoczenia dziecka. Faktycznie czasem się spieszy ale wynika to zwykle z tego, że ma dużo pacjentów. W razie pilnej potrzeby umawia też wizytę nawet z dnia na dzień. GORĄCO POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Asia

wyszyńskiego
Krosno

Jestem pacjentką pani doktor od 4 lat i jestem bardzo zadowolona.
Nie tylko jest uprzejma ale i zwraca dużą ...

Jestem pacjentką pani doktor od 4 lat i jestem bardzo zadowolona.
Nie tylko jest uprzejma ale i zwraca dużą uwagę na pacjenta i jego leczenie.

Opinia dodana przez: Joanna