Alergolog W Okolicach Bolków

gen. Pułaskiego 42g
Wrocław

Profesjonalizm Pani Doktor i wyjatkowe podejscie do pacjenta moim zdaniem zasluguja nawet na "szostki". Pacjentka z Walbrzycha .

lekarz Marek Orski

Alergolog, Internista

pl. Magistracki 3a (II p.)
Wałbrzych

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam.
Dzięki niemu mogę normalnie funkcjonować. Po tylu lekarzach i szpitalach(!) dopiero on postawił dobrą diagnozę. Jest bardzo dokładnym lekarzem i sympatycznym. Pierwsza wizyta to dobra godzina czasu-robi dokładny wywiad.

Dziękuje, że taki lekarz mi ...

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam.

Dziękuje, że taki lekarz mi się trafił :)

Kościuszki 15e lok. 5
Kamienna Góra

Lekarz kompetentny,kochający dzieci. Przy wizycie kontrolnej nie płaci się ani złotówki.

Armii Krajowej 1
Jelenia Góra

bardzo dobry lekarz dla moich dzieci które chorują na mukowiscydozę a to choroba którą leczy garstka lekarzy bo jest skomplikowana. Miła, fachowa, mądra i gdy zadzwonię to pomoże. Mamy do niej 200 km

dr n. med. Juliusz Bokiej

Alergolog, Pediatra

Bolesława Chrobrego 4 lok. 2
58-500 Jelenia Góra

Bylam ostatnio u doktora mily sympatyczny lekarz meczyla sie corka z kaszlem prawie 2 miesioce on skutecznie dal jeden lek i po tygodniu poprawa i co najwazniejsze nie kazal przyjezdzac na zadne kontrole ze zdrowym dzieckiem tylko jak zachoruje polecam bede jezdzic do doktora z milo checio

Miernicza 3
Dzierżoniów

Zdecydowanie polecam -korzystam z w/w przychodni od momentu jej powstania.Jednocześnie z całą rodziną!!!!!

Złotoryjska 82 lok. 1
59-220 Legnica

Bardzo dobra lekarka. Przeprowadziła ze mną rzetelny wywiad i wytłumaczyła bardzo dokładnie dlaczego właśnie takie a nie inne leki mam przyjmować. Poza tym sympatyczna. Polecam.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pod Wierzbami" s.c.
Wierzbowa 1
58-200 Dzierżoniów

Dobry alergolog, dobrze zorientowany, ma wiedze, orientuje się w nowościach farmakologicznych, ma podejście do dzieciaków. Na oddziałach specjalistycznych w szpitalach uczelni medycznych inni lekarze zgadzają się z jej zaleceniami. Jedyna uwaga, rozpiska jest nie do końca zrozumiała dla pacjentów , przydałoby się wprowadzić jakiś system , na 1 kartce, nie wiele rozproszonych uwag na różnych kartkach , jakoś to usystemazować, chociażby zrobić sobie wzór pisemny zaleceń dla pacjetów ..., warto by wskazania były czytelne , zrozumiałe dla pacjentów

Armii Krajowej 1
Jelenia Góra

Chodzę z Córką do Pana dr Słomki już około 7 lat. Polecam. To kompetentny lekarz, na pytania odpowiada szczegółowo, pamięta pacjentów (mimo iż chodzimy na NFZ).

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ " EWA CHRZANOWSKA, KRYSTYNA WOLAŃSKA, PAWEŁ CHRZANOWSKI S.C.
OS. TĘCZOWE 12A
58-200 Dzierżoniów